Clubs
Liga 1
Liga 2
Liga 3
Romanian Cup
European Cups
National Team
Players
Contact
Meciurile zilei
Clasament Liga 1
Clasament Liga 2
Clasament Liga 3
Istoria Ligii 1
Avancronici fotbal
Transferuri Liga 1
Golgheteri Liga 1
Comparatii echipe
Statistici echipe
Cupa Ligii Adeplast
Preliminarii EURO 2024
Campionatul Mondial
Clasamente
Clasament Liga 1
Clasament Liga 2
Clasament Liga 3
Clasament Spania
Clasament Anglia
Clasament Italia
Clasament Franta
Clasament Germania
Cupe
Cupa Romaniei
CM 2018 - Rusia
Europa League
Liga Campionilor
Campionatul European U21
Preliminarii Campionatul European 2024
Campionatul European
Cupa Africii pe Natiuni
Cupa Confederatiilor
Cupa Ligii Adeplast
Euro 2016
Stiri fotbal intern
Stiri din Liga 1
Stiri din Liga 2
Cupa Romaniei
Echipa nationala U21
Echipa nationala "A"
Stiri fotbal extern
Stiri Europa League
Stiri Liga Campionilor
Stiri Campionatul European
Stiri Cupa Mondiala
Stiri stranieri
Campionat Anglia
Campionat Italia
Campionat Spania
Campionat Germania
Campionat Franta
Campionat Portugalia
Campionat Olanda
Campionat Belgia
Campionat Turcia
Campionat Grecia
Campionat Rusia
Campionat Ucraina
Campionate America de Sud
Campionate Africa
Campionate Asia
Amicale Liga 1
Amicale Romania
Logo (steme de club)
JO Rio de Janeiro 2016
Liga Naţiunilor
Cupa Mondiala Qatar
FOTBAL INTERNATIONAL
Anglia:
Premier League
Clasament Premier League
Clasament Championship
Italia:
Serie A
Clasament Serie A Italia
Clasament Serie B Italia
Spain:
Primera División
Clasament Primera Division
Germania:
Bundesliga
Clasament Bundesliga
Clasament Zweite Bundesliga
Franta:
Ligue 1
Clasament Ligue 1
Portugalia:
Liga Sagres
Clasament Portugalia
Olanda:
Eredivisie
Clasament Olanda
Belgia:
Jupiler League
Clasament Belgia
Turcia:
Süper Lig
Clasament Turcia
Grecia:
Ethniki Katigoria
Rusia:
Premier League
Clasament Rusia
Ucraina:
Vyscha Liga
America de Sud
Africa
Cupa Africii pe Natiuni
Asia
Meciurile zilei 24-03-2019
Meciurile zilei 24-03-2019
Romania
Liga 2
24.03.2019
Liga 2 Etapa 26
Energeticianul Petroşani
0 - 0
CS Mioveni
24.03.2019
Liga 2 Etapa 26
FC Snagov
0 - 0
ACS Poli Timișoara
24.03.2019
Liga 2 Etapa 26
Chindia Târgoviște
4 - 2
ASC Daco-Getica Bucureşti
24.03.2019
Liga 2 Etapa 26
ASU Politehnica Timişoara
3 - 0
Petrolul Ploiești
24.03.2019
Liga 2 Etapa 26
Universitatea Cluj
0 - 0
FC Argeș Pitești
Preliminariile Campionatului European
Preliminariile Campionatului European
24.03.2019
Grupa C
Olanda
2 - 3
Germania
24.03.2019
Grupa C
Irlanda de Nord
2 - 1
Belarus
Preliminariile Campionatului European
24.03.2019
Grupa E
Țara Galilor
1 - 0
Slovacia
24.03.2019
Grupa E
Ungaria
2 - 1
Croația
Preliminariile Campionatului European
24.03.2019
Grupa G
Polonia
2 - 0
Letonia
24.03.2019
Grupa G
Slovenia
1 - 1
Macedonia de Nord
24.03.2019
Grupa G
Israel
4 - 2
Austria
Preliminariile Campionatului European
24.03.2019
Grupa I
Cipru
0 - 2
Belgia
24.03.2019
Grupa I
San Marino
0 - 2
Scoția
24.03.2019
Grupa I
Kazahstan
0 - 4
Rusia
Meciurile zilei 25-03-2019
Preliminariile Campionatului European
Preliminariile Campionatului European
25.03.2019
Grupa A
Kosovo
1 - 1
Bulgaria
25.03.2019
Grupa A
Muntenegru
1 - 5
Anglia
Preliminariile Campionatului European
25.03.2019
Grupa B
Luxemburg
1 - 2
Ucraina
25.03.2019
Grupa B
Portugalia
1 - 1
Serbia
Preliminariile Campionatului European
25.03.2019
Grupa H
Turcia
4 - 0
Moldova
25.03.2019
Grupa H
Andorra
0 - 3
Albania
25.03.2019
Grupa H
Franța
4 - 0
Islanda
Meciurile zilei 23-03-2019
Romania
Liga 2
23.03.2019
Liga 2 Etapa 26
Luceafărul Oradea
4 - 0
Aerostar Bacău
23.03.2019
Liga 2 Etapa 26
Metaloglobus București
2 - 1
SSC Farul Constanţa
23.03.2019
Liga 2 Etapa 26
Pandurii Târgu-Jiu
5 - 2
Dacia Unirea Brăila
23.03.2019
Liga 2 Etapa 26
CS Balotești
0 - 2
Ripensia Timișoara
23.03.2019
Liga 2 Etapa 26
Academica Clinceni
2 - 0
UTA Arad
Liga 3 Etapa 26
23.03.2019
Liga 3 Etapa 19
Şomuz Fălticeni
1 - 0
KSE Târgu-Secuiesc
23.03.2019
Liga 3 Etapa 19
Bucovina Rădăuți
2 - 1
Sporting Liești
23.03.2019
Liga 3 Etapa 19
Gloria Buzău
5 - 0
Oțelul Galați
23.03.2019
Liga 3 Etapa 19
Ceahlăul Piatra-Neamț
3 - 1
Știința Miroslava
23.03.2019
Liga 3 Etapa 19
Sănătatea Darabani
1 - 4
CSM Pașcani
23.03.2019
Liga 3 Etapa 19
CSM Foșcani
-
CSM Roman
23.03.2019
Liga 3 Etapa 19
Unirea Bascov
6 - 0
FC Hermannstadt II
23.03.2019
Liga 3 Etapa 19
Flacăra Horezu
1 - 1
Flacăra Moreni
23.03.2019
Liga 3 Etapa 19
Turris Oltul Turnu-Măgurele
0 - 0
FC Brașov
23.03.2019
Liga 3 Etapa 19
CS Axiopolis Cernavodă
3 - 3
CSM Olteniţa
23.03.2019
Liga 3 Etapa 19
Unirea Slobozia
1 - 0
SC Popeşti Leordeni
23.03.2019
Liga 3 Etapa 19
CS Tunari
3 - 0
Delta Dobrogea Tulcea
23.03.2019
Liga 3 Etapa 19
Agricola Borcea
1 - 5
Sportul Chiscani
23.03.2019
Liga 3 Etapa 19
CS Afumați
1 - 1
CS Făurei
23.03.2019
Liga 3 Etapa 19
CSO Bragadiru
-
CSM Medgidia
23.03.2019
Liga 3 Etapa 19
Rapid București
2 - 0
Fotbal Club FCSB II
23.03.2019
Liga 3 Etapa 19
Crișul Chișineu-Criș
1 - 0
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
23.03.2019
Liga 3 Etapa 19
Gloria Lunca Teuz Cernei
3 - 1
CS Național Sebiș
23.03.2019
Liga 3 Etapa 19
Industria Galda de Jos
4 - 1
CS Ocna-Mureș
23.03.2019
Liga 3 Etapa 19
CS Iernut
1 - 5
AFK Csíkszereda
23.03.2019
Liga 3 Etapa 19
Minaur Baia Mare
2 - 0
Gaz Metan Mediaș II
Preliminariile Campionatului European
Preliminariile Campionatului European
23.03.2019
Grupa D
Georgia
0 - 2
Elveția
23.03.2019
Grupa D
Gibraltar
0 - 1
Irlanda
Preliminariile Campionatului European
23.03.2019
Grupa F
Malta
2 - 1
Insulele Feroe
23.03.2019
Grupa F
Suedia
2 - 1
România
23.03.2019
Grupa F
Spania
2 - 1
Norvegia
Preliminariile Campionatului European
23.03.2019
Grupa J
Bosnia
2 - 1
Armenia
23.03.2019
Grupa J
Italia
2 - 0
Finlanda
23.03.2019
Grupa J
Liechstenstein
0 - 2
Grecia
Parteneri
Redactia
Publicitate pe site
RSS
Copyright © 2003-2020 Romaniansoccer. All rights reserved. ®
Decizie ONJN nr.1046/19.06.2017