Arbitri asistenţi Daniel Mitruți (Craiova), Bogdan Gheorghe (București)
Arbitru observator Laszlo Sajtos (Sibiu)
Observator Constantin Stătescu (București)
Spectatori 400

Meciul din data 09.08.2019 dintre echipele si Chindia Târgoviște se disputa in localitatea Voluntari pe stadionul Anghel Iordănescu. in fata a 400 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Iulian Dima (București) impreuna cu arbitrii asistenti Daniel Mitruți (Craiova), Bogdan Gheorghe (București).

: Răzvan Bogdan PATRICHE, Adrian Gheorghe ŞUT, Andrei RĂUȚĂ, Jakub VOJTUŠ, Octavian Gabriel VÂLCEANU, Bogdan Florin BARBU, Alexandru BUZIUC, Robert ION, Philippe NSIAH, Gabriel Eugen MATEI, Mihai DOBRESCU si rezervele: Alexandru Ionuț POPESCU, Paul Ovidiu PÂRVULESCU, Imrane Oulad OMAR, Laurențiu Cosmin BUȘ, Eugeniu CEBOTARU, Okan CHATZITERZOGLOU.

Chindia Târgoviște: Alexandru Constantin BENGA, Mihai Daniel LECA, Alin DUDEA, Marian Mihai AIOANI, Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO, Ovidiu Alexandru BIC, Andrei BURLACU, Mihai VODUŢ, Cristian Daniel NEGUȚ, Robert NECIU, Marius Mădălin MARTAC si rezervele: Daniel Constantin FLOREA, Cornel DINU II, Cristian Georgian CHERCHEZ, Andrei Dragoș ȘERBAN, Vadim RAȚĂ, Dinu MOLDOVAN, Liviu Ionuţ MIHAI II.

GOOOL! Gol marcat pentru Chindia Târgoviște de Andrei BURLACU (mijlocaș stânga). In minutul 03 al partidei dintre si Chindia Târgoviște, Chindia Târgoviște deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 14, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Mihai VODUŢ
GOOOL! Gol marcat pentru de Jakub VOJTUŠ (atacant). In minutul 20 al partidei dintre si Chindia Târgoviște, reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 24, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Adrian Gheorghe ŞUT
GOOOL! Gol marcat pentru de Bogdan Florin BARBU (mijlocaș central). In minutul 25 al partidei dintre si Chindia Târgoviște, scorul devine 2 - 1.
In minutul 30, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Alexandru BUZIUC
In minutul 44, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Gabriel Eugen MATEI
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO si intra Liviu Ionuţ MIHAI II
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș defensiv Alin DUDEA si intra Daniel Constantin FLOREA
In minutul 55, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Jakub VOJTUŠ
In minutul 57, schimbare, iese mijlocaș dreapta Philippe NSIAH si intra Paul Ovidiu PÂRVULESCU
In minutul 59, schimbare, iese fundaș central Alexandru Constantin BENGA si intra Cornel DINU II
GOOOL! Gol marcat pentru de Alexandru BUZIUC (mijlocaș stânga). In minutul 64 al partidei dintre si Chindia Târgoviște, scorul devine 3 - 1.
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș central Bogdan Florin BARBU si intra Eugeniu CEBOTARU
In minutul 75, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Cristian Daniel NEGUȚ
In minutul 77, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Mihai Daniel LECA
In minutul 82, schimbare, iese mijlocaș stânga Alexandru BUZIUC si intra Laurențiu Cosmin BUȘ
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Paul Ovidiu PÂRVULESCU

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 1 pentru echipa .