Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-



Clasament C4 2018-2019

Seria C1 | Seria C2 | Seria C3 | Seria C4 | Seria C5 |

Etapa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Romania Liga 3 - Standings  2018-2019/c4/ Romania Liga 3 - Standings 2018-2019/c4/

Clasament si etape din C4

  Clasament: General Acasa Deplasare Retur   Ultima actualizare
26 Mai 2019
Pozitie in clasament Echipa Meciuri V E I Goluri G.dif. Puncte
1 FC Școlar Reșița 30 19 5 6 60-27 33 62
2 Șoimii Lipova 30 18 6 6 70-42 28 60
3 ACS Dumbrăviţa 30 18 4 8 60-43 17 58
4 Metalurgistul Cugir 30 15 8 7 59-46 13 53
5 Gloria Lunca Teuz Cernei 30 17 2 11 56-48 8 53
6 CS Național Sebiș 30 13 11 6 57-44 13 50
7 Crișul Chișineu-Criș 30 13 10 7 55-31 24 49
8 FC Avrig 30 13 4 13 38-43 -5 43
9 CS Hunedoara 30 12 6 12 53-51 2 42
10 Industria Galda de Jos 30 13 2 15 50-43 7 41
11 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii 30 12 3 15 57-52 5 39
12 Unirea Alba-Iulia 30 9 11 10 37-42 -5 38
13 Cetate Deva 30 10 5 15 36-49 -13 35
14 Milenium Giarmata 30 8 5 17 45-64 -19 29
15 CSM Lugoj 30 2 6 22 29-77 -48 12
16 CS Ocna-Mureș 30 2 4 24 28-88 -60 10
*V = Victorii; E = Meciuri terminate la egalitate; I = Infrangeri; G.dif = Diferenta dintre golurile date si golurile primite.
*Poate exista o intarziere de pana la doua ore de la incheierea unui meci pana la actualizarea clasamentului.
Liga 3 C4 Etapa 1
24.08.2018 Șoimii Lipova
3 - 1
  CS Național Sebiș Comparatie
24.08.2018 ACS Dumbrăviţa
4 - 2
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
24.08.2018 CSM Lugoj
1 - 1
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
25.08.2018 CS Ocna-Mureș
0 - 2
  Cetate Deva Comparatie
25.08.2018 Industria Galda de Jos
0 - 1
  FC Avrig Comparatie
25.08.2018 Gloria Lunca Teuz Cernei
2 - 1
  FC Școlar Reșița Comparatie
25.08.2018 Crișul Chișineu-Criș
2 - 2
  Metalurgistul Cugir Comparatie
25.08.2018 CS Hunedoara
2 - 0
  Milenium Giarmata Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 2
31.08.2018 Cetate Deva
0 - 1
  Milenium Giarmata Comparatie
31.08.2018 Unirea Alba-Iulia
2 - 0
  CS Hunedoara Comparatie
31.08.2018 Metalurgistul Cugir
3 - 0
  CSM Lugoj Comparatie
31.08.2018 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
2 - 0
  Industria Galda de Jos Comparatie
31.08.2018 CS Național Sebiș
1 - 1
  ACS Dumbrăviţa Comparatie
01.09.2018 FC Școlar Reșița
2 - 2
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
01.09.2018 FC Avrig
2 - 0
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
01.09.2018 CS Ocna-Mureș
1 - 5
  Șoimii Lipova Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 3
07.09.2018 Șoimii Lipova
4 - 0
  Cetate Deva Comparatie
07.09.2018 ACS Dumbrăviţa
7 - 1
  CS Ocna-Mureș Comparatie
07.09.2018 Gloria Lunca Teuz Cernei
2 - 1
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
07.09.2018 CSM Lugoj
0 - 0
  FC Școlar Reșița Comparatie
07.09.2018 Milenium Giarmata
1 - 4
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
08.09.2018 Industria Galda de Jos
1 - 2
  CS Național Sebiș Comparatie
08.09.2018 Crișul Chișineu-Criș
3 - 1
  FC Avrig Comparatie
08.09.2018 CS Hunedoara
3 - 3
  Metalurgistul Cugir Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 4
14.09.2018 Cetate Deva
0 - 0
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
14.09.2018 Metalurgistul Cugir
3 - 1
  Milenium Giarmata Comparatie
14.09.2018 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
1 - 5
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
14.09.2018 CS Național Sebiș
4 - 1
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
14.09.2018 Șoimii Lipova
7 - 2
  ACS Dumbrăviţa Comparatie
15.09.2018 FC Școlar Reșița
3 - 1
  CS Hunedoara Comparatie
15.09.2018 FC Avrig
3 - 0
  CSM Lugoj Comparatie
15.09.2018 CS Ocna-Mureș
0 - 5
  Industria Galda de Jos Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 5
21.09.2018 ACS Dumbrăviţa
2 - 0
  Cetate Deva Comparatie
21.09.2018 CSM Lugoj
0 - 2
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
21.09.2018 Milenium Giarmata
2 - 1
  FC Școlar Reșița Comparatie
21.09.2018 Unirea Alba-Iulia
0 - 0
  Metalurgistul Cugir Comparatie
22.09.2018 Industria Galda de Jos
0 - 3
  Șoimii Lipova Comparatie
22.09.2018 Gloria Lunca Teuz Cernei
1 - 0
  CS Ocna-Mureș Comparatie
22.09.2018 Crișul Chișineu-Criș
4 - 0
  CS Național Sebiș Comparatie
22.09.2018 CS Hunedoara
3 - 0
  FC Avrig Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 6
28.09.2018 Cetate Deva
2 - 3
  Metalurgistul Cugir Comparatie
28.09.2018 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
2 - 2
  CS Hunedoara Comparatie
28.09.2018 CS Național Sebiș
5 - 1
  CSM Lugoj Comparatie
28.09.2018 Șoimii Lipova
4 - 2
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
28.09.2018 ACS Dumbrăviţa
2 - 1
  Industria Galda de Jos Comparatie
29.09.2018 FC Avrig
2 - 2
  Milenium Giarmata Comparatie
29.09.2018 CS Ocna-Mureș
0 - 4
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
30.09.2018 FC Școlar Reșița
4 - 1
  Unirea Alba-Iulia Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 7
05.10.2018 CSM Lugoj
1 - 1
  CS Ocna-Mureș Comparatie
05.10.2018 Milenium Giarmata
3 - 2
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
05.10.2018 Unirea Alba-Iulia
1 - 1
  FC Avrig Comparatie
05.10.2018 Metalurgistul Cugir
2 - 2
  FC Școlar Reșița Comparatie
06.10.2018 Industria Galda de Jos
1 - 0
  Cetate Deva Comparatie
06.10.2018 Gloria Lunca Teuz Cernei
0 - 1
  ACS Dumbrăviţa Comparatie
06.10.2018 Crișul Chișineu-Criș
0 - 0
  Șoimii Lipova Comparatie
06.10.2018 CS Hunedoara
2 - 5
  CS Național Sebiș Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 8
12.10.2018 Cetate Deva
2 - 1
  FC Școlar Reșița Comparatie
12.10.2018 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
3 - 1
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
12.10.2018 CS Național Sebiș
1 - 0
  Milenium Giarmata Comparatie
12.10.2018 Șoimii Lipova
1 - 0
  CSM Lugoj Comparatie
12.10.2018 ACS Dumbrăviţa
2 - 1
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
13.10.2018 FC Avrig
1 - 3
  Metalurgistul Cugir Comparatie
13.10.2018 CS Ocna-Mureș
1 - 2
  CS Hunedoara Comparatie
13.10.2018 Industria Galda de Jos
1 - 2
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 9
19.10.2018 CSM Lugoj
1 - 2
  ACS Dumbrăviţa Comparatie
19.10.2018 Milenium Giarmata
4 - 1
  CS Ocna-Mureș Comparatie
19.10.2018 Unirea Alba-Iulia
2 - 2
  CS Național Sebiș Comparatie
19.10.2018 Metalurgistul Cugir
4 - 2
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
20.10.2018 Gloria Lunca Teuz Cernei
2 - 0
  Cetate Deva Comparatie
20.10.2018 Crișul Chișineu-Criș
1 - 0
  Industria Galda de Jos Comparatie
20.10.2018 CS Hunedoara
3 - 2
  Șoimii Lipova Comparatie
20.10.2018 FC Școlar Reșița
0 - 0
  FC Avrig Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 10
26.10.2018 Cetate Deva
2 - 1
  FC Avrig Comparatie
26.10.2018 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
0 - 1
  FC Școlar Reșița Comparatie
26.10.2018 CS Național Sebiș
2 - 1
  Metalurgistul Cugir Comparatie
26.10.2018 Șoimii Lipova
4 - 1
  Milenium Giarmata Comparatie
26.10.2018 ACS Dumbrăviţa
1 - 3
  CS Hunedoara Comparatie
27.10.2018 CS Ocna-Mureș
1 - 3
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
27.10.2018 Industria Galda de Jos
5 - 1
  CSM Lugoj Comparatie
27.10.2018 Gloria Lunca Teuz Cernei
2 - 1
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 11
02.11.2018 CSM Lugoj
0 - 4
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
02.11.2018 Milenium Giarmata
1 - 1
  ACS Dumbrăviţa Comparatie
02.11.2018 Unirea Alba-Iulia
0 - 1
  Șoimii Lipova Comparatie
02.11.2018 Metalurgistul Cugir
2 - 0
  CS Ocna-Mureș Comparatie
03.11.2018 Crișul Chișineu-Criș
2 - 1
  Cetate Deva Comparatie
03.11.2018 CS Hunedoara
0 - 1
  Industria Galda de Jos Comparatie
03.11.2018 FC Școlar Reșița
0 - 0
  CS Național Sebiș Comparatie
03.11.2018 FC Avrig
1 - 0
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 12
09.11.2018 Cetate Deva
0 - 1
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
09.11.2018 CS Național Sebiș
0 - 0
  FC Avrig Comparatie
09.11.2018 Șoimii Lipova
1 - 0
  Metalurgistul Cugir Comparatie
09.11.2018 ACS Dumbrăviţa
2 - 1
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
10.11.2018 CS Ocna-Mureș
0 - 5
  FC Școlar Reșița Comparatie
10.11.2018 Industria Galda de Jos
2 - 0
  Milenium Giarmata Comparatie
10.11.2018 Gloria Lunca Teuz Cernei
3 - 1
  CS Hunedoara Comparatie
10.11.2018 Crișul Chișineu-Criș
4 - 2
  CSM Lugoj Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 13
16.11.2018 CSM Lugoj
1 - 2
  Cetate Deva Comparatie
16.11.2018 Milenium Giarmata
1 - 2
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
16.11.2018 Unirea Alba-Iulia
2 - 0
  Industria Galda de Jos Comparatie
16.11.2018 Metalurgistul Cugir
2 - 1
  ACS Dumbrăviţa Comparatie
16.11.2018 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
0 - 1
  CS Național Sebiș Comparatie
17.11.2018 CS Hunedoara
1 - 1
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
17.11.2018 FC Școlar Reșița
2 - 0
  Șoimii Lipova Comparatie
17.11.2018 FC Avrig
5 - 2
  CS Ocna-Mureș Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 14
23.11.2018 Cetate Deva
4 - 2
  CS Național Sebiș Comparatie
23.11.2018 Șoimii Lipova
1 - 2
  FC Avrig Comparatie
23.11.2018 ACS Dumbrăviţa
1 - 2
  FC Școlar Reșița Comparatie
23.11.2018 CSM Lugoj
2 - 1
  CS Hunedoara Comparatie
24.11.2018 CS Ocna-Mureș
1 - 5
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
24.11.2018 Industria Galda de Jos
1 - 3
  Metalurgistul Cugir Comparatie
24.11.2018 Gloria Lunca Teuz Cernei
2 - 2
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
24.11.2018 Crișul Chișineu-Criș
2 - 1
  Milenium Giarmata Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 15
29.11.2018 Unirea Alba-Iulia
1 - 1
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
30.11.2018 CS Hunedoara
1 - 1
  Cetate Deva Comparatie
30.11.2018 Milenium Giarmata
4 - 0
  CSM Lugoj Comparatie
30.11.2018 Metalurgistul Cugir
2 - 3
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
30.11.2018 FC Școlar Reșița
3 - 1
  Industria Galda de Jos Comparatie
30.11.2018 FC Avrig
0 - 1
  ACS Dumbrăviţa Comparatie
30.11.2018 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
1 - 3
  Șoimii Lipova Comparatie
30.11.2018 CS Național Sebiș
2 - 1
  CS Ocna-Mureș Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 16
01.03.2019 Cetate Deva
2 - 2
  CS Ocna-Mureș Comparatie
01.03.2019 CS Național Sebiș
3 - 3
  Șoimii Lipova Comparatie
01.03.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
4 - 1
  ACS Dumbrăviţa Comparatie
01.03.2019 Unirea Alba-Iulia
3 - 1
  CSM Lugoj Comparatie
01.03.2019 Milenium Giarmata
1 - 1
  CS Hunedoara Comparatie
02.03.2019 FC Avrig
3 - 2
  Industria Galda de Jos Comparatie
02.03.2019 FC Școlar Reșița
5 - 1
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
02.03.2019 Metalurgistul Cugir
1 - 1
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 17
08.03.2019 Milenium Giarmata
1 - 0
  Cetate Deva Comparatie
08.03.2019 CSM Lugoj
1 - 2
  Metalurgistul Cugir Comparatie
08.03.2019 ACS Dumbrăviţa
1 - 0
  CS Național Sebiș Comparatie
08.03.2019 Șoimii Lipova
4 - 3
  CS Ocna-Mureș Comparatie
09.03.2019 CS Hunedoara
3 - 0
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
09.03.2019 Crișul Chișineu-Criș
1 - 2
  FC Școlar Reșița Comparatie
09.03.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
3 - 0
  FC Avrig Comparatie
09.03.2019 Industria Galda de Jos
3 - 0
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 18
15.03.2019 Cetate Deva
2 - 2
  Șoimii Lipova Comparatie
15.03.2019 CS Național Sebiș
1 - 2
  Industria Galda de Jos Comparatie
15.03.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
4 - 0
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
15.03.2019 Unirea Alba-Iulia
1 - 1
  Milenium Giarmata Comparatie
16.03.2019 CS Ocna-Mureș
2 - 3
  ACS Dumbrăviţa Comparatie
16.03.2019 FC Avrig
2 - 1
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
16.03.2019 FC Școlar Reșița
3 - 1
  CSM Lugoj Comparatie
16.03.2019 Metalurgistul Cugir
3 - 1
  CS Hunedoara Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 19
22.03.2019 Unirea Alba-Iulia
1 - 0
  Cetate Deva Comparatie
22.03.2019 Milenium Giarmata
2 - 3
  Metalurgistul Cugir Comparatie
22.03.2019 CSM Lugoj
0 - 1
  FC Avrig Comparatie
22.03.2019 ACS Dumbrăviţa
2 - 1
  Șoimii Lipova Comparatie
22.03.2019 CS Hunedoara
2 - 1
  FC Școlar Reșița Comparatie
23.03.2019 Crișul Chișineu-Criș
1 - 0
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
23.03.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
3 - 1
  CS Național Sebiș Comparatie
23.03.2019 Industria Galda de Jos
4 - 1
  CS Ocna-Mureș Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 20
29.03.2019 Cetate Deva
1 - 0
  ACS Dumbrăviţa Comparatie
29.03.2019 Șoimii Lipova
4 - 2
  Industria Galda de Jos Comparatie
29.03.2019 CS Național Sebiș
1 - 1
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
29.03.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
4 - 2
  CSM Lugoj Comparatie
30.03.2019 CS Ocna-Mureș
1 - 3
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
30.03.2019 FC Avrig
1 - 0
  CS Hunedoara Comparatie
30.03.2019 FC Școlar Reșița
2 - 1
  Milenium Giarmata Comparatie
30.03.2019 Metalurgistul Cugir
2 - 0
  Unirea Alba-Iulia Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 21
05.04.2019 Unirea Alba-Iulia
0 - 3
  FC Școlar Reșița Comparatie
05.04.2019 Milenium Giarmata
2 - 1
  FC Avrig Comparatie
05.04.2019 CSM Lugoj
0 - 0
  CS Național Sebiș Comparatie
06.04.2019 Metalurgistul Cugir
2 - 3
  Cetate Deva Comparatie
06.04.2019 CS Hunedoara
2 - 3
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
06.04.2019 Crișul Chișineu-Criș
5 - 0
  CS Ocna-Mureș Comparatie
06.04.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
5 - 1
  Șoimii Lipova Comparatie
06.04.2019 Industria Galda de Jos
1 - 2
  ACS Dumbrăviţa Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 22
09.04.2019 Șoimii Lipova
1 - 0
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
09.04.2019 CS Ocna-Mureș
1 - 0
  CSM Lugoj Comparatie
09.04.2019 CS Național Sebiș
3 - 3
  CS Hunedoara Comparatie
09.04.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
2 - 0
  Milenium Giarmata Comparatie
09.04.2019 FC Avrig
0 - 1
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
10.04.2019 Cetate Deva
1 - 1
  Industria Galda de Jos Comparatie
10.04.2019 ACS Dumbrăviţa
2 - 0
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
10.04.2019 FC Școlar Reșița
2 - 0
  Metalurgistul Cugir Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 23
12.04.2019 Unirea Alba-Iulia
2 - 2
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
12.04.2019 Milenium Giarmata
3 - 3
  CS Național Sebiș Comparatie
12.04.2019 CSM Lugoj
2 - 2
  Șoimii Lipova Comparatie
13.04.2019 FC Școlar Reșița
3 - 1
  Cetate Deva Comparatie
13.04.2019 Metalurgistul Cugir
3 - 0
  FC Avrig Comparatie
13.04.2019 CS Hunedoara
0 - 2
  CS Ocna-Mureș Comparatie
13.04.2019 Crișul Chișineu-Criș
1 - 1
  ACS Dumbrăviţa Comparatie
13.04.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
0 - 3
  Industria Galda de Jos Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 24
19.04.2019 Cetate Deva
1 - 0
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
19.04.2019 ACS Dumbrăviţa
3 - 3
  CSM Lugoj Comparatie
19.04.2019 Șoimii Lipova
4 - 1
  CS Hunedoara Comparatie
19.04.2019 CS Național Sebiș
3 - 0
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
19.04.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
6 - 1
  Metalurgistul Cugir Comparatie
20.04.2019 Industria Galda de Jos
1 - 1
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
20.04.2019 CS Ocna-Mureș
0 - 1
  Milenium Giarmata Comparatie
20.04.2019 FC Avrig
0 - 1
  FC Școlar Reșița Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 25
26.04.2019 FC Avrig
4 - 2
  Cetate Deva Comparatie
26.04.2019 FC Școlar Reșița
4 - 3
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
26.04.2019 Metalurgistul Cugir
2 - 2
  CS Național Sebiș Comparatie
26.04.2019 Unirea Alba-Iulia
2 - 0
  CS Ocna-Mureș Comparatie
26.04.2019 Milenium Giarmata
2 - 3
  Șoimii Lipova Comparatie
26.04.2019 CS Hunedoara
2 - 1
  ACS Dumbrăviţa Comparatie
26.04.2019 CSM Lugoj
2 - 5
  Industria Galda de Jos Comparatie
26.04.2019 Crișul Chișineu-Criș
2 - 1
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 26
03.05.2019 Cetate Deva
1 - 0
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
03.05.2019 ACS Dumbrăviţa
4 - 2
  Milenium Giarmata Comparatie
03.05.2019 Șoimii Lipova
1 - 1
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
03.05.2019 CS Național Sebiș
2 - 1
  FC Școlar Reșița Comparatie
03.05.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
0 - 2
  FC Avrig Comparatie
04.05.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
3 - 1
  CSM Lugoj Comparatie
04.05.2019 Industria Galda de Jos
0 - 2
  CS Hunedoara Comparatie
04.05.2019 CS Ocna-Mureș
2 - 3
  Metalurgistul Cugir Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 27
07.05.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
2 - 0
  Cetate Deva Comparatie
07.05.2019 FC Avrig
0 - 1
  CS Național Sebiș Comparatie
07.05.2019 FC Școlar Reșița
2 - 0
  CS Ocna-Mureș Comparatie
07.05.2019 Metalurgistul Cugir
1 - 1
  Șoimii Lipova Comparatie
07.05.2019 Unirea Alba-Iulia
1 - 3
  ACS Dumbrăviţa Comparatie
07.05.2019 CSM Lugoj
0 - 1
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
08.05.2019 Milenium Giarmata
1 - 3
  Industria Galda de Jos Comparatie
08.05.2019 CS Hunedoara
1 - 2
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 28
10.05.2019 Cetate Deva
3 - 1
  CSM Lugoj Comparatie
10.05.2019 ACS Dumbrăviţa
2 - 0
  Metalurgistul Cugir Comparatie
10.05.2019 Șoimii Lipova
0 - 2
  FC Școlar Reșița Comparatie
10.05.2019 CS Național Sebiș
3 - 1
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
11.05.2019 Crișul Chișineu-Criș
1 - 2
  CS Hunedoara Comparatie
11.05.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
5 - 2
  Milenium Giarmata Comparatie
11.05.2019 Industria Galda de Jos
2 - 1
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
11.05.2019 CS Ocna-Mureș
1 - 3
  FC Avrig Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 29
17.05.2019 CS Național Sebiș
5 - 2
  Cetate Deva Comparatie
17.05.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
2 - 2
  CS Ocna-Mureș Comparatie
17.05.2019 Unirea Alba-Iulia
2 - 1
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
17.05.2019 Milenium Giarmata
1 - 5
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
18.05.2019 FC Avrig
1 - 3
  Șoimii Lipova Comparatie
18.05.2019 FC Școlar Reșița
2 - 0
  ACS Dumbrăviţa Comparatie
18.05.2019 Metalurgistul Cugir
2 - 1
  Industria Galda de Jos Comparatie
18.05.2019 CS Hunedoara
5 - 1
  CSM Lugoj Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 30
24.05.2018 CSM Lugoj
4 - 3
  Milenium Giarmata Comparatie
24.05.2018 ACS Dumbrăviţa
5 - 0
  FC Avrig Comparatie
25.05.2019 Cetate Deva
1 - 3
  CS Hunedoara Comparatie
25.05.2019 Crișul Chișineu-Criș
1 - 1
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
25.05.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
1 - 1
  Metalurgistul Cugir Comparatie
25.05.2019 Industria Galda de Jos
1 - 0
  FC Școlar Reșița Comparatie
25.05.2019 Șoimii Lipova
1 - 0
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
25.05.2019 CS Ocna-Mureș
1 - 1
  CS Național Sebiș Comparatie





Decizie ONJN nr.1046/19.06.2017
Gazduit de HostX.ro