FC Voluntari - FC Botoșani - 29.09.2018 English version
Data disputării 29.09.2018 - 19:15
Stadion Anghel Iordănescu
Localitatea Voluntari
Arbitri asistenţi Valentin Avram (București), Adrian Radu Ghinguleac (București)
Arbitru observator Liviu Ciubotariu (Galați)
Observator Cătălin Popa (Vaslui)
Spectatori 300

Meciul din data 29.09.2018 dintre echipele FC Voluntari si FC Botoșani se disputa in localitatea Voluntari pe stadionul Anghel Iordănescu. in fata a 300 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Valentin Avram (București), Adrian Radu Ghinguleac (București).

FC Voluntari: Abdelhak BELAHMEUR, Ionuț BALAUR, Ivan ZGRABLIĆ, Cosmin Andrei VÂTCĂ, Alexandru Ilie RĂUŢĂ, Geoffrey MALFLEURY, Aissa Bilal LAÏDOUNI, Ion GHEORGHE, Gabriel Mihai DEAC, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Ricardo José Veiga Varzim Miranda RICARDINHO si rezervele: Alexandru Teofil CIUCUR, Alexandru Nicolae VLAD, Alexandru TUDORIE, Ivan SESAR, Răzvan Gabriel PETRARIU, Robert George HODOROGEA.

FC Botoșani: George Andrei MIRON, Diego FABBRINI, Cătălin Gheorghiță GOLOFCA, Andrei CHINDRIȘ, Răzvan Constantin OAIDĂ, Eduard PAP, Andrei Alexandru PATACHE, Jonathan Emanuel RODRÍGUEZ, Mihaiță Alexandru ROMAN, Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ, Andrei Andonie BURCĂ si rezervele: Andrei Ioan DUMITRAȘ, Eduard FLORESCU, Martin FRAISL, Lossémy KARABOUÉ, Hervin ONGENDA, Enriko PAPA, Alexandru PIFTOR.

In minutul 26, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Andrei CHINDRIȘ
In minutul 29, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Bogdan Nicolae BUCURICĂ
In minutul 35, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Andrei Alexandru PATACHE
In minutul 36, FC Voluntari - FC Botoșani, scor 1 - 0, gol din penalty transformat pentru FC Voluntari de Aissa Bilal LAÏDOUNI
In minutul 38, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Geoffrey MALFLEURY
In minutul 42, schimbare, iese extremă stânga Diego FABBRINI si intra Enriko PAPA
In minutul 44, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Aissa Bilal LAÏDOUNI
In minutul 45+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Enriko PAPA
In minutul 46, schimbare, iese fundaș central Ionuț BALAUR si intra Robert George HODOROGEA
In minutul 51, jucatorul echipei FC Voluntari, Geoffrey MALFLEURY a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. FC Voluntari ramane din minutul 51 in 10 jucatori.
In minutul 54, schimbare, iese mijlocaș central Andrei CHINDRIȘ si intra Hervin ONGENDA
In minutul 56, schimbare, iese mijlocaș dreapta Gabriel Mihai DEAC si intra Alexandru Teofil CIUCUR
In minutul 62, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Andrei Andonie BURCĂ
GOOOL! Gol marcat pentru FC Botoșani de Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ (fundaș stânga). In minutul 80 al partidei dintre FC Voluntari si FC Botoșani, FC Botoșani reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș central Abdelhak BELAHMEUR si intra Alexandru TUDORIE
In minutul 90+4, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Alexandru Ilie RĂUŢĂ