Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-



Clasament C2 2019-2020

Seria C1 | Seria C2 | Seria C3 | Seria C4 | Seria C5 |

Etapa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Etap 12 13 14 15


Romania Liga 3 - Standings  2019-2020/c2/ Romania Liga 3 - Standings 2019-2020/c2/

Clasament si etape din C2

  Clasament: General Acasa Deplasare   Ultima actualizare
22 Septembrie 2019, 09:31
Pozitie in clasament Echipa Meciuri V E I Goluri G.dif. Puncte
1 Unirea Slobozia 5 4 1 0 9-1 8 13
2 CS Afumați 5 4 1 0 9-2 7 13
3 CS Tunari 5 4 0 1 12-5 7 12
4 Metalul Buzău 5 3 1 1 11-3 8 10
5 Mostiştea Ulmu 5 3 1 1 11-4 7 10
6 SC Popeşti Leordeni 5 3 1 1 9-3 6 10
7 Viitorul Ianca 5 3 0 2 4-6 -2 9
8 Înainte Modelu 5 2 2 1 7-7 0 8
9 Fotbal Club FCSB II 5 1 3 1 4-4 0 6
10 CSM Medgidia 5 1 2 2 8-9 -1 5
11 Poseidon Limanu 2 Mai 4 1 1 2 8-10 -2 4
12 CS Făurei 5 1 0 4 6-12 -6 3
13 Dacia Unirea Brăila 5 1 0 4 5-15 -10 3
14 Agricola Borcea 4 0 2 2 5-7 -2 2
15 Axiopolis Sport Cernavodă 5 0 1 4 4-16 -12 1
16 Recolta Gheorghe Doja 5 0 0 5 5-13 -8 0
*V = Victorii; E = Meciuri terminate la egalitate; I = Infrangeri; G.dif = Diferenta dintre golurile date si golurile primite.
*Poate exista o intarziere de pana la doua ore de la incheierea unui meci pana la actualizarea clasamentului.
Liga 3 C2 Etapa 1
23.08.2019 Fotbal Club FCSB II
2 - 2
  Agricola Borcea Comparatie
23.08.2019 Înainte Modelu
3 - 3
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
24.08.2019 Viitorul Ianca
1 - 0
  CS Tunari Comparatie
24.08.2019 Metalul Buzău
5 - 0
  Dacia Unirea Brăila Comparatie
24.08.2019 Recolta Gheorghe Doja
0 - 3
  CSM Medgidia Comparatie
24.08.2019 Mostiştea Ulmu
0 - 1
  CS Afumați Comparatie
24.08.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
1 - 4
  Unirea Slobozia Comparatie
24.08.2019 SC Popeşti Leordeni
3 - 0
  CS Făurei Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 2
30.08.2019 Dacia Unirea Brăila
3 - 2
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie
31.08.2019 CS Tunari
3 - 2
  CS Făurei Comparatie
31.08.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
1 - 4
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
31.08.2019 Unirea Slobozia
2 - 0
  Înainte Modelu Comparatie
31.08.2019 CS Afumați
2 - 0
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie
31.08.2019 Agricola Borcea
2 - 2
  Mostiştea Ulmu Comparatie
31.08.2019 CSM Medgidia
0 - 0
  Fotbal Club FCSB II Comparatie
31.08.2019 Viitorul Ianca
1 - 3
  Metalul Buzău Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 3
06.09.2019 Fotbal Club FCSB II
2 - 1
  Dacia Unirea Brăila Comparatie
06.09.2019 Înainte Modelu
1 - 1
  CS Afumați Comparatie
07.09.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
-
Agricola Borcea Comparatie
07.09.2019 Metalul Buzău
0 - 1
  CS Tunari Comparatie
07.09.2019 Recolta Gheorghe Doja
0 - 1
  Viitorul Ianca Comparatie
07.09.2019 Mostiştea Ulmu
4 - 1
  CSM Medgidia Comparatie
07.09.2019 SC Popeşti Leordeni
0 - 0
  Unirea Slobozia Comparatie
07.09.2019 CS Făurei
3 - 0
Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 4
13.09.2019 Dacia Unirea Brăila
0 - 2
  Mostiştea Ulmu Comparatie
14.09.2019 CS Tunari
5 - 0
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
14.09.2019 Unirea Slobozia
2 - 0
  CS Făurei Comparatie
14.09.2019 CS Afumați
1 - 0
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
14.09.2019 Agricola Borcea
0 - 1
  Înainte Modelu Comparatie
14.09.2019 CSM Medgidia
3 - 3
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie
14.09.2019 Viitorul Ianca
1 - 0
  Fotbal Club FCSB II Comparatie
14.09.2019 Metalul Buzău
3 - 1
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 5
20.09.2019 Fotbal Club FCSB II
0 - 0
  Metalul Buzău Comparatie
20.09.2019 Înainte Modelu
2 - 1
  CSM Medgidia Comparatie
21.09.2019 Recolta Gheorghe Doja
2 - 3
  CS Tunari Comparatie
21.09.2019 Mostiştea Ulmu
3 - 0
  Viitorul Ianca Comparatie
21.09.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
4 - 1
  Dacia Unirea Brăila Comparatie
21.09.2019 SC Popeşti Leordeni
2 - 1
  Agricola Borcea Comparatie
21.09.2019 CS Făurei
1 - 4
  CS Afumați Comparatie
21.09.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
0 - 1
  Unirea Slobozia Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 6
28.09.2019 CS Tunari
17:00
  Unirea Slobozia Comparatie
28.09.2019 CS Afumați
17:00
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
28.09.2019 Agricola Borcea
17:00
  CS Făurei Comparatie
28.09.2019 CSM Medgidia
17:00
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
28.09.2019 Dacia Unirea Brăila
17:00
  Înainte Modelu Comparatie
28.09.2019 Viitorul Ianca
17:00
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie
28.09.2019 Metalul Buzău
17:00
  Mostiştea Ulmu Comparatie
28.09.2019 Recolta Gheorghe Doja
17:00
  Fotbal Club FCSB II Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 7
05.10.2019 Fotbal Club FCSB II
15:00
  CS Tunari Comparatie
05.10.2019 Mostiştea Ulmu
15:00
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie
05.10.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
15:00
  Metalul Buzău Comparatie
05.10.2019 Înainte Modelu
15:00
  Viitorul Ianca Comparatie
05.10.2019 SC Popeşti Leordeni
15:00
  Dacia Unirea Brăila Comparatie
05.10.2019 CS Făurei
15:00
  CSM Medgidia Comparatie
05.10.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
15:00
  Agricola Borcea Comparatie
05.10.2019 Unirea Slobozia
15:00
  CS Afumați Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 8
12.10.2019 CS Tunari
15:00
  CS Afumați Comparatie
12.10.2019 Agricola Borcea
15:00
  Unirea Slobozia Comparatie
12.10.2019 CSM Medgidia
15:00
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
12.10.2019 Dacia Unirea Brăila
15:00
  CS Făurei Comparatie
12.10.2019 Viitorul Ianca
15:00
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
12.10.2019 Metalul Buzău
15:00
  Înainte Modelu Comparatie
12.10.2019 Recolta Gheorghe Doja
15:00
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie
12.10.2019 Fotbal Club FCSB II
15:00
  Mostiştea Ulmu Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 9
19.10.2019 Mostiştea Ulmu
15:00
  CS Tunari Comparatie
19.10.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
15:00
  Fotbal Club FCSB II Comparatie
19.10.2019 Înainte Modelu
15:00
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie
19.10.2019 SC Popeşti Leordeni
15:00
  Metalul Buzău Comparatie
19.10.2019 CS Făurei
15:00
  Viitorul Ianca Comparatie
19.10.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
15:00
  Dacia Unirea Brăila Comparatie
19.10.2019 Unirea Slobozia
15:00
  CSM Medgidia Comparatie
19.10.2019 CS Afumați
15:00
  Agricola Borcea Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 10
26.10.2019 CS Tunari
15:00
  Agricola Borcea Comparatie
26.10.2019 CSM Medgidia
15:00
  CS Afumați Comparatie
26.10.2019 Dacia Unirea Brăila
15:00
  Unirea Slobozia Comparatie
26.10.2019 Viitorul Ianca
15:00
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
26.10.2019 Metalul Buzău
15:00
  CS Făurei Comparatie
26.10.2019 Recolta Gheorghe Doja
15:00
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
26.10.2019 Fotbal Club FCSB II
15:00
  Înainte Modelu Comparatie
26.10.2019 Mostiştea Ulmu
15:00
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 11
02.11.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
14:00
  CS Tunari Comparatie
02.11.2019 Înainte Modelu
14:00
  Mostiştea Ulmu Comparatie
02.11.2019 SC Popeşti Leordeni
14:00
  Fotbal Club FCSB II Comparatie
02.11.2019 CS Făurei
14:00
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie
02.11.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
14:00
  Metalul Buzău Comparatie
02.11.2019 Unirea Slobozia
14:00
  Viitorul Ianca Comparatie
02.11.2019 CS Afumați
14:00
  Dacia Unirea Brăila Comparatie
02.11.2019 Agricola Borcea
14:00
  CSM Medgidia Comparatie

Liga 3 C2 Etap 12
09.11.2019 CS Tunari
14:00
  CSM Medgidia Comparatie
09.11.2019 Dacia Unirea Brăila
14:00
  Agricola Borcea Comparatie
09.11.2019 Viitorul Ianca
14:00
  CS Afumați Comparatie
09.11.2019 Metalul Buzău
14:00
  Unirea Slobozia Comparatie
09.11.2019 Recolta Gheorghe Doja
14:00
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
09.11.2019 Fotbal Club FCSB II
14:00
  CS Făurei Comparatie
09.11.2019 Mostiştea Ulmu
14:00
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
09.11.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
14:00
  Înainte Modelu Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 13
16.11.2019 Înainte Modelu
14:00
  CS Tunari Comparatie
16.11.2019 SC Popeşti Leordeni
14:00
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie
16.11.2019 CS Făurei
14:00
  Mostiştea Ulmu Comparatie
16.11.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
14:00
  Fotbal Club FCSB II Comparatie
16.11.2019 Unirea Slobozia
14:00
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie
16.11.2019 CS Afumați
14:00
  Metalul Buzău Comparatie
16.11.2019 Agricola Borcea
14:00
  Viitorul Ianca Comparatie
16.11.2019 CSM Medgidia
14:00
  Dacia Unirea Brăila Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 14
23.11.2019 CS Tunari
14:00
  Dacia Unirea Brăila Comparatie
23.11.2019 Viitorul Ianca
14:00
  CSM Medgidia Comparatie
23.11.2019 Metalul Buzău
14:00
  Agricola Borcea Comparatie
23.11.2019 Recolta Gheorghe Doja
14:00
  CS Afumați Comparatie
23.11.2019 Fotbal Club FCSB II
14:00
  Unirea Slobozia Comparatie
23.11.2019 Mostiştea Ulmu
14:00
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
23.11.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
14:00
  CS Făurei Comparatie
23.11.2019 Înainte Modelu
14:00
  SC Popeşti Leordeni Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 15
30.11.2019 SC Popeşti Leordeni
14:00
  CS Tunari Comparatie
30.11.2019 CS Făurei
14:00
  Înainte Modelu Comparatie
30.11.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
14:00
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie
30.11.2019 Unirea Slobozia
14:00
  Mostiştea Ulmu Comparatie
30.11.2019 CS Afumați
14:00
  Fotbal Club FCSB II Comparatie
30.11.2019 Agricola Borcea
14:00
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie
30.11.2019 CSM Medgidia
14:00
  Metalul Buzău Comparatie
30.11.2019 Dacia Unirea Brăila
14:00
  Viitorul Ianca Comparatie





Decizie ONJN nr.1046/19.06.2017