Arbitru Lucian Rusandu (Sfântu Gheorghe)
Arbitri asistenţi Vladimir Urzică (Piatra Neamț), Marius Marchidanu (Brăila)
Arbitru observator Constantin Ștefan (București)
Observator Adrian Ionescu (București)
Spectatori 600

Meciul din data 07.03.2020 dintre echipele si Viitorul Constanța se disputa in localitatea Clinceni pe stadionul Clinceni Arena. in fata a 600 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Lucian Rusandu (Sfântu Gheorghe) impreuna cu arbitrii asistenti Vladimir Urzică (Piatra Neamț), Marius Marchidanu (Brăila).

: Alexandru Cristian ALBU, Eugeniu CEBOTARU, Adrian Gheorghe ŞUT, Jakub VOJTUŠ, David Humanes MUÑOZ, Răzvan Bogdan PATRICHE, George Cristian MERLOI, Giannis KONTOES, Mihai DOBRESCU, Alexandru BUZIUC, MIGUEL José Oliveira Silva SANTOS si rezervele: Florin BEJAN, Octavian Gabriel VÂLCEANU, Denis VENTÚRA, Sofien MOUSSA, Gabriel Eugen MATEI, Jovan MARKOVIĆ, Robert ION.

Viitorul Constanța: Andrei Virgil CIOBANU, Cătălin Vasile CĂBUZ, Bradley DE NOOIJER, Andrei Viorel ARTEAN, Cristian George GANEA, Virgil Eugen GHIȚĂ, Gabriel Cristian IANCU, Sebastian MLADEN, Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior RIVALDINHO, Jacques ZOUA Daogari, Radu Ștefăniță BOBOC si rezervele: Malcom Sylas EDJOUMA Laouari, Carlo CASAP, Aurelian Ionuț CHIȚU, Damien DUSSAUT, Louis MUNTEANU, Alexi Paul PITU.

GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Cristian George GANEA (mijlocaș stânga). In minutul 19 al partidei dintre si Viitorul Constanța, Viitorul Constanța deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 21, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Gabriel Cristian IANCU
In minutul 23, cartonas galben primit de jucatorul echipei , David Humanes MUÑOZ
In minutul 33, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Virgil Eugen GHIȚĂ
GOOOL! Gol marcat pentru de Eugeniu CEBOTARU (mijlocaș dreapta). In minutul 44 al partidei dintre si Viitorul Constanța, reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 46, schimbare, iese fundaș central David Humanes MUÑOZ si intra Florin BEJAN
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Andrei Virgil CIOBANU si intra Damien DUSSAUT
GOOOL! Gol marcat pentru de Adrian Gheorghe ŞUT (mijlocaș stânga). In minutul 55 al partidei dintre si Viitorul Constanța, scorul devine 2 - 1.
In minutul 59, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Alexandru BUZIUC
In minutul 61, schimbare, iese fundaș stânga Bradley DE NOOIJER si intra Carlo CASAP
In minutul 62, schimbare, iese extremă stânga Alexandru BUZIUC si intra Denis VENTÚRA
In minutul 70, schimbare, iese extremă stânga Jacques ZOUA Daogari si intra Louis MUNTEANU
In minutul 74, - Viitorul Constanța, scor 2 - 2, gol din penalty transformat pentru Viitorul Constanța de Gabriel Cristian IANCU
In minutul 77, schimbare, iese extremă dreapta George Cristian MERLOI si intra Robert ION
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior RIVALDINHO (extremă dreapta). In minutul 78 al partidei dintre si Viitorul Constanța, scorul devine 2 - 3.
In minutul 90+4, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Cătălin Vasile CĂBUZ

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 2 pentru echipa Viitorul Constanța.

0 - 1 19’ Cristian GANEA
21’ Gabriel Cristian IANCU
Humanes MUNOZ 23’
33’ Virgil GHIȚĂ
1 - 1 Eugeniu CEBOTARU 44’
Humanes MUNOZ
Florin BEJAN
46’
46’ Andrei CIOBANU
Damien DUSSAUT
2 - 1 Adrian ŞUT 55’
Alexandru BUZIUC 59’
61’ Bradley DE NOOIJER