Localitatea Ploiești
Arbitru Marcel Bîrsan (București)
Arbitri asistenţi Daniel Mitruți (Craiova), Mhai Marius Marica (Craiova)
Arbitru observator Augustus Constantin (Rm Vâlcea)

Meciul din data 29.07.2020 dintre echipele Chindia Târgoviște si se disputa in localitatea Ploiești pe stadionul Ilie Oană. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marcel Bîrsan (București) impreuna cu arbitrii asistenti Daniel Mitruți (Craiova), Mhai Marius Marica (Craiova).

Chindia Târgoviște: Marian Mihai AIOANI, Ovidiu Alexandru BIC, Laurențiu Nicolae CORBU, Filip DANGUBIĆ , Bradley DIALLO, Denis Constantin DUMITRAȘCU, Daniel Constantin FLOREA, Cristian Daniel NEGUȚ, Alexandru PIFTOR, Vadim RAȚĂ si rezervele: .

: Denis VENTÚRA, Octavian Gabriel VÂLCEANU, Florin Vasile ACHIM, Florin BEJAN, Eugeniu CEBOTARU, Mihai DOBRESCU, Jovan MARKOVIĆ si rezervele: .

In minutul 10, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Cristian Daniel NEGUȚ
In minutul 25, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Alexandru BUZIUC
In minutul 27, schimbare, iese mijlocaș stânga Alexandru PIFTOR si intra Josip IVANČIĆ
GOOOL! Gol marcat pentru Chindia Târgoviște de Josip IVANČIĆ (). In minutul 45 al partidei dintre Chindia Târgoviște si , Chindia Târgoviște deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 46, schimbare, iese extremă dreapta Jovan MARKOVIĆ si intra Robert ION
In minutul 63, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Eugeniu CEBOTARU
In minutul 71, Chindia Târgoviște - , scor 2 - 0, gol din penalty transformat pentru Chindia Târgoviște de Ovidiu Alexandru BIC
In minutul 72, schimbare, iese Alexandru Cristian ALBU si intra Răzvan Bogdan PATRICHE
In minutul 77, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Ovidiu Alexandru BIC
In minutul 78, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Alexandru Cristian ALBU
In minutul 78, schimbare, iese extremă dreapta Filip DANGUBIĆ si intra Valmir BERISHA
In minutul 78, Chindia Târgoviște - , scor 2 - 1, gol din penalty transformat pentru de Eugeniu CEBOTARU
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș central Denis VENTÚRA si intra Jovan MARKOVIĆ
In minutul 84, schimbare, iese Jakub VOJTUŠ si intra Adrian Gheorghe ŞUT
In minutul 84, schimbare, iese Alexandru BUZIUC si intra Florin Vasile ACHIM
In minutul 85, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Octavian Gabriel VÂLCEANU
In minutul 87, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Denis VENTÚRA
GOOOL! Gol marcat pentru Chindia Târgoviște de Valmir BERISHA (). In minutul 89 al partidei dintre Chindia Târgoviște si , scorul devine 3 - 1.
In minutul 89, schimbare, iese extremă stânga Daniel Constantin FLOREA si intra Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO
In minutul 90, schimbare, iese mijlocaș central Vadim RAȚĂ si intra Cornel DINU II
In minutul 90, schimbare, iese mijlocaș dreapta Eugeniu CEBOTARU si intra Giannis KONTOES
In minutul 90, schimbare, iese Alexandru BUZIUC si intra Bogdan ILIE
In minutul 90+4, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO
In minutul 90+4, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Gabriel Eugen MATEI
In minutul 90+5, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO. Chindia Târgoviște va trebui sa trebui sa joace minutele ramase de jucat din aceasta partida in 10 jucatori.
In minutul 90+6, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Adrian Gheorghe ŞUT

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 1 pentru echipa Chindia Târgoviște.

Cristian NEGUȚ 10’
25’ Alexandru BUZIUC
Alexandru PIFTOR
Josip IVANČIĆ
27’
1 - 0 Josip IVANČIĆ 45’
46’ Jovan MARKOVIĆ
Robert Robert
63’ Eugeniu CEBOTARU
2 - 0 penalty Ovidiu BIC 71’
72’ Alexandru ALBU
Răzvan PATRICHE
Ovidiu BIC 77’
78’ Alexandru ALBU
Filip DANGUBIĆ
Valmir BERISHA
78’
2 - 1 78’ penalty Eugeniu CEBOTARU
83’ Denis VENTÚRA
Jovan MARKOVIĆ
84’ Jakub VOJTUŠ
Adrian ŞUT
84’ Alexandru BUZIUC
Florin ACHIM
85’ Octavian VÂLCEANU
87’ Denis VENTÚRA
3 - 1 Valmir BERISHA 89’
Daniel FLOREA
Blaise YAMÉOGO
89’
Vadim RAȚĂ
Cornel DINU
90’
90’ Eugeniu CEBOTARU
Giannis KONTOES
90’ Alexandru BUZIUC