Clubs
Liga 1
Liga 2
Liga 3
Romanian Cup
European Cups
National Team
Players
Contact
Meciurile zilei
Clasament Liga 1
Clasament Liga 2
Clasament Liga 3
Istoria Ligii 1
Avancronici fotbal
Transferuri Liga 1
Golgheteri Liga 1
Comparatii echipe
Statistici echipe
Cupa Ligii Adeplast
Preliminarii EURO 2024
Campionatul Mondial
Clasamente
Clasament Liga 1
Clasament Liga 2
Clasament Liga 3
Clasament Spania
Clasament Anglia
Clasament Italia
Clasament Franta
Clasament Germania
Cupe
Cupa Romaniei
CM 2018 - Rusia
Europa League
Liga Campionilor
Campionatul European U21
Preliminarii Campionatul European 2024
Campionatul European
Cupa Africii pe Natiuni
Cupa Confederatiilor
Cupa Ligii Adeplast
Euro 2016
Stiri fotbal intern
Stiri din Liga 1
Stiri din Liga 2
Cupa Romaniei
Echipa nationala U21
Echipa nationala "A"
Stiri fotbal extern
Stiri Europa League
Stiri Liga Campionilor
Stiri Campionatul European
Stiri Cupa Mondiala
Stiri stranieri
Campionat Anglia
Campionat Italia
Campionat Spania
Campionat Germania
Campionat Franta
Campionat Portugalia
Campionat Olanda
Campionat Belgia
Campionat Turcia
Campionat Grecia
Campionat Rusia
Campionat Ucraina
Campionate America de Sud
Campionate Africa
Campionate Asia
Amicale Liga 1
Amicale Romania
Logo (steme de club)
JO Rio de Janeiro 2016
Liga Naţiunilor
Cupa Mondiala Qatar
FOTBAL INTERNATIONAL
Anglia:
Premier League
Clasament Premier League
Clasament Championship
Italia:
Serie A
Clasament Serie A Italia
Clasament Serie B Italia
Spain:
Primera División
Clasament Primera Division
Germania:
Bundesliga
Clasament Bundesliga
Clasament Zweite Bundesliga
Franta:
Ligue 1
Clasament Ligue 1
Portugalia:
Liga Sagres
Clasament Portugalia
Olanda:
Eredivisie
Clasament Olanda
Belgia:
Jupiler League
Clasament Belgia
Turcia:
Süper Lig
Clasament Turcia
Grecia:
Ethniki Katigoria
Rusia:
Premier League
Clasament Rusia
Ucraina:
Vyscha Liga
America de Sud
Africa
Cupa Africii pe Natiuni
Asia
Meciurile zilei 07-10-2017
Meciurile zilei 07-10-2017
Romania
Liga 2
07.10.2017
Liga 2 Etapa 11
Chindia Târgoviște
1 - 0
Sportul Snagov
07.10.2017
Liga 2 Etapa 11
Metaloglobus București
1 - 1
FC Argeș Pitești
07.10.2017
Liga 2 Etapa 11
Academica Clinceni
2 - 1
Dacia Unirea Brăila
07.10.2017
Liga 2 Etapa 11
CS Balotești
2 - 2
Luceafărul Oradea
07.10.2017
la "masa verde"
Liga 2 Etapa 11
CS Afumați
3 - 0
Foresta Suceava
07.10.2017
Liga 2 Etapa 11
Dunărea Călărași
6 - 0
Știința Miroslava
07.10.2017
Liga 2 Etapa 11
Olimpia Satu-Mare
0 - 2
ASU Politehnica Timişoara
07.10.2017
Liga 2 Etapa 11
FC Hermannstadt
2 - 0
Ripensia Timișoara
Liga 3 Etapa 11
07.10.2017
Liga 3 Etapa 7
Bucovina Rădăuți
6 - 0
Metalosport Galaţi
07.10.2017
Liga 3 Etapa 7
Sănătatea Darabani
2 - 4
CSM Foșcani
07.10.2017
Liga 3 Etapa 7
Avântul Valea Mărului
1 - 4
Oțelul Galați
07.10.2017
Liga 3 Etapa 7
KSE Târgu-Secuiesc
2 - 0
AFC Hărman
07.10.2017
Liga 3 Etapa 7
Olimpic Cetate Râşnov
3 - 2
Sporting Liești
07.10.2017
Liga 3 Etapa 7
Progresul Spartac București
7 - 0
SSC Farul Constanţa
07.10.2017
Liga 3 Etapa 7
Metalul Buzău
2 - 0
Agricola Borcea
07.10.2017
Liga 3 Etapa 7
CSM Olteniţa
1 - 1
Sportul Chiscani
07.10.2017
Liga 3 Etapa 7
Turris Oltul Turnu-Măgurele
2 - 0
Flacăra Moreni
07.10.2017
Liga 3 Etapa 7
SC Popeşti Leordeni
5 - 0
Viitorul Domnești
07.10.2017
Liga 3 Etapa 7
Petrolul Ploiești
-
ACS URBAN Titu
07.10.2017
Liga 3 Etapa 7
Șoimii Lipova
1 - 1
Energeticianul Petroşani
07.10.2017
Liga 3 Etapa 7
ACS Ghiroda
4 - 2
Internaţional Băleşti
07.10.2017
Liga 3 Etapa 7
FC Școlar Reșița
1 - 1
CS Național Sebiș
07.10.2017
Liga 3 Etapa 7
Viitorul Ghimbav
1 - 3
Performanţa Ighiu
07.10.2017
Liga 3 Etapa 7
FC Avrig
1 - 2
Unirea Tășnad
07.10.2017
Liga 3 Etapa 7
ACS Comuna Recea
1 - 2
Industria Galda de Jos
Preliminariile Campionatului Mondial
Preliminariile Campionatului Mondial
07.10.2017
Grupa A
Suedia
8 - 0
Luxemburg
07.10.2017
Grupa A
Belarus
1 - 3
Olanda
07.10.2017
Grupa A
Bulgaria
0 - 1
Franța
Preliminariile Campionatului Mondial
07.10.2017
Grupa B
Insulele Feroe
0 - 0
Letonia
07.10.2017
Grupa B
Andorra
0 - 2
Portugalia
07.10.2017
Grupa B
Elveția
5 - 2
Ungaria
Preliminariile Campionatului Mondial
07.10.2017
Grupa H
Bosnia
3 - 4
Belgia
07.10.2017
Grupa H
Cipru
1 - 2
Grecia
07.10.2017
Grupa H
Gibraltar
0 - 6
Estonia
Meciurile zilei 08-10-2017
Romania
Liga 2
08.10.2017
Liga 2 Etapa 11
UTA Arad
2 - 2
Pandurii Târgu-Jiu
Preliminariile Campionatului Mondial
Preliminariile Campionatului Mondial
08.10.2017
Grupa C
Cehia
3 - 0
San Marino
08.10.2017
Grupa C
Germania
2 - 1
Azerbaidjan
08.10.2017
Grupa C
Norvegia
0 - 0
Irlanda de Nord
Preliminariile Campionatului Mondial
08.10.2017
Grupa E
Danemarca
1 - 1
România
08.10.2017
Grupa E
Kazahstan
1 - 1
Armenia
08.10.2017
Grupa E
Polonia
4 - 2
Muntenegru
Preliminariile Campionatului Mondial
08.10.2017
Grupa F
Lituania
0 - 1
Anglia
08.10.2017
Grupa F
Slovacia
3 - 0
Malta
08.10.2017
Grupa F
Slovenia
2 - 2
Scoția
Meciurile zilei 06-10-2017
Romania
Liga 3
06.10.2017
Liga 3 Etapa 7
CSM Pașcani
3 - 2
AFC Odorheiu-Secuiesc
06.10.2017
Liga 3 Etapa 7
CSM Roman
1 - 1
Aerostar Bacău
06.10.2017
Liga 3 Etapa 7
CSM Râmnicu-Sărat
0 - 5
CS Axiopolis Cernavodă
06.10.2017
Liga 3 Etapa 7
Delta Dobrogea Tulcea
2 - 1
Victoria Traian
06.10.2017
Liga 3 Etapa 7
Înainte Modelu
2 - 4
FC Voluntari II
06.10.2017
Liga 3 Etapa 7
Fotbal Club FCSB II
1 - 3
Unirea Slobozia
06.10.2017
Liga 3 Etapa 7
CSM Alexandria
2 - 1
Concordia Chiajna II
06.10.2017
Liga 3 Etapa 7
Atletic Bradu
0 - 2
CS Tunari
06.10.2017
Liga 3 Etapa 7
CS Mioveni II
2 - 3
FC Pucioasa
06.10.2017
Liga 3 Etapa 7
Astra Giurgiu II
1 - 1
Sporting Roșiori-de-Vede
06.10.2017
Liga 3 Etapa 7
Milenium Giarmata
2 - 2
ACSO Filiaşi
06.10.2017
Liga 3 Etapa 7
Nuova Mama Mia Bechicerecul-Mic
1 - 4
Gloria Lunca Teuz Cernei
06.10.2017
Liga 3 Etapa 7
CNP Timişoara
-
CSM Lugoj
06.10.2017
Liga 3 Etapa 7
Sănătatea Cluj
0 - 0
Universitatea Cluj
06.10.2017
Liga 3 Etapa 7
Unirea Alba-Iulia
2 - 0
Unirea Dej
06.10.2017
Liga 3 Etapa 7
Gaz Metan Mediaș II
3 - 2
CFR 1907 Cluj II
06.10.2017
Liga 3 Etapa 7
Metalurgistul Cugir
3 - 1
Avântul Reghin
Preliminariile Campionatului Mondial
Preliminariile Campionatului Mondial
06.10.2017
Grupa D
Georgia
0 - 1
Țara Galilor
06.10.2017
Grupa D
Austria
2 - 2
Serbia
06.10.2017
Grupa D
Irlanda
2 - 0
Moldova
Preliminariile Campionatului Mondial
06.10.2017
Grupa G
Italia
1 - 1
Macedonia
06.10.2017
Grupa G
Liechstenstein
0 - 1
Israel
06.10.2017
Grupa G
Spania
3 - 0
Albania
Preliminariile Campionatului Mondial
06.10.2017
Grupa I
Croația
1 - 0
Finlanda
06.10.2017
Grupa I
Turcia
0 - 3
Islanda
06.10.2017
Grupa I
Kosovo
0 - 1
Ucraina
Parteneri
Redactia
Publicitate pe site
RSS
Copyright © 2003-2020 Romaniansoccer. All rights reserved. ®
Decizie ONJN nr.1046/19.06.2017