Arbitri asistenţi Vladimir Urzică (Piatra Neamț), Marius Nicoară (DT Severin)
Arbitru observator Eduard Dumitrescu (Pitești)
Observator Imilian Șerbănică (București)
Spectatori 150

Meciul din data 15.05.2019 dintre echipele FC Voluntari si Concordia Chiajna se disputa in localitatea Voluntari pe stadionul Anghel Iordănescu. in fata a 150 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Radu Petrescu (București) impreuna cu arbitrii asistenti Vladimir Urzică (Piatra Neamț), Marius Nicoară (DT Severin).

FC Voluntari: Igor ARMAŞ, Alexandru Nicolae VLAD, Alexandru TUDORIE, Alexandru Ilie RĂUŢĂ, Ricardo José Veiga Varzim Miranda RICARDINHO, Ion GHEORGHE, Richard GADZE, Gabriel Mihai DEAC, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Ionuț BALAUR, Bozhidar Konstantinov MITREV si rezervele: Abdelhak BELAHMEUR, Cosmin Andrei VÂTCĂ, Franco SIGNORELLI, Adriano RUSSO, Costin LAZĂR, Robert George HODOROGEA, Adrian Ionuț BĂLAN.

Concordia Chiajna: Petre Daniel IVANOVICI, Liassine CADAMURO Bentaïba, Nicolás Martín GOROBSOV, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Tha'er Fayed BAWAB, Georgios KOUTROUBIS, Andrei Ovidiu MARC, Milan KOCIĆ, Andrei RADU, Victor Teodor RÂMNICEANU, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU si rezervele: Alessandro CAPARCO, Marian CRISTESCU, Ghislain GUESSAN, Jules ILOKI, Joao MEIRA, NIVALDO Alves Freitas Santos, Alexandru STĂNICĂ.

GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU (mijlocaș dreapta). In minutul 01 al partidei dintre FC Voluntari si Concordia Chiajna, Concordia Chiajna deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 22, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Nicolás Martín GOROBSOV
In minutul 45+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Ionuț BALAUR
In minutul 66, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Andrei Ovidiu MARC
In minutul 67, schimbare, iese extremă dreapta Gabriel Mihai DEAC si intra Abdelhak BELAHMEUR
In minutul 71, schimbare, iese extremă stânga Richard GADZE si intra Adrian Ionuț BĂLAN
In minutul 74, schimbare, iese fundaș dreapta Ricardo José Veiga Varzim Miranda RICARDINHO si intra Robert George HODOROGEA
In minutul 81, schimbare, iese fundaș central Andrei Ovidiu MARC si intra Joao MEIRA
In minutul 82, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Alexandru Ilie RĂUŢĂ
In minutul 84, FC Voluntari - Concordia Chiajna, scor 1 - 1, gol din penalty transformat pentru FC Voluntari de Alexandru TUDORIE
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Georgios KOUTROUBIS
In minutul 85, schimbare, iese extremă dreapta Tha'er Fayed BAWAB si intra NIVALDO Alves Freitas Santos
In minutul 89, schimbare, iese fundaș dreapta Ștefan Nicolae BĂRBOIANU si intra Jules ILOKI
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Alexandru TUDORIE (atacant). In minutul 90+2 al partidei dintre FC Voluntari si Concordia Chiajna, scorul devine 2 - 1.
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Alexandru TUDORIE
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Milan KOCIĆ
In minutul 90+5, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, NIVALDO Alves Freitas Santos

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa FC Voluntari.

0 - 1 01’ Răzvan GRĂDINARU
22’ Nicolás GOROBSOV
Ionuț BALAUR 45+1’
66’ Andrei MARC
Gabriel Mihai DEAC
Abdelhak BELAHMEUR
67’
Richard GADZE
Adrian BĂLAN
71’
RICARDINHO
Robert HODOROGEA
74’
81’ Andrei MARC
Joao MEIRA
Alexandru RĂUŢĂ 82’
1 - 1 penalty Alexandru TUDORIE 84’
84’ Giorgos KOUTROUBIS
85’ Tha'er BAWAB
NIVALDO
89’ Ștefan BĂRBOIANU