CFR 1907 Cluj - Fotbal Club FCSB - 16.09.2018 English version
Data disputării 16.09.2018 - 21:00
Localitatea Cluj
Arbitru Radu Petrescu (București)
Arbitri asistenţi Adrian Radu Ghinguleac (București), Mircea Mihail Grigoriu (București)
Arbitru observator Nicolae Grigorescu (Timișoara)
Observator Paul Micu (București)
Spectatori 12000

Meciul din data 16.09.2018 dintre echipele CFR 1907 Cluj si Fotbal Club FCSB se disputa in localitatea Cluj pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. in fata a 12000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Radu Petrescu (București) impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Radu Ghinguleac (București), Mircea Mihail Grigoriu (București).

CFR 1907 Cluj: Mate MALEŠ, George Marius ȚUCUDEAN, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, PAULO VINÍCIUS de Souza Nascimento, Billel OMRANI, Cristian Marian MANEA, Ádám LANG, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Mihai Cătălin BORDEIANU, Giedrius ARLAUSKIS, Damjan ĐOKOVIĆ si rezervele: Robert Ndip TAMBE, Ionuț Andrei PETELEU, Andrei Iosif MUREŞAN, Thierry MOUTINHO, JESÚS Fernández Collado, Alexandru IONIŢĂ II, George Dănuț GANEA.

Fotbal Club FCSB: Florin Lucian TĂNASE, Romario Sandu BENZAR, Alexandru Constantin STAN, Mihai ROMAN I, Bogdan PLANIĆ, Dragoş Ionuţ NEDELCU, Harlem-Eddy GNOHÉRÉ, Florinel Teodor COMAN, Lucian Ionuț FILIP, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Mihai Alexandru BĂLAȘA si rezervele: Andrei Daniel VLAD, Raul Andrei RUSESCU, Ovidiu Marian POPESCU, Olimpiu Vasile MORUȚAN, Júnior Iraneuton Souza Moraes MORAIS, FILIPE Andrade TEIXEIRA, Dennis MAN.

In minutul 04, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Dragoş Ionuţ NEDELCU
In minutul 07, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Alexandru Constantin STAN
In minutul 19, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA
In minutul 20, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Giedrius ARLAUSKIS
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Florinel Teodor COMAN (mijlocaș stânga). In minutul 23 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Fotbal Club FCSB, Fotbal Club FCSB deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 27, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Damjan ĐOKOVIĆ
In minutul 38, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Mihai Alexandru BĂLAȘA
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de George Marius ȚUCUDEAN (atacant). In minutul 48 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Fotbal Club FCSB, CFR 1907 Cluj reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 50, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Billel OMRANI
In minutul 62, schimbare, iese mijlocaș defensiv Dragoş Ionuţ NEDELCU si intra Olimpiu Vasile MORUȚAN
In minutul 70, schimbare, iese mijlocaș stânga Florinel Teodor COMAN si intra FILIPE Andrade TEIXEIRA
In minutul 70, schimbare, iese mijlocaș stânga Mihai Cătălin BORDEIANU si intra Thierry MOUTINHO
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș central Florin Lucian TĂNASE si intra Ovidiu Marian POPESCU
In minutul 84, schimbare, iese extremă dreapta Billel OMRANI si intra Alexandru IONIŢĂ II