Data disputării 01.12.2018 - 14:00
Stadion Transil
Localitatea Tîrgu Mureș
Arbitru Lucian Rusandu (Sf Gheorghe)
Arbitri asistenţi Valentin Avram (București), Ionel Valentin Dumitru (Gherghița - Ph)
Arbitru observator Zoltan Szekely (Baia Mare)
Observator Constantin Țolea (Galați)
Spectatori 100

Meciul din data 01.12.2018 dintre echipele FC Hermannstadt si Concordia Chiajna se disputa in localitatea Tîrgu Mureș pe stadionul Transil. in fata a 100 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Lucian Rusandu (Sf Gheorghe) impreuna cu arbitrii asistenti Valentin Avram (București), Ionel Valentin Dumitru (Gherghița - Ph).

FC Hermannstadt: Cătălin Vasile CĂBUZ, Vives Gabriel COMPANY, Ștefan Miluță BLĂNARU, Lucian Mihai DUMITRIU, Daniel Vasile TĂTAR, Juvhel Hama TSOUMOU, Ionuț STOICA, Cătălin PÂRVULESCU, Petrișor Ionuț PETRESCU, Răzvan Ionuţ DÂLBEA, Alexandru Adrian DANDEA si rezervele: Ilja ANTONOV, Florin Dorin ACSINTE, Bogdan Gheorghe RUSU, Toma NIGA, Nemanja MIJUSKOVIC, Andrei Mihai HERGHELIGIU, Tiberiu Andrei SEREDIUC.

Concordia Chiajna: Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Nicușor FOTA, Nicolás Martín GOROBSOV, Alexandru Doru GREAB, Mihai Daniel LECA, Andrei Ovidiu MARC, Simon Moise MĂZĂRACHE, Andrei PREPELIȚĂ, Adrian ROPOTAN, Paul Ștefan BATIN, Alexandru Cristian ALBU si rezervele: Marian CRISTESCU, Petre Daniel IVANOVICI, NIVALDO Alves Freitas Santos, Dan Lucian PANAIT, Octavian Ronaldo DEACONU, Alessandro CAPARCO, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU.

GOOOL! Gol marcat pentru FC Hermannstadt de Petrișor Ionuț PETRESCU (mijlocaș dreapta). In minutul 04 al partidei dintre FC Hermannstadt si Concordia Chiajna, FC Hermannstadt deschide scorul: 1 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru FC Hermannstadt de Alexandru Adrian DANDEA (fundaș central). In minutul 27 al partidei dintre FC Hermannstadt si Concordia Chiajna, scorul devine 2 - 0.
In minutul 45, FC Hermannstadt - Concordia Chiajna, scor 2 - 1, gol din penalty transformat pentru Concordia Chiajna de Paul Ștefan BATIN
In minutul 46, schimbare, iese portar Alexandru Doru GREAB si intra Alessandro CAPARCO
In minutul 51, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Adrian ROPOTAN
In minutul 64, schimbare, iese atacant Ștefan Miluță BLĂNARU si intra Bogdan Gheorghe RUSU
In minutul 67, schimbare, iese mijlocaș defensiv Andrei PREPELIȚĂ si intra Marian CRISTESCU
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș stânga Lucian Mihai DUMITRIU si intra Nemanja MIJUSKOVIC
In minutul 79, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Andrei Ovidiu MARC
In minutul 86, schimbare, iese fundaș dreapta Alexandru Cristian ALBU si intra Octavian Ronaldo DEACONU
In minutul 88, schimbare, iese mijlocaș dreapta Petrișor Ionuț PETRESCU si intra Tiberiu Andrei SEREDIUC

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa FC Hermannstadt.

2 - 1 45’ penalty Paul BATIN
46’ Alexandru GREAB
Alesandro CAPARCO
51’ Adrian ROPOTAN
Ștefan BLĂNARU
Bogdan RUSU
64’
67’ Andrei PREPELIȚĂ