Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-



Clasament C5 2019-2020

Seria C1 | Seria C2 | Seria C3 | Seria C4 | Seria C5 |

Etapa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Romania Liga 3 - Standings  2019-2020/c5/ Romania Liga 3 - Standings 2019-2020/c5/

Clasament si etape din C5

  Clasament: General Acasa Deplasare   Ultima actualizare
15 Septembrie 2019
Pozitie in clasament Echipa Meciuri V E I Goluri G.dif. Puncte
1 ACS Comuna Recea 4 3 1 0 15-7 8 10
2 Luceafărul Oradea 4 3 0 1 12-8 4 9
3 Viitorul Şelimbăr 4 2 2 0 6-3 3 8
4 CFR 1907 Cluj II 4 2 1 1 7-5 2 7
5 Arieșul Turda 4 2 1 1 4-3 1 7
6 Unirea Alba-Iulia 4 2 0 2 8-3 5 6
7 Minaur Baia-Mare 4 1 2 1 4-4 0 5
8 Metalurgistul Cugir 4 1 2 1 3-3 0 5
9 Avântul Reghin 4 1 2 1 4-5 -1 5
10 AFC Odorheiu-Secuiesc 4 0 4 0 6-6 0 4
11 SCM Zalău 4 1 1 2 5-6 -1 4
12 Unirea Dej 4 1 1 2 2-3 -1 4
13 Sănătatea Cluj 4 1 1 2 5-7 -2 4
14 CS Sânmartin 4 1 1 2 9-12 -3 4
15 Gloria Bistrița 4 1 1 2 1-6 -5 4
16 Industria Galda de Jos 4 0 0 4 2-12 -10 0
*V = Victorii; E = Meciuri terminate la egalitate; I = Infrangeri; G.dif = Diferenta dintre golurile date si golurile primite.
*Poate exista o intarziere de pana la doua ore de la incheierea unui meci pana la actualizarea clasamentului.
Liga 3 C5 Etapa 1
23.08.2019 Viitorul Şelimbăr
2 - 1
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
23.08.2019 Avântul Reghin
1 - 1
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie
23.08.2019 CS Sânmartin
3 - 6
  Luceafărul Oradea Comparatie
23.08.2019 CFR 1907 Cluj II
2 - 0
  Industria Galda de Jos Comparatie
23.08.2019 Arieșul Turda
2 - 1
  Minaur Baia-Mare Comparatie
24.08.2019 SCM Zalău
0 - 2
  Unirea Dej Comparatie
24.08.2019 Gloria Bistrița
0 - 2
  Sănătatea Cluj Comparatie
24.08.2019 ACS Comuna Recea
2 - 1
  Metalurgistul Cugir Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 2
30.08.2019 Unirea Dej
0 - 0
  Metalurgistul Cugir Comparatie
30.08.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc
3 - 3
  CS Sânmartin Comparatie
30.08.2019 Sănătatea Cluj
1 - 1
  Avântul Reghin Comparatie
31.08.2019 Minaur Baia-Mare
1 - 1
  ACS Comuna Recea Comparatie
31.08.2019 Industria Galda de Jos
0 - 1
  Arieșul Turda Comparatie
31.08.2019 Luceafărul Oradea
2 - 1
  CFR 1907 Cluj II Comparatie
31.08.2019 Unirea Alba-Iulia
4 - 0
  Gloria Bistrița Comparatie
31.08.2019 SCM Zalău
2 - 2
  Viitorul Şelimbăr Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 3
06.09.2019 Viitorul Şelimbăr
2 - 0
  Unirea Dej Comparatie
06.09.2019 Avântul Reghin
1 - 0
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
06.09.2019 CS Sânmartin
3 - 0
  Sănătatea Cluj Comparatie
06.09.2019 CFR 1907 Cluj II
1 - 1
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie
06.09.2019 Arieșul Turda
0 - 1
  Luceafărul Oradea Comparatie
07.09.2019 Gloria Bistrița
1 - 0
  SCM Zalău Comparatie
07.09.2019 ACS Comuna Recea
8 - 2
  Industria Galda de Jos Comparatie
07.09.2019 Metalurgistul Cugir
1 - 1
  Minaur Baia-Mare Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 4
13.09.2019 Unirea Dej
0 - 1
  Minaur Baia-Mare Comparatie
13.09.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc
1 - 1
  Arieșul Turda Comparatie
13.09.2019 Sănătatea Cluj
2 - 3
  CFR 1907 Cluj II Comparatie
13.09.2019 Viitorul Şelimbăr
0 - 0
  Gloria Bistrița Comparatie
14.09.2019 Industria Galda de Jos
0 - 1
  Metalurgistul Cugir Comparatie
14.09.2019 Luceafărul Oradea
3 - 4
  ACS Comuna Recea Comparatie
14.09.2019 Unirea Alba-Iulia
3 - 0
  CS Sânmartin Comparatie
14.09.2019 SCM Zalău
3 - 1
  Avântul Reghin Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 5
21.09.2019 Gloria Bistrița
17:00
  Unirea Dej Comparatie
21.09.2019 Avântul Reghin
17:00
  Viitorul Şelimbăr Comparatie
21.09.2019 CS Sânmartin
17:00
  SCM Zalău Comparatie
21.09.2019 CFR 1907 Cluj II
17:00
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
21.09.2019 Arieșul Turda
17:00
  Sănătatea Cluj Comparatie
21.09.2019 ACS Comuna Recea
17:00
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie
21.09.2019 Metalurgistul Cugir
17:00
  Luceafărul Oradea Comparatie
21.09.2019 Minaur Baia-Mare
17:00
  Industria Galda de Jos Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 6
28.09.2019 Unirea Dej
17:00
  Industria Galda de Jos Comparatie
28.09.2019 Luceafărul Oradea
17:00
  Minaur Baia-Mare Comparatie
28.09.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc
17:00
  Metalurgistul Cugir Comparatie
28.09.2019 Sănătatea Cluj
17:00
  ACS Comuna Recea Comparatie
28.09.2019 Unirea Alba-Iulia
17:00
  Arieșul Turda Comparatie
28.09.2019 SCM Zalău
17:00
  CFR 1907 Cluj II Comparatie
28.09.2019 Viitorul Şelimbăr
17:00
  CS Sânmartin Comparatie
28.09.2019 Gloria Bistrița
17:00
  Avântul Reghin Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 7
05.10.2019 Avântul Reghin
15:00
  Unirea Dej Comparatie
05.10.2019 CS Sânmartin
15:00
  Gloria Bistrița Comparatie
05.10.2019 CFR 1907 Cluj II
15:00
  Viitorul Şelimbăr Comparatie
05.10.2019 Arieșul Turda
15:00
  SCM Zalău Comparatie
05.10.2019 ACS Comuna Recea
15:00
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
05.10.2019 Metalurgistul Cugir
15:00
  Sănătatea Cluj Comparatie
05.10.2019 Minaur Baia-Mare
15:00
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie
05.10.2019 Industria Galda de Jos
15:00
  Luceafărul Oradea Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 8
12.10.2019 Unirea Dej
15:00
  Luceafărul Oradea Comparatie
12.10.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc
15:00
  Industria Galda de Jos Comparatie
12.10.2019 Sănătatea Cluj
15:00
  Minaur Baia-Mare Comparatie
12.10.2019 Unirea Alba-Iulia
15:00
  Metalurgistul Cugir Comparatie
12.10.2019 SCM Zalău
15:00
  ACS Comuna Recea Comparatie
12.10.2019 Viitorul Şelimbăr
15:00
  Arieșul Turda Comparatie
12.10.2019 Gloria Bistrița
15:00
  CFR 1907 Cluj II Comparatie
12.10.2019 Avântul Reghin
15:00
  CS Sânmartin Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 9
19.10.2019 CS Sânmartin
15:00
  Unirea Dej Comparatie
19.10.2019 CFR 1907 Cluj II
15:00
  Avântul Reghin Comparatie
19.10.2019 Arieșul Turda
15:00
  Gloria Bistrița Comparatie
19.10.2019 ACS Comuna Recea
15:00
  Viitorul Şelimbăr Comparatie
19.10.2019 Metalurgistul Cugir
15:00
  SCM Zalău Comparatie
19.10.2019 Minaur Baia-Mare
15:00
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
19.10.2019 Industria Galda de Jos
15:00
  Sănătatea Cluj Comparatie
19.10.2019 Luceafărul Oradea
15:00
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 10
26.10.2019 Unirea Dej
15:00
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie
26.10.2019 Sănătatea Cluj
15:00
  Luceafărul Oradea Comparatie
26.10.2019 Unirea Alba-Iulia
15:00
  Industria Galda de Jos Comparatie
26.10.2019 SCM Zalău
15:00
  Minaur Baia-Mare Comparatie
26.10.2019 Viitorul Şelimbăr
15:00
  Metalurgistul Cugir Comparatie
26.10.2019 Gloria Bistrița
15:00
  ACS Comuna Recea Comparatie
26.10.2019 Avântul Reghin
15:00
  Arieșul Turda Comparatie
26.10.2019 CS Sânmartin
15:00
  CFR 1907 Cluj II Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 11
02.11.2019 CFR 1907 Cluj II
14:00
  Unirea Dej Comparatie
02.11.2019 Arieșul Turda
14:00
  CS Sânmartin Comparatie
02.11.2019 ACS Comuna Recea
14:00
  Avântul Reghin Comparatie
02.11.2019 Metalurgistul Cugir
14:00
  Gloria Bistrița Comparatie
02.11.2019 Minaur Baia-Mare
14:00
  Viitorul Şelimbăr Comparatie
02.11.2019 Industria Galda de Jos
14:00
  SCM Zalău Comparatie
02.11.2019 Luceafărul Oradea
14:00
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
02.11.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc
14:00
  Sănătatea Cluj Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 12
09.11.2019 Unirea Dej
14:00
  Sănătatea Cluj Comparatie
09.11.2019 Unirea Alba-Iulia
14:00
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie
09.11.2019 SCM Zalău
14:00
  Luceafărul Oradea Comparatie
09.11.2019 Viitorul Şelimbăr
14:00
  Industria Galda de Jos Comparatie
09.11.2019 Gloria Bistrița
14:00
  Minaur Baia-Mare Comparatie
09.11.2019 Avântul Reghin
14:00
  Metalurgistul Cugir Comparatie
09.11.2019 CS Sânmartin
14:00
  ACS Comuna Recea Comparatie
09.11.2019 CFR 1907 Cluj II
14:00
  Arieșul Turda Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 13
16.11.2019 Arieșul Turda
14:00
  Unirea Dej Comparatie
16.11.2019 ACS Comuna Recea
14:00
  CFR 1907 Cluj II Comparatie
16.11.2019 Metalurgistul Cugir
14:00
  CS Sânmartin Comparatie
16.11.2019 Minaur Baia-Mare
14:00
  Avântul Reghin Comparatie
16.11.2019 Industria Galda de Jos
14:00
  Gloria Bistrița Comparatie
16.11.2019 Luceafărul Oradea
14:00
  Viitorul Şelimbăr Comparatie
16.11.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc
14:00
  SCM Zalău Comparatie
16.11.2019 Sănătatea Cluj
14:00
  Unirea Alba-Iulia Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 14
23.11.2019 Unirea Dej
14:00
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
23.11.2019 SCM Zalău
14:00
  Sănătatea Cluj Comparatie
23.11.2019 Viitorul Şelimbăr
14:00
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie
23.11.2019 Gloria Bistrița
14:00
  Luceafărul Oradea Comparatie
23.11.2019 Avântul Reghin
14:00
  Industria Galda de Jos Comparatie
23.11.2019 CS Sânmartin
14:00
  Minaur Baia-Mare Comparatie
23.11.2019 CFR 1907 Cluj II
14:00
  Metalurgistul Cugir Comparatie
23.11.2019 Arieșul Turda
14:00
  ACS Comuna Recea Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 15
30.11.2019 ACS Comuna Recea
14:00
  Unirea Dej Comparatie
30.11.2019 Metalurgistul Cugir
14:00
  Arieșul Turda Comparatie
30.11.2019 Minaur Baia-Mare
14:00
  CFR 1907 Cluj II Comparatie
30.11.2019 Industria Galda de Jos
14:00
  CS Sânmartin Comparatie
30.11.2019 Luceafărul Oradea
14:00
  Avântul Reghin Comparatie
30.11.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc
14:00
  Gloria Bistrița Comparatie
30.11.2019 Sănătatea Cluj
14:00
  Viitorul Şelimbăr Comparatie
30.11.2019 Unirea Alba-Iulia
14:00
  SCM Zalău Comparatie





Decizie ONJN nr.1046/19.06.2017