0 - 1

Dinamo Bucharest - Academica Clinceni - 28.02.2020 English version
Data disputării 28.02.2020 - 20:30
Arbitru Marcel Bîrsan (București)
Arbitri asistenţi Ciprian Florin Danșa (Satu Mare), Mihai Marius Marica (Bistrița)
Arbitru observator Aron Huzu (Sibiu)
Observator Mircea Călin (București)
Spectatori 620

Meciul din data 28.02.2020 dintre echipele Dinamo București si se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. in fata a 620 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marcel Bîrsan (București) impreuna cu arbitrii asistenti Ciprian Florin Danșa (Satu Mare), Mihai Marius Marica (Bistrița).

Dinamo București: Valentin Marius LAZĂR, Alexandru Ilie RĂUŢĂ, Ante PULJIĆ, Riccardo PISCITELLI, Slavko PEROVIĆ, Robert Marian MOLDOVEANU, Kristián Koštrna, Ricardo Florin GRIGORE, Ioan Constantin FILIP, Diego FABBRINI, Lukáš SKOVAJSA si rezervele: Mihai Cristian POPESCU, Daniel Iliuță POPA, Mattia MONTINI, Andreas Mircea MIHAIU, Ahmed Andrei BANI Mustafa, Cătălin George STRATON, Andrei Dumitru SIN.

: Alexandru Cristian ALBU, Jakub VOJTUŠ, Răzvan Bogdan PATRICHE, David Humanes MUÑOZ, George Cristian MERLOI, MIGUEL José Oliveira Silva SANTOS, Sofien MOUSSA, Mihai DOBRESCU, Robert ION, Eugeniu CEBOTARU, Giannis KONTOES si rezervele: Paul Ovidiu PÂRVULESCU, Octavian Gabriel VÂLCEANU, Adrian Gheorghe ŞUT, Aristote N'DONGALA, Gabriel Eugen MATEI, Alexandru BUZIUC.

In minutul 34, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Jakub VOJTUŠ
In minutul 46, schimbare, iese extremă stânga Robert Marian MOLDOVEANU si intra Andrei Dumitru SIN
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Robert ION si intra Alexandru BUZIUC
In minutul 50, cartonas galben primit de jucatorul echipei , George Cristian MERLOI
In minutul 61, schimbare, iese atacant Sofien MOUSSA si intra Jovan MARKOVIĆ
In minutul 62, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Alexandru Ilie RĂUŢĂ
In minutul 68, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Eugeniu CEBOTARU
In minutul 70, schimbare, iese extremă dreapta Slavko PEROVIĆ si intra Mattia MONTINI
GOOOL! Gol marcat pentru de Alexandru BUZIUC (rezervă). In minutul 71 al partidei dintre Dinamo București si , deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 74, schimbare, iese mijlocaș central Alexandru Ilie RĂUŢĂ si intra Daniel Iliuță POPA
In minutul 75, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Mihai DOBRESCU
In minutul 83, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Andrei Dumitru SIN
In minutul 84, schimbare, iese mijlocaș dreapta George Cristian MERLOI si intra Gabriel Eugen MATEI
In minutul 90+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Mattia MONTINI

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa .

MOUSSA
34’ Jakub VOJTUŠ
Robert MOLDOVEANU
Andrei SIN
46’
46’ Robert Robert
Alexandru BUZIUC
50’ George MERLOI
61’ Sofien MOUSSA
Jovan MARKOVIĆ
Alexandru RĂUŢĂ 62’
68’ Eugeniu CEBOTARU