1 - 2

Astra Giurgiu - CFR 1907 Cluj - 06.10.2018 English version
Data disputării 06.10.2018 - 21:00
Arbitru Ovidiu Hațegan (Arad)
Arbitri asistenţi Octavian Șovre (Satu Mare), Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava)
Arbitru observator Alexandru Deaconu (București)
Observator Paul Mincu (București)
Spectatori 3000

Meciul din data 06.10.2018 dintre echipele Astra Giurgiu si CFR 1907 Cluj se disputa in localitatea Giurgiu pe stadionul Marin Anastasovici. in fata a 3000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Ovidiu Hațegan (Arad) impreuna cu arbitrii asistenti Octavian Șovre (Satu Mare), Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava).

Astra Giurgiu: Jacques ZOUA Daogari, Florin BEJAN, Neluț Stelian ROȘU, Romario Răzvan MOISE, Azdren LLULLAKU, Plamen Ivanov ILIEV, Julien Antoine BÈGUE, Mihai Ionuț BUTEAN, Ionuţ Ciprian BICEANU, Claudiu BELU-IORDACHE, Mike CESTOR Botuli si rezervele: David Beniamin LAZAR, Valentin GHEORGHE, Radu CRIŞAN, Laurențiu Cosmin BUȘ, Robert Florin BOBOC, Denis ALIBEC.

CFR 1907 Cluj: Emmanuel Juan CULIO, Ovidiu Ștefan HOBAN, Alexandru IONIŢĂ II, Ádám LANG, Cristian Marian MANEA, Thierry MOUTINHO, Andrei Iosif MUREŞAN, Ionuț Andrei PETELEU, Damjan ĐOKOVIĆ, George Marius ȚUCUDEAN, Giedrius ARLAUSKIS si rezervele: Mate MALEŠ, Mihai Cătălin BORDEIANU, Ciprian Ioan DEAC, JESÚS Fernández Collado, Sebastian MAILAT, Billel OMRANI, Andrei RADU.

In minutul 25, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Claudiu BELU-IORDACHE
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de George Marius ȚUCUDEAN (atacant). In minutul 45+1 al partidei dintre Astra Giurgiu si CFR 1907 Cluj, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Neluț Stelian ROȘU si intra Denis ALIBEC
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Thierry MOUTINHO (extremă stânga). In minutul 55 al partidei dintre Astra Giurgiu si CFR 1907 Cluj, scorul devine 0 - 2.
In minutul 67, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Jacques ZOUA Daogari
In minutul 68, schimbare, iese extremă dreapta Alexandru IONIŢĂ II si intra Ciprian Ioan DEAC
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș defensiv Romario Răzvan MOISE si intra Robert Florin BOBOC
In minutul 83, schimbare, iese atacant George Marius ȚUCUDEAN si intra Billel OMRANI
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș dreapta Julien Antoine BÈGUE si intra Valentin GHEORGHE
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Jacques ZOUA Daogari (atacant). In minutul 89 al partidei dintre Astra Giurgiu si CFR 1907 Cluj, scorul devine 1 - 2.
In minutul 90, schimbare, iese extremă stânga Thierry MOUTINHO si intra Sebastian MAILAT

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa CFR 1907 Cluj.

Denis ALIBEC
46’
0 - 2 55’ Thierry Rua MOUTINHO
Jacques ZOUA 67’
68’ Alexandru IONIȚĂ II
Ciprian DEAC
Romario MOISE
Robert BOBOC
73’
83’ George ȚUCUDEAN
Billel OMRANI
Julien BÈGUE
Valentin V. GHEORGHE
85’
1 - 2 Jacques ZOUA 89’
90’ Thierry Rua MOUTINHO