Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-



Clasament C3 2019-2020

Seria C1 | Seria C2 | Seria C3 | Seria C4 | Seria C5 |

Etapa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Romania Liga 3 - Standings  2019-2020/c3/ Romania Liga 3 - Standings 2019-2020/c3/

Clasament si etape din C3

  Clasament: General Acasa Deplasare   Ultima actualizare
09 Noiembrie 2019
Pozitie in clasament Echipa Meciuri V E I Goluri G.dif. Puncte
1 Progresul Spartac București 12 7 4 1 33-8 25 25
2 CSM Slatina 12 7 4 1 27-9 18 25
3 CSM Alexandria 12 7 1 4 20-10 10 22
4 CS Universitatea Craiova II 12 6 3 3 24-13 11 21
5 Flacăra Moreni 12 6 3 3 20-14 6 21
6 Vediţa Coloneşti 12 6 2 4 12-16 -4 20
7 Unirea Bascov 12 4 7 1 27-19 8 19
8 Olimpic Cetate Râşnov 12 5 3 4 20-18 2 18
9 CS Blejoi 12 4 4 4 13-13 0 16
10 FC Voluntari II 12 4 3 5 26-30 -4 15
11 FC Brașov 12 3 4 5 12-19 -7 13
12 CS Balotești 12 3 2 7 14-22 -8 11
13 Astra Giurgiu II 12 2 4 6 16-19 -3 10
14 Tractorul Cetate 12 3 1 8 15-40 -25 10
15 FC Pucioasa 12 2 3 7 13-21 -8 9
16 Sporting Roșiori-de-Vede 12 2 2 8 7-28 -21 8
*V = Victorii; E = Meciuri terminate la egalitate; I = Infrangeri; G.dif = Diferenta dintre golurile date si golurile primite.
*Poate exista o intarziere de pana la doua ore de la incheierea unui meci pana la actualizarea clasamentului.
Liga 3 C3 Etapa 1
23.08.2019 CSM Slatina
1 - 0
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
23.08.2019 Flacăra Moreni
1 - 1
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
23.08.2019 FC Voluntari II
3 - 3
  Unirea Bascov Comparatie
23.08.2019 CS Universitatea Craiova II
1 - 1
  CS Balotești Comparatie
24.08.2019 FC Brașov
0 - 3
Progresul Spartac București Comparatie
24.08.2019 FC Pucioasa
0 - 2
  CSM Alexandria Comparatie
24.08.2019 CS Blejoi
1 - 1
  Astra Giurgiu II Comparatie
24.08.2019 Vediţa Coloneşti
1 - 0
  Tractorul Cetate Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 2
30.08.2019 Unirea Bascov
2 - 2
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
30.08.2019 Astra Giurgiu II
0 - 1
  Vediţa Coloneşti Comparatie
30.08.2019 CSM Alexandria
0 - 0
  CS Blejoi Comparatie
31.08.2019 Progresul Spartac București
2 - 0
  CS Balotești Comparatie
31.08.2019 Olimpic Cetate Râşnov
1 - 2
  FC Voluntari II Comparatie
31.08.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
1 - 0
  Flacăra Moreni Comparatie
31.08.2019 Tractorul Cetate
0 - 8
  CSM Slatina Comparatie
31.08.2019 FC Brașov
1 - 0
  FC Pucioasa Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 3
06.09.2019 CSM Slatina
1 - 0
  Astra Giurgiu II Comparatie
06.09.2019 Flacăra Moreni
5 - 0
  Tractorul Cetate Comparatie
06.09.2019 FC Voluntari II
5 - 1
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
06.09.2019 CS Universitatea Craiova II
1 - 3
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
07.09.2019 FC Pucioasa
0 - 0
  Progresul Spartac București Comparatie
07.09.2019 CS Blejoi
1 - 1
  FC Brașov Comparatie
07.09.2019 Vediţa Coloneşti
0 - 1
  CSM Alexandria Comparatie
07.09.2019 CS Balotești
2 - 0
  Unirea Bascov Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 4
13.09.2019 Astra Giurgiu II
0 - 1
  Flacăra Moreni Comparatie
13.09.2019 CSM Alexandria
2 - 0
  CSM Slatina Comparatie
14.09.2019 Progresul Spartac București
1 - 1
  Unirea Bascov Comparatie
14.09.2019 Olimpic Cetate Râşnov
2 - 0
  CS Balotești Comparatie
14.09.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
0 - 3
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
14.09.2019 Tractorul Cetate
5 - 2
  FC Voluntari II Comparatie
14.09.2019 FC Brașov
2 - 2
  Vediţa Coloneşti Comparatie
14.09.2019 FC Pucioasa
2 - 0
  CS Blejoi Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 5
20.09.2019 CSM Slatina
3 - 0
  FC Brașov Comparatie
20.09.2019 Flacăra Moreni
2 - 1
  CSM Alexandria Comparatie
20.09.2019 FC Voluntari II
0 - 4
  Astra Giurgiu II Comparatie
20.09.2019 CS Universitatea Craiova II
3 - 2
  Tractorul Cetate Comparatie
20.09.2019 CS Balotești
4 - 0
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
20.09.2019 Unirea Bascov
4 - 4
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
21.09.2019 CS Blejoi
1 - 0
  Progresul Spartac București Comparatie
21.09.2019 Vediţa Coloneşti
2 - 1
  FC Pucioasa Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 6
27.09.2019 Astra Giurgiu II
0 - 1
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
27.09.2019 CSM Alexandria
4 - 2
  FC Voluntari II Comparatie
28.09.2019 Progresul Spartac București
4 - 1
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
28.09.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
1 - 1
  Unirea Bascov Comparatie
28.09.2019 Tractorul Cetate
3 - 1
  CS Balotești Comparatie
28.09.2019 FC Brașov
0 - 1
  Flacăra Moreni Comparatie
28.09.2019 FC Pucioasa
0 - 0
  CSM Slatina Comparatie
28.09.2019 CS Blejoi
0 - 2
  Vediţa Coloneşti Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 7
04.10.2019 CSM Slatina
2 - 0
  CS Blejoi Comparatie
04.10.2019 Flacăra Moreni
3 - 0
  FC Pucioasa Comparatie
04.10.2019 FC Voluntari II
3 - 2
  FC Brașov Comparatie
04.10.2019 CS Universitatea Craiova II
2 - 0
  CSM Alexandria Comparatie
04.10.2019 CS Balotești
2 - 1
  Astra Giurgiu II Comparatie
04.10.2019 Unirea Bascov
5 - 0
  Tractorul Cetate Comparatie
05.10.2019 Vediţa Coloneşti
0 - 2
  Progresul Spartac București Comparatie
05.10.2019 Olimpic Cetate Râşnov
3 - 0
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 8
11.10.2019 Astra Giurgiu II
3 - 3
  Unirea Bascov Comparatie
11.10.2019 CSM Alexandria
3 - 1
  CS Balotești Comparatie
12.10.2019 Progresul Spartac București
4 - 1
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
12.10.2019 Tractorul Cetate
3 - 0
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
12.10.2019 FC Brașov
1 - 1
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
12.10.2019 FC Pucioasa
2 - 3
  FC Voluntari II Comparatie
12.10.2019 CS Blejoi
4 - 0
  Flacăra Moreni Comparatie
12.10.2019 Vediţa Coloneşti
1 - 1
  CSM Slatina Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 9
18.10.2019 CSM Slatina
2 - 2
  Progresul Spartac București Comparatie
18.10.2019 Flacăra Moreni
4 - 0
  Vediţa Coloneşti Comparatie
18.10.2019 FC Voluntari II
2 - 3
  CS Blejoi Comparatie
18.10.2019 CS Universitatea Craiova II
6 - 1
  FC Pucioasa Comparatie
18.10.2019 CS Balotești
2 - 3
  FC Brașov Comparatie
18.10.2019 Unirea Bascov
2 - 1
  CSM Alexandria Comparatie
19.10.2019 Olimpic Cetate Râşnov
1 - 3
  Astra Giurgiu II Comparatie
19.10.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
1 - 0
  Tractorul Cetate Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 10
25.10.2019 Astra Giurgiu II
2 - 2
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
25.10.2019 CSM Alexandria
0 - 1
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
25.10.2019 CSM Slatina
5 - 1
  Flacăra Moreni Comparatie
26.10.2019 Progresul Spartac București
9 - 0
  Tractorul Cetate Comparatie
26.10.2019 FC Brașov
0 - 0
  Unirea Bascov Comparatie
26.10.2019 FC Pucioasa
5 - 0
  CS Balotești Comparatie
26.10.2019 CS Blejoi
2 - 0
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
26.10.2019 Vediţa Coloneşti
2 - 1
  FC Voluntari II Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 11
01.11.2019 Flacăra Moreni
2 - 2
  Progresul Spartac București Comparatie
01.11.2019 FC Voluntari II
3 - 3
  CSM Slatina Comparatie
01.11.2019 CS Universitatea Craiova II
4 - 0
  Vediţa Coloneşti Comparatie
01.11.2019 CS Balotești
1 - 1
  CS Blejoi Comparatie
01.11.2019 Unirea Bascov
4 - 2
  FC Pucioasa Comparatie
02.11.2019 Olimpic Cetate Râşnov
3 - 0
  FC Brașov Comparatie
02.11.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
0 - 3
  CSM Alexandria Comparatie
02.11.2019 Tractorul Cetate
2 - 2
  Astra Giurgiu II Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 12
08.11.2019 Progresul Spartac București
4 - 0
  Astra Giurgiu II Comparatie
08.11.2019 CSM Alexandria
3 - 0
  Tractorul Cetate Comparatie
08.11.2019 FC Brașov
2 - 0
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
08.11.2019 FC Pucioasa
0 - 0
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
08.11.2019 CS Blejoi
0 - 2
  Unirea Bascov Comparatie
08.11.2019 Vediţa Coloneşti
1 - 0
  CS Balotești Comparatie
08.11.2019 CSM Slatina
1 - 0
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
08.11.2019 Flacăra Moreni
0 - 0
  FC Voluntari II Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 13
16.11.2019 FC Voluntari II
14:00
  Progresul Spartac București Comparatie
16.11.2019 CS Universitatea Craiova II
14:00
  Flacăra Moreni Comparatie
16.11.2019 CS Balotești
14:00
  CSM Slatina Comparatie
16.11.2019 Unirea Bascov
14:00
  Vediţa Coloneşti Comparatie
16.11.2019 Olimpic Cetate Râşnov
14:00
  CS Blejoi Comparatie
16.11.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
14:00
  FC Pucioasa Comparatie
16.11.2019 Tractorul Cetate
14:00
  FC Brașov Comparatie
16.11.2019 Astra Giurgiu II
14:00
  CSM Alexandria Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 14
23.11.2019 Progresul Spartac București
14:00
  CSM Alexandria Comparatie
23.11.2019 FC Brașov
14:00
  Astra Giurgiu II Comparatie
23.11.2019 FC Pucioasa
14:00
  Tractorul Cetate Comparatie
23.11.2019 CS Blejoi
14:00
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
23.11.2019 Vediţa Coloneşti
14:00
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
23.11.2019 CSM Slatina
14:00
  Unirea Bascov Comparatie
23.11.2019 Flacăra Moreni
14:00
  CS Balotești Comparatie
23.11.2019 FC Voluntari II
14:00
  CS Universitatea Craiova II Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 15
30.11.2019 CS Universitatea Craiova II
14:00
  Progresul Spartac București Comparatie
30.11.2019 CS Balotești
14:00
  FC Voluntari II Comparatie
30.11.2019 Unirea Bascov
14:00
  Flacăra Moreni Comparatie
30.11.2019 Olimpic Cetate Râşnov
14:00
  CSM Slatina Comparatie
30.11.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
14:00
  Vediţa Coloneşti Comparatie
30.11.2019 Tractorul Cetate
14:00
  CS Blejoi Comparatie
30.11.2019 Astra Giurgiu II
14:00
  FC Pucioasa Comparatie
30.11.2019 CSM Alexandria
14:00
  FC Brașov Comparatie





Decizie ONJN nr.1046/19.06.2017