Arbitru Istvan Kovacs (Carei)
Arbitri asistenţi Vasile Marinescu (București), Mircea Orbuleț (București)
Arbitru observator Cristian Nica (Ploiești)
Observator Constantin Stătescu (București)

Meciul din data 05.07.2020 dintre echipele si Dinamo București se disputa in localitatea Clinceni pe stadionul Academica. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Istvan Kovacs (Carei) impreuna cu arbitrii asistenti Vasile Marinescu (București), Mircea Orbuleț (București).

: Gabriel Eugen MATEI, Giannis KONTOES, Robert ION, Mihai DOBRESCU, Eugeniu CEBOTARU, Alexandru BUZIUC, Alexandru Cristian ALBU, Florin Vasile ACHIM, Octavian Gabriel VÂLCEANU, Jakub VOJTUŠ, Adrian Gheorghe ŞUT si rezervele: George Cristian MERLOI, David Humanes MUÑOZ, Jovan MARKOVIĆ, Bogdan ILIE, Andrei Costin ȘUȘU.

Dinamo București: Alexandru Ilie RĂUŢĂ, Lukáš SKOVAJSA, Deian Cristian SORESCU, Cătălin George STRATON, Ante PULJIĆ, Mihai Cristian POPESCU, Daniel Iliuță POPA, Robert Marian MOLDOVEANU, Filip MRZLJAK, Valentin Ioan BORCEA, Diego FABBRINI si rezervele: Andrei Dumitru SIN, Ionuț Daniel ȘERBAN, Riccardo PISCITELLI, Mihai Alexandru NEICUȚESCU, Mattia MONTINI, Szabolcs KILYEN, Ahmed Andrei BANI Mustafa, Valentin Marius LAZĂR, Ricardo Florin GRIGORE.

In minutul 02, schimbare, iese mijlocaș dreapta Valentin Ioan BORCEA si intra Valentin Marius LAZĂR
In minutul 19, - Dinamo București, scor 0 - 1, gol din penalty transformat pentru Dinamo București de Deian Cristian SORESCU
In minutul 22, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Adrian Gheorghe ŞUT
In minutul 29, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Robert Marian MOLDOVEANU
In minutul 46, schimbare, iese extremă dreapta Florin Vasile ACHIM si intra George Cristian MERLOI
In minutul 46, schimbare, iese atacant Robert Marian MOLDOVEANU si intra Ahmed Andrei BANI Mustafa
In minutul 55, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Deian Cristian SORESCU
In minutul 59, schimbare, iese fundaș stânga Lukáš SKOVAJSA si intra Andrei Dumitru SIN
In minutul 60, schimbare, iese atacant Daniel Iliuță POPA si intra Mattia MONTINI
In minutul 61, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Diego FABBRINI
In minutul 61, schimbare, iese mijlocaș central Eugeniu CEBOTARU si intra Jovan MARKOVIĆ
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Ahmed Andrei BANI Mustafa (rezervă). In minutul 65 al partidei dintre si Dinamo București, scorul devine 0 - 2.
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Diego FABBRINI (mijlocaș stânga). In minutul 71 al partidei dintre si Dinamo București, scorul devine 0 - 3.
GOOOL! Gol marcat pentru de Alexandru BUZIUC (extremă stânga). In minutul 72 al partidei dintre si Dinamo București, scorul devine 1 - 3.
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Ahmed Andrei BANI Mustafa
In minutul 77, schimbare, iese mijlocaș central Alexandru Ilie RĂUŢĂ si intra Ricardo Florin GRIGORE
In minutul 79, cartonas galben primit de jucatorul echipei , George Cristian MERLOI
In minutul 83, schimbare, iese rezervă George Cristian MERLOI si intra Bogdan ILIE
In minutul 84, schimbare, iese atacant Jakub VOJTUŠ si intra Marius Florian CIOBANU VANGHELE

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 1 pentru echipa Dinamo București.

MOLDOVEANU
02’ Valentin BORCEA
Valentin LAZĂR
0 - 1 19’ penalty Deian SORESCU
Adrian ŞUT 22’
29’ Robert MOLDOVEANU
Florin ACHIM
George MERLOI
46’
46’ Robert MOLDOVEANU