Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-



Clasament C2 2019-2020

Seria C1 | Seria C2 | Seria C3 | Seria C4 | Seria C5 |



Romania Liga 3 - Standings  2019-2020/c2/ Romania Liga 3 - Standings 2019-2020/c2/

Clasament si etape din C2

  Clasament: General Acasa Deplasare Retur   Ultima actualizare
13 Aprilie 2020
Pozitie in clasament Echipa Meciuri V E I Goluri G.dif. Puncte
1 Unirea Slobozia 16 12 4 0 38-12 26 40
2 Mostiştea Ulmu 16 11 4 1 32-10 22 37
3 CS Afumați 16 11 3 2 52-10 42 36
4 CS Tunari 16 11 3 2 37-19 18 36
5 Înainte Modelu 16 8 2 6 26-29 -3 26
6 SC Popeşti Leordeni 16 7 4 5 24-15 9 25
7 Viitorul Ianca 16 8 1 7 19-20 -1 25
8 Metalul Buzău 16 7 2 7 19-20 -1 23
9 CS Făurei 16 6 3 7 23-24 -1 21
10 Agricola Borcea 16 6 3 7 35-38 -3 21
11 Poseidon Limanu 2 Mai 16 6 2 8 27-31 -4 20
12 CSM Medgidia 16 3 6 7 22-32 -10 15
13 Axiopolis Sport Cernavodă 16 3 3 10 17-43 -26 12
14 Dacia Unirea Brăila 16 3 2 11 13-37 -24 11
15 Fotbal Club FCSB II 16 2 4 10 18-31 -13 10
16 Recolta Gheorghe Doja 16 0 2 14 13-44 -31 2
*V = Victorii; E = Meciuri terminate la egalitate; I = Infrangeri; G.dif = Diferenta dintre golurile date si golurile primite.
*Poate exista o intarziere de pana la doua ore de la incheierea unui meci pana la actualizarea clasamentului.
Liga 3 C2 Etapa 1
23.08.2019 Fotbal Club FCSB II
2 - 2
  Agricola Borcea Comparatie
23.08.2019 Înainte Modelu
3 - 3
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
24.08.2019 Viitorul Ianca
1 - 0
  CS Tunari Comparatie
24.08.2019 Metalul Buzău
5 - 0
  Dacia Unirea Brăila Comparatie
24.08.2019 Recolta Gheorghe Doja
0 - 3
  CSM Medgidia Comparatie
24.08.2019 Mostiştea Ulmu
0 - 1
  CS Afumați Comparatie
24.08.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
1 - 4
  Unirea Slobozia Comparatie
24.08.2019 SC Popeşti Leordeni
3 - 0
  CS Făurei Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 2
30.08.2019 Dacia Unirea Brăila
3 - 2
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie
31.08.2019 CS Tunari
3 - 2
  CS Făurei Comparatie
31.08.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
1 - 4
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
31.08.2019 Unirea Slobozia
2 - 0
  Înainte Modelu Comparatie
31.08.2019 CS Afumați
2 - 0
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie
31.08.2019 Agricola Borcea
2 - 2
  Mostiştea Ulmu Comparatie
31.08.2019 CSM Medgidia
0 - 0
  Fotbal Club FCSB II Comparatie
31.08.2019 Viitorul Ianca
1 - 3
  Metalul Buzău Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 3
06.09.2019 Fotbal Club FCSB II
2 - 1
  Dacia Unirea Brăila Comparatie
06.09.2019 Înainte Modelu
1 - 1
  CS Afumați Comparatie
07.09.2019 Metalul Buzău
0 - 1
  CS Tunari Comparatie
07.09.2019 Recolta Gheorghe Doja
0 - 1
  Viitorul Ianca Comparatie
07.09.2019 Mostiştea Ulmu
4 - 1
  CSM Medgidia Comparatie
07.09.2019 SC Popeşti Leordeni
0 - 0
  Unirea Slobozia Comparatie
07.09.2019 CS Făurei
3 - 0
Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
25.09.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
4 - 2
  Agricola Borcea Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 4
13.09.2019 Dacia Unirea Brăila
0 - 2
  Mostiştea Ulmu Comparatie
14.09.2019 CS Tunari
5 - 0
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
14.09.2019 Unirea Slobozia
2 - 0
  CS Făurei Comparatie
14.09.2019 CS Afumați
1 - 0
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
14.09.2019 Agricola Borcea
0 - 1
  Înainte Modelu Comparatie
14.09.2019 CSM Medgidia
3 - 3
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie
14.09.2019 Viitorul Ianca
1 - 0
  Fotbal Club FCSB II Comparatie
14.09.2019 Metalul Buzău
3 - 1
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 5
20.09.2019 Fotbal Club FCSB II
0 - 0
  Metalul Buzău Comparatie
20.09.2019 Înainte Modelu
2 - 1
  CSM Medgidia Comparatie
21.09.2019 Recolta Gheorghe Doja
2 - 3
  CS Tunari Comparatie
21.09.2019 Mostiştea Ulmu
3 - 0
  Viitorul Ianca Comparatie
21.09.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
4 - 1
  Dacia Unirea Brăila Comparatie
21.09.2019 SC Popeşti Leordeni
2 - 1
  Agricola Borcea Comparatie
21.09.2019 CS Făurei
1 - 4
  CS Afumați Comparatie
21.09.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
0 - 1
  Unirea Slobozia Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 6
27.09.2019 Dacia Unirea Brăila
2 - 3
  Înainte Modelu Comparatie
28.09.2019 CS Tunari
3 - 3
  Unirea Slobozia Comparatie
28.09.2019 CS Afumați
8 - 0
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
28.09.2019 Agricola Borcea
2 - 1
  CS Făurei Comparatie
28.09.2019 CSM Medgidia
0 - 0
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
28.09.2019 Viitorul Ianca
2 - 0
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie
28.09.2019 Metalul Buzău
0 - 0
  Mostiştea Ulmu Comparatie
28.09.2019 Recolta Gheorghe Doja
1 - 2
  Fotbal Club FCSB II Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 7
04.10.2019 Fotbal Club FCSB II
2 - 4
  CS Tunari Comparatie
04.10.2019 Înainte Modelu
1 - 0
  Viitorul Ianca Comparatie
05.10.2019 Mostiştea Ulmu
3 - 0
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie
05.10.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
0 - 1
  Metalul Buzău Comparatie
05.10.2019 SC Popeşti Leordeni
2 - 0
  Dacia Unirea Brăila Comparatie
05.10.2019 CS Făurei
1 - 1
  CSM Medgidia Comparatie
05.10.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
5 - 4
  Agricola Borcea Comparatie
05.10.2019 Unirea Slobozia
2 - 1
  CS Afumați Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 8
11.10.2019 Dacia Unirea Brăila
1 - 0
  CS Făurei Comparatie
11.10.2019 Metalul Buzău
0 - 1
  Înainte Modelu Comparatie
11.10.2019 Fotbal Club FCSB II
1 - 2
  Mostiştea Ulmu Comparatie
12.10.2019 CS Tunari
1 - 1
  CS Afumați Comparatie
12.10.2019 Agricola Borcea
0 - 3
  Unirea Slobozia Comparatie
12.10.2019 CSM Medgidia
4 - 1
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
12.10.2019 Viitorul Ianca
1 - 0
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
12.10.2019 Recolta Gheorghe Doja
1 - 3
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 9
18.10.2019 Înainte Modelu
3 - 0
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie
19.10.2019 Mostiştea Ulmu
1 - 0
  CS Tunari Comparatie
19.10.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
3 - 2
  Fotbal Club FCSB II Comparatie
19.10.2019 SC Popeşti Leordeni
0 - 1
  Metalul Buzău Comparatie
19.10.2019 CS Făurei
3 - 2
  Viitorul Ianca Comparatie
19.10.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
1 - 1
  Dacia Unirea Brăila Comparatie
19.10.2019 Unirea Slobozia
4 - 4
  CSM Medgidia Comparatie
19.10.2019 CS Afumați
8 - 1
  Agricola Borcea Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 10
25.10.2019 Dacia Unirea Brăila
0 - 2
  Unirea Slobozia Comparatie
25.10.2019 Fotbal Club FCSB II
1 - 2
  Înainte Modelu Comparatie
26.10.2019 CS Tunari
3 - 1
  Agricola Borcea Comparatie
26.10.2019 CSM Medgidia
0 - 6
  CS Afumați Comparatie
26.10.2019 Viitorul Ianca
3 - 0
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
26.10.2019 Metalul Buzău
0 - 1
  CS Făurei Comparatie
26.10.2019 Recolta Gheorghe Doja
1 - 1
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
26.10.2019 Mostiştea Ulmu
3 - 1
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 11
01.11.2019 Înainte Modelu
2 - 5
  Mostiştea Ulmu Comparatie
02.11.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
1 - 1
  CS Tunari Comparatie
02.11.2019 SC Popeşti Leordeni
3 - 2
  Fotbal Club FCSB II Comparatie
02.11.2019 CS Făurei
3 - 0
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie
02.11.2019 Unirea Slobozia
4 - 1
  Viitorul Ianca Comparatie
02.11.2019 CS Afumați
5 - 0
  Dacia Unirea Brăila Comparatie
02.11.2019 Agricola Borcea
6 - 1
  CSM Medgidia Comparatie
03.11.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
0 - 1
  Metalul Buzău Comparatie

Liga 3 C2 Etap 12
08.11.2019 CS Tunari
1 - 0
  CSM Medgidia Comparatie
08.11.2019 Dacia Unirea Brăila
0 - 2
  Agricola Borcea Comparatie
08.11.2019 Viitorul Ianca
0 - 0
  CS Afumați Comparatie
08.11.2019 Metalul Buzău
0 - 1
  Unirea Slobozia Comparatie
08.11.2019 Recolta Gheorghe Doja
1 - 1
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
08.11.2019 Fotbal Club FCSB II
0 - 3
  CS Făurei Comparatie
08.11.2019 Mostiştea Ulmu
2 - 0
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
08.11.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
1 - 2
  Înainte Modelu Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 13
15.11.2019 Înainte Modelu
3 - 4
  CS Tunari Comparatie
15.11.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
2 - 1
  Fotbal Club FCSB II Comparatie
16.11.2019 SC Popeşti Leordeni
3 - 1
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie
16.11.2019 CS Făurei
1 - 1
  Mostiştea Ulmu Comparatie
16.11.2019 Unirea Slobozia
4 - 1
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie
16.11.2019 CS Afumați
5 - 1
  Metalul Buzău Comparatie
16.11.2019 Agricola Borcea
3 - 1
  Viitorul Ianca Comparatie
16.11.2019 CSM Medgidia
0 - 0
  Dacia Unirea Brăila Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 14
22.11.2019 CS Tunari
4 - 0
  Dacia Unirea Brăila Comparatie
22.11.2019 Viitorul Ianca
2 - 1
  CSM Medgidia Comparatie
22.11.2019 Metalul Buzău
1 - 4
  Agricola Borcea Comparatie
22.11.2019 Recolta Gheorghe Doja
1 - 6
  CS Afumați Comparatie
22.11.2019 Fotbal Club FCSB II
1 - 3
  Unirea Slobozia Comparatie
22.11.2019 Mostiştea Ulmu
2 - 0
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
22.11.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
4 - 1
  CS Făurei Comparatie
22.11.2019 Înainte Modelu
1 - 4
  SC Popeşti Leordeni Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 15
29.11.2019 CS Afumați
2 - 0
  Fotbal Club FCSB II Comparatie
29.11.2019 Dacia Unirea Brăila
0 - 2
  Viitorul Ianca Comparatie
30.11.2019 SC Popeşti Leordeni
1 - 2
  CS Tunari Comparatie
30.11.2019 CS Făurei
2 - 0
  Înainte Modelu Comparatie
30.11.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
0 - 1
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie
30.11.2019 Unirea Slobozia
0 - 0
  Mostiştea Ulmu Comparatie
30.11.2019 Agricola Borcea
3 - 2
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie
30.11.2019 CSM Medgidia
1 - 2
  Metalul Buzău Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 16
06.03.2020 Dacia Unirea Brăila
4 - 1
  Metalul Buzău Comparatie
07.03.2020 CS Tunari
2 - 1
  Viitorul Ianca Comparatie
07.03.2020 CSM Medgidia
2 - 0
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie
07.03.2020 Agricola Borcea
2 - 2
  Fotbal Club FCSB II Comparatie
07.03.2020 CS Afumați
1 - 2
  Mostiştea Ulmu Comparatie
07.03.2020 Unirea Slobozia
3 - 0
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie
07.03.2020 Axiopolis Sport Cernavodă
3 - 1
  Înainte Modelu Comparatie
07.03.2020 CS Făurei
1 - 1
  SC Popeşti Leordeni Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 17
14.03.2020 CS Făurei
15:00
  CS Tunari Comparatie
14.03.2020 SC Popeşti Leordeni
15:00
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
14.03.2020 Înainte Modelu
15:00
  Unirea Slobozia Comparatie
14.03.2020 Poseidon Limanu 2 Mai
15:00
  CS Afumați Comparatie
14.03.2020 Mostiştea Ulmu
15:00
  Agricola Borcea Comparatie
14.03.2020 Fotbal Club FCSB II
15:00
  CSM Medgidia Comparatie
14.03.2020 Recolta Gheorghe Doja
15:00
  Dacia Unirea Brăila Comparatie
14.03.2020 Metalul Buzău
15:00
  Viitorul Ianca Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 18
21.03.2020 CS Tunari
15:00
  Metalul Buzău Comparatie
21.03.2020 Viitorul Ianca
15:00
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie
21.03.2020 Dacia Unirea Brăila
15:00
  Fotbal Club FCSB II Comparatie
21.03.2020 CSM Medgidia
15:00
  Mostiştea Ulmu Comparatie
21.03.2020 Agricola Borcea
15:00
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie
21.03.2020 CS Afumați
15:00
  Înainte Modelu Comparatie
21.03.2020 Unirea Slobozia
15:00
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
21.03.2020 Axiopolis Sport Cernavodă
15:00
  CS Făurei Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 19
28.03.2020 Axiopolis Sport Cernavodă
15:00
  CS Tunari Comparatie
28.03.2020 CS Făurei
15:00
  Unirea Slobozia Comparatie
28.03.2020 SC Popeşti Leordeni
15:00
  CS Afumați Comparatie
28.03.2020 Înainte Modelu
15:00
  Agricola Borcea Comparatie
28.03.2020 Poseidon Limanu 2 Mai
15:00
  CSM Medgidia Comparatie
28.03.2020 Mostiştea Ulmu
15:00
  Dacia Unirea Brăila Comparatie
28.03.2020 Fotbal Club FCSB II
15:00
  Viitorul Ianca Comparatie
28.03.2020 Recolta Gheorghe Doja
15:00
  Metalul Buzău Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 20
04.04.2020 CS Tunari
17:00
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie
04.04.2020 Metalul Buzău
17:00
  Fotbal Club FCSB II Comparatie
04.04.2020 Viitorul Ianca
17:00
  Mostiştea Ulmu Comparatie
04.04.2020 Dacia Unirea Brăila
17:00
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie
04.04.2020 CSM Medgidia
17:00
  Înainte Modelu Comparatie
04.04.2020 Agricola Borcea
17:00
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
04.04.2020 CS Afumați
17:00
  CS Făurei Comparatie
04.04.2020 Unirea Slobozia
17:00
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 21
08.04.2020 Unirea Slobozia
17:00
  CS Tunari Comparatie
08.04.2020 Axiopolis Sport Cernavodă
17:00
  CS Afumați Comparatie
08.04.2020 CS Făurei
17:00
  Agricola Borcea Comparatie
08.04.2020 SC Popeşti Leordeni
17:00
  CSM Medgidia Comparatie
08.04.2020 Înainte Modelu
17:00
  Dacia Unirea Brăila Comparatie
08.04.2020 Poseidon Limanu 2 Mai
17:00
  Viitorul Ianca Comparatie
08.04.2020 Mostiştea Ulmu
17:00
  Metalul Buzău Comparatie
08.04.2020 Fotbal Club FCSB II
17:00
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 22
11.04.2020 CS Tunari
17:00
  Fotbal Club FCSB II Comparatie
11.04.2020 Recolta Gheorghe Doja
17:00
  Mostiştea Ulmu Comparatie
11.04.2020 Metalul Buzău
17:00
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie
11.04.2020 Viitorul Ianca
17:00
  Înainte Modelu Comparatie
11.04.2020 Dacia Unirea Brăila
17:00
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
11.04.2020 CSM Medgidia
17:00
  CS Făurei Comparatie
11.04.2020 Agricola Borcea
17:00
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
11.04.2020 CS Afumați
17:00
  Unirea Slobozia Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 23
17.04.2020 CS Afumați
17:00
  CS Tunari Comparatie
17.04.2020 Unirea Slobozia
17:00
  Agricola Borcea Comparatie
17.04.2020 Axiopolis Sport Cernavodă
17:00
  CSM Medgidia Comparatie
17.04.2020 CS Făurei
17:00
  Dacia Unirea Brăila Comparatie
17.04.2020 SC Popeşti Leordeni
17:00
  Viitorul Ianca Comparatie
17.04.2020 Înainte Modelu
17:00
  Metalul Buzău Comparatie
17.04.2020 Poseidon Limanu 2 Mai
17:00
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie
17.04.2020 Mostiştea Ulmu
17:00
  Fotbal Club FCSB II Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 24
25.04.2020 CS Tunari
17:00
  Mostiştea Ulmu Comparatie
25.04.2020 Fotbal Club FCSB II
17:00
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie
25.04.2020 Recolta Gheorghe Doja
17:00
  Înainte Modelu Comparatie
25.04.2020 Metalul Buzău
17:00
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
25.04.2020 Viitorul Ianca
17:00
  CS Făurei Comparatie
25.04.2020 Dacia Unirea Brăila
17:00
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
25.04.2020 CSM Medgidia
17:00
  Unirea Slobozia Comparatie
25.04.2020 Agricola Borcea
17:00
  CS Afumați Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 25
02.05.2020 Agricola Borcea
18:00
  CS Tunari Comparatie
02.05.2020 CS Afumați
18:00
  CSM Medgidia Comparatie
02.05.2020 Unirea Slobozia
18:00
  Dacia Unirea Brăila Comparatie
02.05.2020 Axiopolis Sport Cernavodă
18:00
  Viitorul Ianca Comparatie
02.05.2020 CS Făurei
18:00
  Metalul Buzău Comparatie
02.05.2020 SC Popeşti Leordeni
18:00
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie
02.05.2020 Înainte Modelu
18:00
  Fotbal Club FCSB II Comparatie
02.05.2020 Poseidon Limanu 2 Mai
18:00
  Mostiştea Ulmu Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 26
06.05.2020 CS Tunari
18:00
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie
06.05.2020 Mostiştea Ulmu
18:00
  Înainte Modelu Comparatie
06.05.2020 Fotbal Club FCSB II
18:00
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
06.05.2020 Recolta Gheorghe Doja
18:00
  CS Făurei Comparatie
06.05.2020 Metalul Buzău
18:00
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
06.05.2020 Viitorul Ianca
18:00
  Unirea Slobozia Comparatie
06.05.2020 Dacia Unirea Brăila
18:00
  CS Afumați Comparatie
06.05.2020 CSM Medgidia
18:00
  Agricola Borcea Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 27
09.05.2020 CSM Medgidia
18:00
  CS Tunari Comparatie
09.05.2020 Agricola Borcea
18:00
  Dacia Unirea Brăila Comparatie
09.05.2020 CS Afumați
18:00
  Viitorul Ianca Comparatie
09.05.2020 Unirea Slobozia
18:00
  Metalul Buzău Comparatie
09.05.2020 Axiopolis Sport Cernavodă
18:00
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie
09.05.2020 CS Făurei
18:00
  Fotbal Club FCSB II Comparatie
09.05.2020 SC Popeşti Leordeni
18:00
  Mostiştea Ulmu Comparatie
09.05.2020 Înainte Modelu
18:00
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 28
16.05.2020 CS Tunari
18:00
  Înainte Modelu Comparatie
16.05.2020 Poseidon Limanu 2 Mai
18:00
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
16.05.2020 Mostiştea Ulmu
18:00
  CS Făurei Comparatie
16.05.2020 Fotbal Club FCSB II
18:00
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
16.05.2020 Recolta Gheorghe Doja
18:00
  Unirea Slobozia Comparatie
16.05.2020 Metalul Buzău
18:00
  CS Afumați Comparatie
16.05.2020 Viitorul Ianca
18:00
  Agricola Borcea Comparatie
16.05.2020 Dacia Unirea Brăila
18:00
  CSM Medgidia Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 29
23.05.2020 Dacia Unirea Brăila
18:00
  CS Tunari Comparatie
23.05.2020 CSM Medgidia
18:00
  Viitorul Ianca Comparatie
23.05.2020 Agricola Borcea
18:00
  Metalul Buzău Comparatie
23.05.2020 CS Afumați
18:00
  Recolta Gheorghe Doja Comparatie
23.05.2020 Unirea Slobozia
18:00
  Fotbal Club FCSB II Comparatie
23.05.2020 Axiopolis Sport Cernavodă
18:00
  Mostiştea Ulmu Comparatie
23.05.2020 CS Făurei
18:00
  Poseidon Limanu 2 Mai Comparatie
23.05.2020 SC Popeşti Leordeni
18:00
  Înainte Modelu Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 30
30.05.2020 CS Tunari
18:00
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
30.05.2020 Înainte Modelu
18:00
  CS Făurei Comparatie
30.05.2020 Poseidon Limanu 2 Mai
18:00
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
30.05.2020 Mostiştea Ulmu
18:00
  Unirea Slobozia Comparatie
30.05.2020 Fotbal Club FCSB II
18:00
  CS Afumați Comparatie
30.05.2020 Recolta Gheorghe Doja
18:00
  Agricola Borcea Comparatie
30.05.2020 Metalul Buzău
18:00
  CSM Medgidia Comparatie
30.05.2020 Viitorul Ianca
18:00
  Dacia Unirea Brăila Comparatie





Decizie ONJN nr.1046/19.06.2017