Localitatea Clinceni
Arbitru Florin Andrei (Tg Mureș)
Arbitri asistenţi Valentin Avram (București), Daniel Mitruți (Craiova)
Arbitru observator Constantin Ștefan (București)

Meciul din data 31.10.2020 dintre echipele si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe se disputa in localitatea Clinceni pe stadionul Academica. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Florin Andrei (Tg Mureș) impreuna cu arbitrii asistenti Valentin Avram (București), Daniel Mitruți (Craiova).

: Eugeniu CEBOTARU, Octavian Gabriel VÂLCEANU, Cristian TĂNASE, Juan Bautista CASCINI, Andrei Ioan CORDEA, Mihai DOBRESCU, Florin GARDOȘ, Mladen JUTRIĆ, David Cristian MORAR, Georgi Velikov PASHOV, Raul Andrei RUSESCU si rezervele: .

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe: Bogdan Alexandru MITREA, István Sándor FÜLÖP, Lóránd Levente FÜLÖP, George DRAGOMIR, Panagiotis DELIGIANNIDIS, Rachid Ahmed BOUHENNA, Admir BAJROVIC, Adnan AGANOVIĆ, Roland NICZULY, Gabriel Cristian VAŞVARI, Marius ȘTEFĂNESCU si rezervele: .

In minutul 02, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Eugeniu CEBOTARU
In minutul 06, schimbare, iese mijlocaș stânga David Cristian MORAR si intra Tsvetelin CHUNCHUKOV
In minutul 12, schimbare, iese extremă dreapta George DRAGOMIR si intra Florin Flavius PURECE
GOOOL! Gol marcat pentru de Tsvetelin CHUNCHUKOV (). In minutul 15 al partidei dintre si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 27, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Lóránd Levente FÜLÖP
In minutul 32, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Rachid Ahmed BOUHENNA
GOOOL! Gol marcat pentru de Raul Andrei RUSESCU (atacant). In minutul 43 al partidei dintre si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, scorul devine 2 - 0.
In minutul 46, schimbare, iese extremă stânga Lóránd Levente FÜLÖP si intra Cătălin Gheorghiță GOLOFCA
In minutul 46, schimbare, iese atacant Admir BAJROVIC si intra Bryan NOUVIER
In minutul 62, schimbare, iese mijlocaș stânga István Sándor FÜLÖP si intra Anass ACHAHBAR
In minutul 63, schimbare, iese Tsvetelin CHUNCHUKOV si intra DUMITRIU
In minutul 71, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Anass ACHAHBAR
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș dreapta Adnan AGANOVIĆ si intra Claudiu Adrian Mihai PETRILA
In minutul 77, schimbare, iese fundaș central Florin GARDOȘ si intra Răzvan Bogdan PATRICHE
In minutul 78, schimbare, iese atacant Raul Andrei RUSESCU si intra Alexandru BOICHUK