CFR 1907 Cluj - FCM UTA Arad - 22.11.2020 English version
Data disputării 22.11.2020 - 20:00
Localitatea Cluj
Arbitru Horia Gabriel Mladinovici (București)
Arbitri asistenţi Imre Laszlo Bucsi (Sf Gheorghe) Marius Cristian Marchidanu (Brăila)

Meciul din data 22.11.2020 dintre echipele CFR 1907 Cluj si FCM UTA Arad se disputa in localitatea Cluj pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horia Gabriel Mladinovici (București) impreuna cu arbitrii asistenti Imre Laszlo Bucsi (Sf Gheorghe) Marius Cristian Marchidanu (Brăila).

CFR 1907 Cluj: Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Andrei Andonie BURCĂ, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Denis CIOBOTARIU, Alexandru Mihăiță CHIPCIU, Michaël PEREIRA, Cătălin Mihai ITU, William SOARES da Silva, Mario Junior RONDÓN Fernández, Mateo SUŠIĆ si rezervele: .

FCM UTA Arad: Marius Ionuț TOMOZEI, Alexandru Constantin BENGA, Dragoș Sebastian TESCAN, Simon RRUMBULLAKU, Neluț Stelian ROȘU, Vlad Călin MORAR, David Raul MICULESCU, Florin IACOB, Adrian Ioan HORA, ERICO Constantino da Silva, Alexandru Cristian ALBU si rezervele: .

In minutul 50, cartonas galben primit de jucatorul echipei FCM UTA Arad, Valentin BUHĂCIANU
GOOOL! Gol marcat pentru FCM UTA Arad de Adrian Ioan HORA (atacant). In minutul 75 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si FCM UTA Arad, FCM UTA Arad deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 86, cartonas galben primit de jucatorul echipei FCM UTA Arad, Neluț Stelian ROȘU
In minutul 90, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Ivica ŽUNIĆ
In minutul 90+5, cartonas galben primit de jucatorul echipei FCM UTA Arad, Dragoș Sebastian TESCAN
In minutul 90+5, cartonas galben primit de jucatorul echipei FCM UTA Arad, Cristian Costel MELINTE

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa FCM UTA Arad.

HORA
50’ Valentin BUHĂCIANU
0 - 1 75’ Adrian HORA
86’ Neluț ROȘU
Ivica ŽUNIĆ 90’
90+5’ Dragoș TESCAN
90+5’ Cristian MELINTE