Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - Academica Clinceni - 10.12.2019 English version
Data disputării 10.12.2019 - 16:00
Localitatea Sfântu Gheorghe
Arbitru George Cătălin Găman (Craiova)
Arbitri asistenţi Marius Cristian Marchidanu (Brăila), Vlad Bârleanu (București)
Arbitru observator Aron Huzu (Sibiu)
Observator Cristian Vasc (Tg Lăpuș)
Spectatori 1500

Meciul din data 10.12.2019 dintre echipele Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si se disputa in localitatea Sfântu Gheorghe pe stadionul Municipal. in fata a 1500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Cătălin Găman (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Marius Cristian Marchidanu (Brăila), Vlad Bârleanu (București).

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe: Florin Bogdan ŞTEFAN, Rachid Ahmed BOUHENNA, Marius ȘTEFĂNESCU, Pavol ŠAFRANKO, Gabriel Cristian VAŞVARI, Răzvan TINCU, Roland NICZULY, István Sándor FÜLÖP, Radoslav Bonchev DIMITROV, Octavian Ronaldo DEACONU, Nicolae CARNAT si rezervele: Stefan VELEV, Edgar Nicaise Constant SALLI, Goran KARANOVIĆ, FEJÉR Bela Csongor, Balázs CSISZÉR, Hrvoje BARIŠIĆ, Peter GÁL-ANDREZLY.

: Robert ION, Alexandru BUZIUC, Eugeniu CEBOTARU, Okan CHATZITERZOGLOU, Gabriel Eugen MATEI, George Cristian MERLOI, Paul Ovidiu PÂRVULESCU, Andrei RĂUȚĂ, Jakub VOJTUŠ, Octavian Gabriel VÂLCEANU, Adrian Gheorghe ŞUT si rezervele: Florin Vasile ACHIM, Jean Alexandre DERETTI, Mihai DOBRESCU, Cristian Cosmin DUMITRU, Bogdan ILIE, Alexandru Ionuț POPESCU.

In minutul 36, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Okan CHATZITERZOGLOU
In minutul 49, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Gabriel Cristian VAŞVARI
GOOOL! Gol marcat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe de Marius ȘTEFĂNESCU (extremă stânga). In minutul 56 al partidei dintre Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si , Sepsi OSK Sfântu Gheorghe deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 57, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Stefan VELEV
In minutul 59, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Andrei RĂUȚĂ
In minutul 63, schimbare, iese extremă dreapta George Cristian MERLOI si intra Florin Vasile ACHIM
GOOOL! Gol marcat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe de István Sándor FÜLÖP (mijlocaș dreapta). In minutul 66 al partidei dintre Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si , scorul devine 2 - 0.
In minutul 67, schimbare, iese extremă dreapta Nicolae CARNAT si intra Peter GÁL-ANDREZLY
In minutul 72, schimbare, iese fundaș central Okan CHATZITERZOGLOU si intra Jean Alexandre DERETTI
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș stânga Robert ION si intra Cristian Cosmin DUMITRU
GOOOL! Gol marcat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe de Marius ȘTEFĂNESCU (extremă stânga). In minutul 74 al partidei dintre Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si , scorul devine 3 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe de Gabriel Cristian VAŞVARI (mijlocaș central). In minutul 77 al partidei dintre Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si , scorul devine 4 - 0.
In minutul 78, schimbare, iese atacant Pavol ŠAFRANKO si intra Goran KARANOVIĆ
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș central Gabriel Cristian VAŞVARI si intra Stefan VELEV

Meciul s-a incheiat cu scorul 4 - 0 pentru echipa Sepsi OSK Sfântu Gheorghe.

VOJTUŠ
36’ Okan CHATZITERZOGLOU
Gabriel VAȘVARI 49’
1 - 0 Marius ȘTEFĂNESCU 56’
Stefan VELEV 57’
59’ Andrei RĂUȚĂ
63’ George MERLOI
Florin ACHIM
2 - 0 István FÜLÖP 66’
Nicolae CARNAT
Peter GÁL-ANDREZLY
67’
72’ Okan CHATZITERZOGLOU