Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-



Clasament C3 2019-2020

Seria C1 | Seria C2 | Seria C3 | Seria C4 | Seria C5 |

Etapa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Romania Liga 3 - Standings  2019-2020/c3/ Romania Liga 3 - Standings 2019-2020/c3/

Clasament si etape din C3

  Clasament: General Acasa Deplasare   Ultima actualizare
15 Septembrie 2019
Pozitie in clasament Echipa Meciuri V E I Goluri G.dif. Puncte
1 CSM Alexandria 4 3 1 0 5-0 5 10
2 CSM Slatina 4 3 0 1 10-2 8 9
3 Progresul Spartac București 4 2 2 0 6-1 5 8
4 Flacăra Moreni 4 2 1 1 7-2 5 7
5 Olimpic Cetate Râşnov 4 2 1 1 7-4 3 7
6 FC Voluntari II 4 2 1 1 12-10 2 7
7 Vediţa Coloneşti 4 2 1 1 4-3 1 7
8 CS Universitatea Craiova II 4 1 2 1 7-6 1 5
9 FC Brașov 4 1 2 1 4-6 -2 5
10 FC Pucioasa 4 1 1 2 2-3 -1 4
11 CS Balotești 4 1 1 2 3-5 -2 4
12 Unirea Bascov 4 0 3 1 6-8 -2 3
13 CS Blejoi 4 0 3 1 2-4 -2 3
14 Sporting Roșiori-de-Vede 4 1 0 3 2-9 -7 3
15 Tractorul Cetate 4 1 0 3 5-16 -11 3
16 Astra Giurgiu II 4 0 1 3 1-4 -3 1
*V = Victorii; E = Meciuri terminate la egalitate; I = Infrangeri; G.dif = Diferenta dintre golurile date si golurile primite.
*Poate exista o intarziere de pana la doua ore de la incheierea unui meci pana la actualizarea clasamentului.
Liga 3 C3 Etapa 1
23.08.2019 CSM Slatina
1 - 0
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
23.08.2019 Flacăra Moreni
1 - 1
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
23.08.2019 FC Voluntari II
3 - 3
  Unirea Bascov Comparatie
23.08.2019 CS Universitatea Craiova II
1 - 1
  CS Balotești Comparatie
24.08.2019 FC Brașov
0 - 3
Progresul Spartac București Comparatie
24.08.2019 FC Pucioasa
0 - 2
  CSM Alexandria Comparatie
24.08.2019 CS Blejoi
1 - 1
  Astra Giurgiu II Comparatie
24.08.2019 Vediţa Coloneşti
1 - 0
  Tractorul Cetate Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 2
30.08.2019 Unirea Bascov
2 - 2
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
30.08.2019 Astra Giurgiu II
0 - 1
  Vediţa Coloneşti Comparatie
30.08.2019 CSM Alexandria
0 - 0
  CS Blejoi Comparatie
31.08.2019 Progresul Spartac București
2 - 0
  CS Balotești Comparatie
31.08.2019 Olimpic Cetate Râşnov
1 - 2
  FC Voluntari II Comparatie
31.08.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
1 - 0
  Flacăra Moreni Comparatie
31.08.2019 Tractorul Cetate
0 - 8
  CSM Slatina Comparatie
31.08.2019 FC Brașov
1 - 0
  FC Pucioasa Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 3
06.09.2019 CSM Slatina
1 - 0
  Astra Giurgiu II Comparatie
06.09.2019 Flacăra Moreni
5 - 0
  Tractorul Cetate Comparatie
06.09.2019 FC Voluntari II
5 - 1
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
06.09.2019 CS Universitatea Craiova II
1 - 3
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
07.09.2019 FC Pucioasa
0 - 0
  Progresul Spartac București Comparatie
07.09.2019 CS Blejoi
1 - 1
  FC Brașov Comparatie
07.09.2019 Vediţa Coloneşti
0 - 1
  CSM Alexandria Comparatie
07.09.2019 CS Balotești
2 - 0
  Unirea Bascov Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 4
13.09.2019 Astra Giurgiu II
0 - 1
  Flacăra Moreni Comparatie
13.09.2019 CSM Alexandria
2 - 0
  CSM Slatina Comparatie
14.09.2019 Progresul Spartac București
1 - 1
  Unirea Bascov Comparatie
14.09.2019 Olimpic Cetate Râşnov
2 - 0
  CS Balotești Comparatie
14.09.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
0 - 3
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
14.09.2019 Tractorul Cetate
5 - 2
  FC Voluntari II Comparatie
14.09.2019 FC Brașov
2 - 2
  Vediţa Coloneşti Comparatie
14.09.2019 FC Pucioasa
2 - 0
  CS Blejoi Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 5
21.09.2019 CS Blejoi
17:00
  Progresul Spartac București Comparatie
21.09.2019 Vediţa Coloneşti
17:00
  FC Pucioasa Comparatie
21.09.2019 CSM Slatina
17:00
  FC Brașov Comparatie
21.09.2019 Flacăra Moreni
17:00
  CSM Alexandria Comparatie
21.09.2019 FC Voluntari II
17:00
  Astra Giurgiu II Comparatie
21.09.2019 CS Universitatea Craiova II
17:00
  Tractorul Cetate Comparatie
21.09.2019 CS Balotești
17:00
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
21.09.2019 Unirea Bascov
17:00
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 6
28.09.2019 Progresul Spartac București
17:00
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
28.09.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
17:00
  Unirea Bascov Comparatie
28.09.2019 Tractorul Cetate
17:00
  CS Balotești Comparatie
28.09.2019 Astra Giurgiu II
17:00
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
28.09.2019 CSM Alexandria
17:00
  FC Voluntari II Comparatie
28.09.2019 FC Brașov
17:00
  Flacăra Moreni Comparatie
28.09.2019 FC Pucioasa
17:00
  CSM Slatina Comparatie
28.09.2019 CS Blejoi
17:00
  Vediţa Coloneşti Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 7
05.10.2019 Vediţa Coloneşti
15:00
  Progresul Spartac București Comparatie
05.10.2019 CSM Slatina
15:00
  CS Blejoi Comparatie
05.10.2019 Flacăra Moreni
15:00
  FC Pucioasa Comparatie
05.10.2019 FC Voluntari II
15:00
  FC Brașov Comparatie
05.10.2019 CS Universitatea Craiova II
15:00
  CSM Alexandria Comparatie
05.10.2019 CS Balotești
15:00
  Astra Giurgiu II Comparatie
05.10.2019 Unirea Bascov
15:00
  Tractorul Cetate Comparatie
05.10.2019 Olimpic Cetate Râşnov
15:00
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 8
12.10.2019 Progresul Spartac București
15:00
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
12.10.2019 Tractorul Cetate
15:00
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
12.10.2019 Astra Giurgiu II
15:00
  Unirea Bascov Comparatie
12.10.2019 CSM Alexandria
15:00
  CS Balotești Comparatie
12.10.2019 FC Brașov
15:00
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
12.10.2019 FC Pucioasa
15:00
  FC Voluntari II Comparatie
12.10.2019 CS Blejoi
15:00
  Flacăra Moreni Comparatie
12.10.2019 Vediţa Coloneşti
15:00
  CSM Slatina Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 9
19.10.2019 CSM Slatina
15:00
  Progresul Spartac București Comparatie
19.10.2019 Flacăra Moreni
15:00
  Vediţa Coloneşti Comparatie
19.10.2019 FC Voluntari II
15:00
  CS Blejoi Comparatie
19.10.2019 CS Universitatea Craiova II
15:00
  FC Pucioasa Comparatie
19.10.2019 CS Balotești
15:00
  FC Brașov Comparatie
19.10.2019 Unirea Bascov
15:00
  CSM Alexandria Comparatie
19.10.2019 Olimpic Cetate Râşnov
15:00
  Astra Giurgiu II Comparatie
19.10.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
15:00
  Tractorul Cetate Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 10
26.10.2019 Progresul Spartac București
15:00
  Tractorul Cetate Comparatie
26.10.2019 Astra Giurgiu II
15:00
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
26.10.2019 CSM Alexandria
15:00
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
26.10.2019 FC Brașov
15:00
  Unirea Bascov Comparatie
26.10.2019 FC Pucioasa
15:00
  CS Balotești Comparatie
26.10.2019 CS Blejoi
15:00
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
26.10.2019 Vediţa Coloneşti
15:00
  FC Voluntari II Comparatie
26.10.2019 CSM Slatina
15:00
  Flacăra Moreni Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 11
02.11.2019 Flacăra Moreni
14:00
  Progresul Spartac București Comparatie
02.11.2019 FC Voluntari II
14:00
  CSM Slatina Comparatie
02.11.2019 CS Universitatea Craiova II
14:00
  Vediţa Coloneşti Comparatie
02.11.2019 CS Balotești
14:00
  CS Blejoi Comparatie
02.11.2019 Unirea Bascov
14:00
  FC Pucioasa Comparatie
02.11.2019 Olimpic Cetate Râşnov
14:00
  FC Brașov Comparatie
02.11.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
14:00
  CSM Alexandria Comparatie
02.11.2019 Tractorul Cetate
14:00
  Astra Giurgiu II Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 12
09.11.2019 Progresul Spartac București
14:00
  Astra Giurgiu II Comparatie
09.11.2019 CSM Alexandria
14:00
  Tractorul Cetate Comparatie
09.11.2019 FC Brașov
14:00
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
09.11.2019 FC Pucioasa
14:00
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
09.11.2019 CS Blejoi
14:00
  Unirea Bascov Comparatie
09.11.2019 Vediţa Coloneşti
14:00
  CS Balotești Comparatie
09.11.2019 CSM Slatina
14:00
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
09.11.2019 Flacăra Moreni
14:00
  FC Voluntari II Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 13
16.11.2019 FC Voluntari II
14:00
  Progresul Spartac București Comparatie
16.11.2019 CS Universitatea Craiova II
14:00
  Flacăra Moreni Comparatie
16.11.2019 CS Balotești
14:00
  CSM Slatina Comparatie
16.11.2019 Unirea Bascov
14:00
  Vediţa Coloneşti Comparatie
16.11.2019 Olimpic Cetate Râşnov
14:00
  CS Blejoi Comparatie
16.11.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
14:00
  FC Pucioasa Comparatie
16.11.2019 Tractorul Cetate
14:00
  FC Brașov Comparatie
16.11.2019 Astra Giurgiu II
14:00
  CSM Alexandria Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 14
23.11.2019 Progresul Spartac București
14:00
  CSM Alexandria Comparatie
23.11.2019 FC Brașov
14:00
  Astra Giurgiu II Comparatie
23.11.2019 FC Pucioasa
14:00
  Tractorul Cetate Comparatie
23.11.2019 CS Blejoi
14:00
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
23.11.2019 Vediţa Coloneşti
14:00
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
23.11.2019 CSM Slatina
14:00
  Unirea Bascov Comparatie
23.11.2019 Flacăra Moreni
14:00
  CS Balotești Comparatie
23.11.2019 FC Voluntari II
14:00
  CS Universitatea Craiova II Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 15
30.11.2019 CS Universitatea Craiova II
14:00
  Progresul Spartac București Comparatie
30.11.2019 CS Balotești
14:00
  FC Voluntari II Comparatie
30.11.2019 Unirea Bascov
14:00
  Flacăra Moreni Comparatie
30.11.2019 Olimpic Cetate Râşnov
14:00
  CSM Slatina Comparatie
30.11.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
14:00
  Vediţa Coloneşti Comparatie
30.11.2019 Tractorul Cetate
14:00
  CS Blejoi Comparatie
30.11.2019 Astra Giurgiu II
14:00
  FC Pucioasa Comparatie
30.11.2019 CSM Alexandria
14:00
  FC Brașov Comparatie





Decizie ONJN nr.1046/19.06.2017