Juventus Bucharest - FC Voluntari - 02.06.2018 English version
Data disputării 02.06.2018 - 21:30
Stadion Anghel Iordănescu
Localitatea Voluntari
Arbitri asistenţi Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava), Dragoș Mihai Iliescu (Craiova)
Arbitru observator Augustus Constantin (Rm Vîlcea)
Observator Cătălin Cursaru (Ploiești)
Spectatori 250

Meciul din data 02.06.2018 dintre echipele Juventus București si FC Voluntari se disputa in localitatea Voluntari pe stadionul Anghel Iordănescu. in fata a 250 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava), Dragoș Mihai Iliescu (Craiova).

Juventus București: Relu Marian STOIAN, WALACE da Silva, Florin Bogdan ŞTEFAN, Robert NEACȘU, Cornel Alexandru ENE, Cristian CIOBANU, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Stephan Leonard DRĂGHICI, Liviu Dorin BĂJENARU, Cristian Marian BALGIU, Gabriel Bogdan SIMION si rezervele: Róbert ELEK, Robert ȚICĂMUCĂ, Alexandru Mihai ILIE, George Petruț GAVRILAŞ, Mihai Daniel LECA, Robert BOGDAN.

FC Voluntari: Adrian Ionuț VOICU, Alexandru Ilie RĂUŢĂ, Laurențiu Nicolae MARINESCU, Mihai Adrian MINCĂ, Mircea Valentin LEASĂ, Adrian Ionuț BĂLAN, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Cosmin Florin ACHIM, Petre Daniel IVANOVICI, Răzvan HORJ, Costin LAZĂR si rezervele: Lucian Iulian SÂNMĂRTEAN, Florin Lucian CERNAT, Răzvan Gabriel PETRARIU, Adelin Shiva PÂRCĂLABU, Daniel Ionuț NOVAC, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ.

In minutul 27, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Mircea Valentin LEASĂ
GOOOL! Gol marcat pentru Juventus București de Florin Bogdan ŞTEFAN (fundaș central). In minutul 39 al partidei dintre Juventus București si FC Voluntari, Juventus București deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 46, schimbare, iese atacant Marian Constantin CONSTANTINESCU si intra Alexandru Mihai ILIE
In minutul 50, schimbare, iese mijlocaș dreapta Adrian Ionuț VOICU si intra Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ
In minutul 53, schimbare, iese mijlocaș central Laurențiu Nicolae MARINESCU si intra Florin Lucian CERNAT
In minutul 54, schimbare, iese atacant Cristian CIOBANU si intra Robert BOGDAN
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Adrian Ionuț BĂLAN (atacant). In minutul 57 al partidei dintre Juventus București si FC Voluntari, FC Voluntari reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 61, schimbare, iese fundaș central WALACE da Silva si intra Adrian MANOLE
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Petre Daniel IVANOVICI
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș defensiv Costin LAZĂR si intra Daniel Ionuț NOVAC
GOOOL! Gol marcat pentru Juventus București de Alexandru Mihai ILIE (rezervă). In minutul 85 al partidei dintre Juventus București si FC Voluntari, scorul devine 2 - 1.
In minutul 88, Juventus București - FC Voluntari, scor 2 - 2, gol din penalty transformat pentru FC Voluntari de Florin Lucian CERNAT

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 2 - 2.

BĂLAN
27’ Mircea LEASĂ
1 - 0 Florin ȘTEFAN 39’
Marian CONSTANTINESCU
Alexandru ILIE
46’
50’ Adrian Ionuț VOICU
Mihai CĂPĂȚÂNĂ
53’ Laurențiu MARINESCU