Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-



Clasament C4 2019-2020

Seria C1 | Seria C2 | Seria C3 | Seria C4 | Seria C5 |

Etapa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Romania Liga 3 - Standings  2019-2020/c4/ Romania Liga 3 - Standings 2019-2020/c4/

Clasament si etape din C4

  Clasament: General Acasa Deplasare Retur   Ultima actualizare
08 Martie 2020
Pozitie in clasament Echipa Meciuri V E I Goluri G.dif. Puncte
1 Universitatea Craiova 16 13 3 0 40-9 31 42
2 Șoimii Lipova 16 8 5 3 32-15 17 29
3 Crișul Chișineu-Criș 16 8 5 3 22-17 5 29
4 Flacăra Horezu 16 8 3 5 22-15 7 27
5 Progresul Pecica 16 7 5 4 25-18 7 26
6 Comunal Dumbrăviţa 16 6 5 5 32-23 9 23
7 CS Hunedoara 16 7 2 7 31-31 0 23
8 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii 16 6 3 7 29-25 4 21
9 Fortuna Becicherecu-Mic 16 4 8 4 23-20 3 20
10 Viitorul Dăeşti 16 5 5 6 35-39 -4 20
11 Gloria Lunca Teuz Cernei 16 4 7 5 26-30 -4 19
12 Cetate Deva 16 4 6 6 16-19 -3 18
13 CS Național Sebiș 16 5 2 9 25-37 -12 17
14 ACSO Filiaşi 16 4 3 9 24-36 -12 15
15 Gilortul Târgu-Cărbuneşti 16 3 2 11 14-37 -23 11
16 ACS Poli Timișoara 16 3 2 11 15-40 -25 11
*V = Victorii; E = Meciuri terminate la egalitate; I = Infrangeri; G.dif = Diferenta dintre golurile date si golurile primite.
*Poate exista o intarziere de pana la doua ore de la incheierea unui meci pana la actualizarea clasamentului.
Liga 3 C4 Etapa 1
23.08.2019 Comunal Dumbrăviţa
1 - 2
  Cetate Deva Comparatie
23.08.2019 Șoimii Lipova
0 - 1
  Universitatea Craiova Comparatie
24.08.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
1 - 1
  ACS Poli Timișoara Comparatie
24.08.2019 Progresul Pecica
1 - 1
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
24.08.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
3 - 1
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
24.08.2019 Viitorul Dăeşti
4 - 2
  CS Hunedoara Comparatie
24.08.2019 CS Național Sebiș
0 - 2
  Flacăra Horezu Comparatie
24.08.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
1 - 3
  ACSO Filiaşi Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 2
30.08.2019 ACS Poli Timișoara
1 - 2
  ACSO Filiaşi Comparatie
30.08.2019 Cetate Deva
0 - 4
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
31.08.2019 Universitatea Craiova
2 - 1
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie
31.08.2019 Flacăra Horezu
2 - 0
  Șoimii Lipova Comparatie
31.08.2019 CS Hunedoara
4 - 2
  CS Național Sebiș Comparatie
31.08.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
2 - 4
  Viitorul Dăeşti Comparatie
31.08.2019 Crișul Chișineu-Criș
1 - 1
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie
31.08.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
2 - 0
  Progresul Pecica Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 3
06.09.2019 Comunal Dumbrăviţa
0 - 0
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie
06.09.2019 Șoimii Lipova
1 - 0
  CS Hunedoara Comparatie
06.09.2019 ACSO Filiaşi
2 - 3
  Universitatea Craiova Comparatie
07.09.2019 Progresul Pecica
3 - 2
  ACS Poli Timișoara Comparatie
07.09.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
2 - 1
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
07.09.2019 Viitorul Dăeşti
1 - 1
  Cetate Deva Comparatie
07.09.2019 CS Național Sebiș
1 - 1
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
07.09.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
1 - 1
  Flacăra Horezu Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 4
13.09.2019 Cetate Deva
1 - 3
  CS Național Sebiș Comparatie
14.09.2019 ACS Poli Timișoara
0 - 5
  Universitatea Craiova Comparatie
14.09.2019 Flacăra Horezu
3 - 1
  ACSO Filiaşi Comparatie
14.09.2019 CS Hunedoara
2 - 0
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie
14.09.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
1 - 1
  Șoimii Lipova Comparatie
14.09.2019 Crișul Chișineu-Criș
3 - 1
  Viitorul Dăeşti Comparatie
14.09.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
2 - 1
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
14.09.2019 Progresul Pecica
1 - 1
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 5
20.09.2019 Comunal Dumbrăviţa
2 - 0
  ACS Poli Timișoara Comparatie
20.09.2019 Șoimii Lipova
1 - 1
  Cetate Deva Comparatie
20.09.2019 Universitatea Craiova
1 - 0
  Flacăra Horezu Comparatie
21.09.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
0 - 1
  Progresul Pecica Comparatie
21.09.2019 Viitorul Dăeşti
2 - 2
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie
21.09.2019 CS Național Sebiș
3 - 2
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
21.09.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
1 - 5
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
21.09.2019 ACSO Filiaşi
1 - 2
  CS Hunedoara Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 6
27.09.2019 ACS Poli Timișoara
2 - 0
  Flacăra Horezu Comparatie
27.09.2019 Cetate Deva
2 - 0
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie
27.09.2019 Crișul Chișineu-Criș
1 - 0
  Șoimii Lipova Comparatie
27.09.2019 Comunal Dumbrăviţa
1 - 0
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
28.09.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
1 - 1
  ACSO Filiaşi Comparatie
28.09.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
1 - 1
  CS Național Sebiș Comparatie
28.09.2019 Progresul Pecica
5 - 2
  Viitorul Dăeşti Comparatie
29.09.2019 CS Hunedoara
2 - 4
  Universitatea Craiova Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 7
04.10.2019 Șoimii Lipova
2 - 2
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie
04.10.2019 ACSO Filiaşi
1 - 0
  Cetate Deva Comparatie
05.10.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
5 - 0
  ACS Poli Timișoara Comparatie
05.10.2019 Viitorul Dăeşti
3 - 3
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie
05.10.2019 CS Național Sebiș
1 - 2
  Progresul Pecica Comparatie
05.10.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
0 - 3
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
05.10.2019 Universitatea Craiova
1 - 1
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
05.10.2019 Flacăra Horezu
3 - 0
  CS Hunedoara Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 8
11.10.2019 ACS Poli Timișoara
2 - 1
  CS Hunedoara Comparatie
11.10.2019 Cetate Deva
0 - 1
  Universitatea Craiova Comparatie
11.10.2019 Comunal Dumbrăviţa
3 - 1
  CS Național Sebiș Comparatie
11.10.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
2 - 4
  Viitorul Dăeşti Comparatie
12.10.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
1 - 1
  Flacăra Horezu Comparatie
12.10.2019 Crișul Chișineu-Criș
2 - 0
  ACSO Filiaşi Comparatie
12.10.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
3 - 0
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie
12.10.2019 Progresul Pecica
1 - 2
  Șoimii Lipova Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 9
18.10.2019 Șoimii Lipova
3 - 0
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie
18.10.2019 ACSO Filiaşi
3 - 3
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie
19.10.2019 Viitorul Dăeşti
2 - 0
  ACS Poli Timișoara Comparatie
19.10.2019 CS Național Sebiș
0 - 2
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
19.10.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
0 - 0
  Progresul Pecica Comparatie
19.10.2019 Universitatea Craiova
5 - 0
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
19.10.2019 Flacăra Horezu
1 - 0
  Cetate Deva Comparatie
19.10.2019 CS Hunedoara
3 - 1
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 10
25.10.2019 ACS Poli Timișoara
1 - 2
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
25.10.2019 Cetate Deva
1 - 2
  CS Hunedoara Comparatie
25.10.2019 Comunal Dumbrăviţa
6 - 0
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie
26.10.2019 Crișul Chișineu-Criș
1 - 0
  Flacăra Horezu Comparatie
26.10.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
0 - 2
  Universitatea Craiova Comparatie
26.10.2019 Progresul Pecica
4 - 0
  ACSO Filiaşi Comparatie
26.10.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
2 - 2
  Șoimii Lipova Comparatie
26.10.2019 Viitorul Dăeşti
1 - 3
  CS Național Sebiș Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 11
01.11.2019 Șoimii Lipova
4 - 0
  Viitorul Dăeşti Comparatie
02.11.2019 CS Național Sebiș
5 - 1
  ACS Poli Timișoara Comparatie
02.11.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
1 - 0
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
02.11.2019 ACSO Filiaşi
2 - 4
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie
02.11.2019 Flacăra Horezu
0 - 2
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie
02.11.2019 CS Hunedoara
1 - 2
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
02.11.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
1 - 3
  Cetate Deva Comparatie
02.11.2019 Universitatea Craiova
0 - 0
  Progresul Pecica Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 12
08.11.2019 ACS Poli Timișoara
1 - 1
  Cetate Deva Comparatie
08.11.2019 Crișul Chișineu-Criș
1 - 1
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
08.11.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
2 - 2
  CS Hunedoara Comparatie
08.11.2019 Progresul Pecica
3 - 1
  Flacăra Horezu Comparatie
08.11.2019 Comunal Dumbrăviţa
1 - 2
  Universitatea Craiova Comparatie
08.11.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
4 - 2
  ACSO Filiaşi Comparatie
08.11.2019 Viitorul Dăeşti
4 - 2
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie
08.11.2019 CS Național Sebiș
1 - 5
  Șoimii Lipova Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 13
15.11.2019 Șoimii Lipova
4 - 0
  ACS Poli Timișoara Comparatie
15.11.2019 Universitatea Craiova
4 - 0
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
15.11.2019 Flacăra Horezu
2 - 1
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie
15.11.2019 Cetate Deva
0 - 0
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
16.11.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
2 - 0
  CS Național Sebiș Comparatie
16.11.2019 ACSO Filiaşi
3 - 3
  Viitorul Dăeşti Comparatie
16.11.2019 CS Hunedoara
1 - 2
  Progresul Pecica Comparatie
16.11.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
2 - 1
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 14
22.11.2019 ACS Poli Timișoara
1 - 2
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
22.11.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
0 - 0
  Cetate Deva Comparatie
22.11.2019 Progresul Pecica
1 - 2
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
22.11.2019 Comunal Dumbrăviţa
3 - 4
  CS Hunedoara Comparatie
22.11.2019 Viitorul Dăeşti
0 - 2
  Universitatea Craiova Comparatie
22.11.2019 CS Național Sebiș
4 - 2
  ACSO Filiaşi Comparatie
22.11.2019 Șoimii Lipova
4 - 1
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie
23.11.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
1 - 1
  Flacăra Horezu Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 15
29.11.2019 Universitatea Craiova
5 - 0
  CS Național Sebiș Comparatie
29.11.2019 Flacăra Horezu
2 - 1
  Viitorul Dăeşti Comparatie
29.11.2019 Cetate Deva
3 - 1
  Progresul Pecica Comparatie
30.11.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
4 - 1
  ACS Poli Timișoara Comparatie
30.11.2019 ACSO Filiaşi
0 - 1
  Șoimii Lipova Comparatie
30.11.2019 CS Hunedoara
2 - 0
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
30.11.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
1 - 4
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie
30.11.2019 Crișul Chișineu-Criș
2 - 1
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 16
06.03.2020 ACS Poli Timișoara
2 - 1
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie
06.03.2020 Cetate Deva
1 - 1
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie
06.03.2020 Flacăra Horezu
3 - 0
  CS Național Sebiș Comparatie
06.03.2020 Universitatea Craiova
2 - 2
  Șoimii Lipova Comparatie
07.03.2020 Crișul Chișineu-Criș
0 - 0
  Progresul Pecica Comparatie
07.03.2020 Gloria Lunca Teuz Cernei
3 - 3
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
07.03.2020 CS Hunedoara
3 - 3
  Viitorul Dăeşti Comparatie
07.03.2020 ACSO Filiaşi
1 - 0
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 17
14.03.2020 ACSO Filiaşi
15:00
  ACS Poli Timișoara Comparatie
14.03.2020 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
15:00
  Universitatea Craiova Comparatie
14.03.2020 Șoimii Lipova
15:00
  Flacăra Horezu Comparatie
14.03.2020 CS Național Sebiș
15:00
  CS Hunedoara Comparatie
14.03.2020 Viitorul Dăeşti
15:00
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
14.03.2020 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
15:00
  Cetate Deva Comparatie
14.03.2020 Comunal Dumbrăviţa
15:00
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
14.03.2020 Progresul Pecica
15:00
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 18
21.03.2020 ACS Poli Timișoara
15:00
  Progresul Pecica Comparatie
21.03.2020 Fortuna Becicherecu-Mic
15:00
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie
21.03.2020 Crișul Chișineu-Criș
15:00
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
21.03.2020 Cetate Deva
15:00
  Viitorul Dăeşti Comparatie
21.03.2020 Gloria Lunca Teuz Cernei
15:00
  CS Național Sebiș Comparatie
21.03.2020 CS Hunedoara
15:00
  Șoimii Lipova Comparatie
21.03.2020 Flacăra Horezu
15:00
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie
21.03.2020 Universitatea Craiova
15:00
  ACSO Filiaşi Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 19
28.03.2020 Universitatea Craiova
15:00
  ACS Poli Timișoara Comparatie
28.03.2020 ACSO Filiaşi
15:00
  Flacăra Horezu Comparatie
28.03.2020 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
15:00
  CS Hunedoara Comparatie
28.03.2020 Șoimii Lipova
15:00
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
28.03.2020 CS Național Sebiș
15:00
  Cetate Deva Comparatie
28.03.2020 Viitorul Dăeşti
15:00
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
28.03.2020 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
15:00
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie
28.03.2020 Comunal Dumbrăviţa
15:00
  Progresul Pecica Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 20
04.04.2020 ACS Poli Timișoara
17:00
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie
04.04.2020 Progresul Pecica
17:00
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
04.04.2020 Fortuna Becicherecu-Mic
17:00
  Viitorul Dăeşti Comparatie
04.04.2020 Crișul Chișineu-Criș
17:00
  CS Național Sebiș Comparatie
04.04.2020 Cetate Deva
17:00
  Șoimii Lipova Comparatie
04.04.2020 Gloria Lunca Teuz Cernei
17:00
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie
04.04.2020 CS Hunedoara
17:00
  ACSO Filiaşi Comparatie
04.04.2020 Flacăra Horezu
17:00
  Universitatea Craiova Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 21
08.04.2020 Flacăra Horezu
17:00
  ACS Poli Timișoara Comparatie
08.04.2020 Universitatea Craiova
17:00
  CS Hunedoara Comparatie
08.04.2020 ACSO Filiaşi
17:00
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
08.04.2020 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
17:00
  Cetate Deva Comparatie
08.04.2020 Șoimii Lipova
17:00
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
08.04.2020 CS Național Sebiș
17:00
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie
08.04.2020 Viitorul Dăeşti
17:00
  Progresul Pecica Comparatie
08.04.2020 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
17:00
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 22
11.04.2020 ACS Poli Timișoara
17:00
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
11.04.2020 Comunal Dumbrăviţa
17:00
  Viitorul Dăeşti Comparatie
11.04.2020 Progresul Pecica
17:00
  CS Național Sebiș Comparatie
11.04.2020 Fortuna Becicherecu-Mic
17:00
  Șoimii Lipova Comparatie
11.04.2020 Crișul Chișineu-Criș
17:00
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie
11.04.2020 Cetate Deva
17:00
  ACSO Filiaşi Comparatie
11.04.2020 Gloria Lunca Teuz Cernei
17:00
  Universitatea Craiova Comparatie
11.04.2020 CS Hunedoara
17:00
  Flacăra Horezu Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 23
17.04.2020 CS Hunedoara
17:00
  ACS Poli Timișoara Comparatie
17.04.2020 Flacăra Horezu
17:00
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
17.04.2020 Universitatea Craiova
17:00
  Cetate Deva Comparatie
17.04.2020 ACSO Filiaşi
17:00
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
17.04.2020 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
17:00
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie
17.04.2020 Șoimii Lipova
17:00
  Progresul Pecica Comparatie
17.04.2020 CS Național Sebiș
17:00
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie
17.04.2020 Viitorul Dăeşti
17:00
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 24
25.04.2020 ACS Poli Timișoara
17:00
  Viitorul Dăeşti Comparatie
25.04.2020 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
17:00
  CS Național Sebiș Comparatie
25.04.2020 Comunal Dumbrăviţa
17:00
  Șoimii Lipova Comparatie
25.04.2020 Progresul Pecica
17:00
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie
25.04.2020 Fortuna Becicherecu-Mic
17:00
  ACSO Filiaşi Comparatie
25.04.2020 Crișul Chișineu-Criș
17:00
  Universitatea Craiova Comparatie
25.04.2020 Cetate Deva
17:00
  Flacăra Horezu Comparatie
25.04.2020 Gloria Lunca Teuz Cernei
17:00
  CS Hunedoara Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 25
02.05.2020 Gloria Lunca Teuz Cernei
18:00
  ACS Poli Timișoara Comparatie
02.05.2020 CS Hunedoara
18:00
  Cetate Deva Comparatie
02.05.2020 Flacăra Horezu
18:00
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
02.05.2020 Universitatea Craiova
18:00
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie
02.05.2020 ACSO Filiaşi
18:00
  Progresul Pecica Comparatie
02.05.2020 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
18:00
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie
02.05.2020 Șoimii Lipova
18:00
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
02.05.2020 CS Național Sebiș
18:00
  Viitorul Dăeşti Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 26
06.05.2020 ACS Poli Timișoara
18:00
  CS Național Sebiș Comparatie
06.05.2020 Viitorul Dăeşti
18:00
  Șoimii Lipova Comparatie
06.05.2020 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
18:00
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie
06.05.2020 Comunal Dumbrăviţa
18:00
  ACSO Filiaşi Comparatie
06.05.2020 Progresul Pecica
18:00
  Universitatea Craiova Comparatie
06.05.2020 Fortuna Becicherecu-Mic
18:00
  Flacăra Horezu Comparatie
06.05.2020 Crișul Chișineu-Criș
18:00
  CS Hunedoara Comparatie
06.05.2020 Cetate Deva
18:00
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 27
09.05.2020 Cetate Deva
18:00
  ACS Poli Timișoara Comparatie
09.05.2020 Gloria Lunca Teuz Cernei
18:00
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
09.05.2020 CS Hunedoara
18:00
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie
09.05.2020 Flacăra Horezu
18:00
  Progresul Pecica Comparatie
09.05.2020 Universitatea Craiova
18:00
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie
09.05.2020 ACSO Filiaşi
18:00
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
09.05.2020 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
18:00
  Viitorul Dăeşti Comparatie
09.05.2020 Șoimii Lipova
18:00
  CS Național Sebiș Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 28
16.05.2020 ACS Poli Timișoara
18:00
  Șoimii Lipova Comparatie
16.05.2020 CS Național Sebiș
18:00
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie
16.05.2020 Viitorul Dăeşti
18:00
  ACSO Filiaşi Comparatie
16.05.2020 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
18:00
  Universitatea Craiova Comparatie
16.05.2020 Comunal Dumbrăviţa
18:00
  Flacăra Horezu Comparatie
16.05.2020 Progresul Pecica
18:00
  CS Hunedoara Comparatie
16.05.2020 Fortuna Becicherecu-Mic
18:00
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
16.05.2020 Crișul Chișineu-Criș
18:00
  Cetate Deva Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 29
23.05.2020 Crișul Chișineu-Criș
18:00
  ACS Poli Timișoara Comparatie
23.05.2020 Cetate Deva
18:00
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie
23.05.2020 Gloria Lunca Teuz Cernei
18:00
  Progresul Pecica Comparatie
23.05.2020 CS Hunedoara
18:00
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie
23.05.2020 Flacăra Horezu
18:00
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
23.05.2020 Universitatea Craiova
18:00
  Viitorul Dăeşti Comparatie
23.05.2020 ACSO Filiaşi
18:00
  CS Național Sebiș Comparatie
23.05.2020 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
18:00
  Șoimii Lipova Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 30
30.05.2020 ACS Poli Timișoara
18:00
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie
30.05.2020 Șoimii Lipova
18:00
  ACSO Filiaşi Comparatie
30.05.2020 CS Național Sebiș
18:00
  Universitatea Craiova Comparatie
30.05.2020 Viitorul Dăeşti
18:00
  Flacăra Horezu Comparatie
30.05.2020 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
18:00
  CS Hunedoara Comparatie
30.05.2020 Comunal Dumbrăviţa
18:00
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
30.05.2020 Progresul Pecica
18:00
  Cetate Deva Comparatie
30.05.2020 Fortuna Becicherecu-Mic
18:00
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie





Decizie ONJN nr.1046/19.06.2017