Arbitri asistenţi George Florin Neacșu (Câmpulung Mus), Stelian Slabu (Brașov)
Arbitru observator Alexandru Deaconu (București)
Observator Paul Mincu (București)
Spectatori 1100

Meciul din data 30.03.2018 dintre echipele Dinamo București si Juventus București se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. in fata a 1100 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marian Balaci (DT Severin) impreuna cu arbitrii asistenti George Florin Neacșu (Câmpulung Mus), Stelian Slabu (Brașov).

Dinamo București: Dan Nicolae NISTOR, Robert Marian MOLDOVEANU, May Sphiwe MAHLANGU, Giorgos KATSIKAS, José Antonio ROMERA Navarro, Gabriel Andrei TORJE, Mihai Cristian POPESCU, Daniel Iliuță POPA, Ivan PEŠIĆ, Vlad Alexandru OLTEANU si rezervele: Alin DUDEA, Adam NEMEC, Luka MARIĆ, Sergiu Cătălin HANCA, Liviu GHEORGHE, Diogo Ferreira SALOMÃO, Jaime Manuel PENEDO Cano.

Juventus București: Gökhan KARDES, Mihai Daniel LECA, Viorel NICOARĂ, Ciprian Cătălin PETRE, Daniel POPESCU, WALACE da Silva, Róbert ELEK, Stephan Leonard DRĂGHICI, Virgil Andrei DRĂGHIA, Charles Benoit Koffi ACOLATSE, Vasile GHEORGHE si rezervele: Reda RABEI, Florin Bogdan ŞTEFAN, Andrei Cosmin CIOLACU, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Liviu Dorin BĂJENARU, Cristian Marian BALGIU.

GOOOL! Gol marcat pentru Juventus București de Ciprian Cătălin PETRE (mijlocaș central). In minutul 10 al partidei dintre Dinamo București si Juventus București, Juventus București deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 32, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Vlad Alexandru OLTEANU
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Gabriel Andrei TORJE si intra Liviu GHEORGHE
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Daniel Iliuță POPA (atacant). In minutul 51 al partidei dintre Dinamo București si Juventus București, Dinamo București reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 52, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, José Antonio ROMERA Navarro
In minutul 56, schimbare, iese mijlocaș defensiv Charles Benoit Koffi ACOLATSE si intra Cristian Marian BALGIU
In minutul 63, schimbare, iese atacant Daniel Iliuță POPA si intra Adam NEMEC
In minutul 64, schimbare, iese mijlocaș central Ciprian Cătălin PETRE si intra Liviu Dorin BĂJENARU
In minutul 68, cartonas galben primit de jucatorul echipei Juventus București, Róbert ELEK
GOOOL! Gol marcat pentru Juventus București de WALACE da Silva (fundaș central). In minutul 70 al partidei dintre Dinamo București si Juventus București, scorul devine 1 - 2.
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Mihai Cristian POPESCU
In minutul 74, schimbare, iese mijlocaș stânga Ivan PEŠIĆ si intra Diogo Ferreira SALOMÃO
In minutul 77, cartonas galben primit de jucatorul echipei Juventus București, Viorel NICOARĂ
In minutul 83, cartonas galben primit de jucatorul echipei Juventus București, Stephan Leonard DRĂGHICI
In minutul 85, cartonas galben primit de jucatorul echipei Juventus București, Virgil Andrei DRĂGHIA
In minutul 87, schimbare, iese mijlocaș stânga Viorel NICOARĂ si intra Florin Bogdan ŞTEFAN

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa Juventus București.

Liviu GHEORGHE
46’
1 - 1 Daniel POPA 51’
José ROMERA 52’
56’ Charles Benoit ACOLATSE
Cristian BALGIU
Daniel POPA
Adam NEMEC
63’
64’ Ciprian PETRE
Liviu BĂJENARU
68’ Robert ELEK
1 - 2 70’ WALACE
Mihai Cristian POPESCU 73’
Ivan PEŠIĆ
Diogo Ferreira SALOMÃO
74’
77’ Viorel NICOARĂ
83’ Stephan DRĂGHICI