Arbitri asistenţi Vasile Marinescu (București), Bogdan Gheorghe (București)
Arbitru observator Irina Mîrț (București)
Observator Aurel Beldeanu (Craiova)
Spectatori 3515

Meciul din data 22.02.2020 dintre echipele Fotbal Club FCSB si Chindia Târgoviște se disputa in localitatea București pe stadionul Arena Națională. in fata a 3515 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Vasile Marinescu (București), Bogdan Gheorghe (București).

Fotbal Club FCSB: Valentin Iulian CREȚU, Darius Dumitru OLARU, Dragoş Ionuţ NEDELCU, George Andrei MIRON, Florinel Teodor COMAN, Bogdan PLANIĆ, Andrei Daniel VLAD, Florin Lucian TĂNASE, Aristidis SOILEDIS, Adrian POPA, Adrian Tabarcea PETRE si rezervele: Răzvan Constantin OAIDĂ, Olimpiu Vasile MORUȚAN, Marko MOMČILOVIĆ, Harlem-Eddy GNOHÉRÉ, Lucian Ionuț FILIP, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Ovidiu Marian POPESCU.

Chindia Târgoviște: Marius Mădălin MARTAC, Alexandru PIFTOR, Andrei Ovidiu PIȚIAN, Vadim RAȚĂ, Dinu MOLDOVAN, Josip IVANČIĆ, Laurențiu Nicolae CORBU, Valmir BERISHA, Alexandru Constantin BENGA, Cătălin Constantin BARBU, Ovidiu Alexandru BIC si rezervele: Cristian Daniel NEGUȚ, Daniel Ionuț NOVAC, Iustin Alin POPESCU, Cornel DINU II, Adrian IONIȚĂ, Filip DANGUBIĆ , Cristian Georgian CHERCHEZ.

GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de George Andrei MIRON (fundaș central). In minutul 14 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Chindia Târgoviște, Fotbal Club FCSB deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 24, schimbare, iese extremă dreapta Josip IVANČIĆ si intra Cristian Daniel NEGUȚ
In minutul 40, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Dragoş Ionuţ NEDELCU
In minutul 46, schimbare, iese atacant Adrian Tabarcea PETRE si intra Harlem-Eddy GNOHÉRÉ
In minutul 46, schimbare, iese extremă stânga Florinel Teodor COMAN si intra Ovidiu Marian POPESCU
In minutul 62, schimbare, iese mijlocaș dreapta Cătălin Constantin BARBU si intra Filip DANGUBIĆ
In minutul 62, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Laurențiu Nicolae CORBU
In minutul 70, schimbare, iese extremă stânga Valmir BERISHA si intra Cristian Georgian CHERCHEZ
In minutul 77, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Vadim RAȚĂ
In minutul 77, schimbare, iese mijlocaș dreapta Darius Dumitru OLARU si intra Olimpiu Vasile MORUȚAN
GOOOL! Gol marcat pentru Chindia Târgoviște de Filip DANGUBIĆ (rezervă). In minutul 90+1 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Chindia Târgoviște, Chindia Târgoviște reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Dinu MOLDOVAN
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Bogdan PLANIĆ