Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-



Clasament C4 2019-2020

Seria C1 | Seria C2 | Seria C3 | Seria C4 | Seria C5 |

Etapa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Romania Liga 3 - Standings  2019-2020/c4/ Romania Liga 3 - Standings 2019-2020/c4/

Clasament si etape din C4

  Clasament: General Acasa Deplasare   Ultima actualizare
22 Septembrie 2019, 09:33
Pozitie in clasament Echipa Meciuri V E I Goluri G.dif. Puncte
1 Universitatea Craiova 5 5 0 0 12-3 9 15
2 Flacăra Horezu 5 3 1 1 8-3 5 10
3 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii 5 3 0 2 10-5 5 9
4 Fortuna Becicherecu-Mic 5 2 3 0 7-4 3 9
5 CS Hunedoara 5 3 0 2 10-8 2 9
6 Viitorul Dăeşti 5 2 2 1 12-10 2 8
7 Progresul Pecica 5 2 2 1 6-6 0 8
8 CS Național Sebiș 5 2 1 2 9-10 -1 7
9 Comunal Dumbrăviţa 5 1 3 1 5-4 1 6
10 ACSO Filiaşi 5 2 0 3 9-10 -1 6
11 Gloria Lunca Teuz Cernei 5 1 2 2 10-10 0 5
12 Crișul Chișineu-Criș 5 1 2 2 8-8 0 5
13 Șoimii Lipova 5 1 2 2 3-5 -2 5
14 Cetate Deva 5 1 2 2 5-10 -5 5
15 Gilortul Târgu-Cărbuneşti 5 0 1 4 4-13 -9 1
16 ACS Poli Timișoara 5 0 1 4 4-13 -9 1
*V = Victorii; E = Meciuri terminate la egalitate; I = Infrangeri; G.dif = Diferenta dintre golurile date si golurile primite.
*Poate exista o intarziere de pana la doua ore de la incheierea unui meci pana la actualizarea clasamentului.
Liga 3 C4 Etapa 1
23.08.2019 Comunal Dumbrăviţa
1 - 2
  Cetate Deva Comparatie
23.08.2019 Șoimii Lipova
0 - 1
  Universitatea Craiova Comparatie
24.08.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
1 - 1
  ACS Poli Timișoara Comparatie
24.08.2019 Progresul Pecica
1 - 1
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
24.08.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
3 - 1
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
24.08.2019 Viitorul Dăeşti
4 - 2
  CS Hunedoara Comparatie
24.08.2019 CS Național Sebiș
0 - 2
  Flacăra Horezu Comparatie
24.08.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
1 - 3
  ACSO Filiaşi Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 2
30.08.2019 ACS Poli Timișoara
1 - 2
  ACSO Filiaşi Comparatie
30.08.2019 Cetate Deva
0 - 4
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
31.08.2019 Universitatea Craiova
2 - 1
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie
31.08.2019 Flacăra Horezu
2 - 0
  Șoimii Lipova Comparatie
31.08.2019 CS Hunedoara
4 - 2
  CS Național Sebiș Comparatie
31.08.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
2 - 4
  Viitorul Dăeşti Comparatie
31.08.2019 Crișul Chișineu-Criș
1 - 1
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie
31.08.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
2 - 0
  Progresul Pecica Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 3
06.09.2019 Comunal Dumbrăviţa
0 - 0
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie
06.09.2019 Șoimii Lipova
1 - 0
  CS Hunedoara Comparatie
06.09.2019 ACSO Filiaşi
2 - 3
  Universitatea Craiova Comparatie
07.09.2019 Progresul Pecica
3 - 2
  ACS Poli Timișoara Comparatie
07.09.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
2 - 1
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
07.09.2019 Viitorul Dăeşti
1 - 1
  Cetate Deva Comparatie
07.09.2019 CS Național Sebiș
1 - 1
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
07.09.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
1 - 1
  Flacăra Horezu Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 4
13.09.2019 Cetate Deva
1 - 3
  CS Național Sebiș Comparatie
14.09.2019 ACS Poli Timișoara
0 - 5
  Universitatea Craiova Comparatie
14.09.2019 Flacăra Horezu
3 - 1
  ACSO Filiaşi Comparatie
14.09.2019 CS Hunedoara
2 - 0
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie
14.09.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
1 - 1
  Șoimii Lipova Comparatie
14.09.2019 Crișul Chișineu-Criș
3 - 1
  Viitorul Dăeşti Comparatie
14.09.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
2 - 1
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
14.09.2019 Progresul Pecica
1 - 1
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 5
20.09.2019 Comunal Dumbrăviţa
2 - 0
  ACS Poli Timișoara Comparatie
20.09.2019 Șoimii Lipova
1 - 1
  Cetate Deva Comparatie
20.09.2019 Universitatea Craiova
1 - 0
  Flacăra Horezu Comparatie
21.09.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
0 - 1
  Progresul Pecica Comparatie
21.09.2019 Viitorul Dăeşti
2 - 2
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie
21.09.2019 CS Național Sebiș
3 - 2
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
21.09.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
1 - 5
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
21.09.2019 ACSO Filiaşi
1 - 2
  CS Hunedoara Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 6
28.09.2019 ACS Poli Timișoara
17:00
  Flacăra Horezu Comparatie
28.09.2019 CS Hunedoara
17:00
  Universitatea Craiova Comparatie
28.09.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
17:00
  ACSO Filiaşi Comparatie
28.09.2019 Cetate Deva
17:00
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie
28.09.2019 Crișul Chișineu-Criș
17:00
  Șoimii Lipova Comparatie
28.09.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
17:00
  CS Național Sebiș Comparatie
28.09.2019 Progresul Pecica
17:00
  Viitorul Dăeşti Comparatie
28.09.2019 Comunal Dumbrăviţa
17:00
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 7
05.10.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
15:00
  ACS Poli Timișoara Comparatie
05.10.2019 Viitorul Dăeşti
15:00
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie
05.10.2019 CS Național Sebiș
15:00
  Progresul Pecica Comparatie
05.10.2019 Șoimii Lipova
15:00
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie
05.10.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
15:00
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
05.10.2019 ACSO Filiaşi
15:00
  Cetate Deva Comparatie
05.10.2019 Universitatea Craiova
15:00
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
05.10.2019 Flacăra Horezu
15:00
  CS Hunedoara Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 8
12.10.2019 ACS Poli Timișoara
15:00
  CS Hunedoara Comparatie
12.10.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
15:00
  Flacăra Horezu Comparatie
12.10.2019 Cetate Deva
15:00
  Universitatea Craiova Comparatie
12.10.2019 Crișul Chișineu-Criș
15:00
  ACSO Filiaşi Comparatie
12.10.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
15:00
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie
12.10.2019 Progresul Pecica
15:00
  Șoimii Lipova Comparatie
12.10.2019 Comunal Dumbrăviţa
15:00
  CS Național Sebiș Comparatie
12.10.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
15:00
  Viitorul Dăeşti Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 9
19.10.2019 Viitorul Dăeşti
15:00
  ACS Poli Timișoara Comparatie
19.10.2019 CS Național Sebiș
15:00
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
19.10.2019 Șoimii Lipova
15:00
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie
19.10.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
15:00
  Progresul Pecica Comparatie
19.10.2019 ACSO Filiaşi
15:00
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie
19.10.2019 Universitatea Craiova
15:00
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
19.10.2019 Flacăra Horezu
15:00
  Cetate Deva Comparatie
19.10.2019 CS Hunedoara
15:00
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 10
26.10.2019 ACS Poli Timișoara
15:00
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
26.10.2019 Cetate Deva
15:00
  CS Hunedoara Comparatie
26.10.2019 Crișul Chișineu-Criș
15:00
  Flacăra Horezu Comparatie
26.10.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
15:00
  Universitatea Craiova Comparatie
26.10.2019 Progresul Pecica
15:00
  ACSO Filiaşi Comparatie
26.10.2019 Comunal Dumbrăviţa
15:00
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie
26.10.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
15:00
  Șoimii Lipova Comparatie
26.10.2019 Viitorul Dăeşti
15:00
  CS Național Sebiș Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 11
02.11.2019 CS Național Sebiș
14:00
  ACS Poli Timișoara Comparatie
02.11.2019 Șoimii Lipova
14:00
  Viitorul Dăeşti Comparatie
02.11.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
14:00
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
02.11.2019 ACSO Filiaşi
14:00
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie
02.11.2019 Universitatea Craiova
14:00
  Progresul Pecica Comparatie
02.11.2019 Flacăra Horezu
14:00
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie
02.11.2019 CS Hunedoara
14:00
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
02.11.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
14:00
  Cetate Deva Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 12
09.11.2019 ACS Poli Timișoara
14:00
  Cetate Deva Comparatie
09.11.2019 Crișul Chișineu-Criș
14:00
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
09.11.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
14:00
  CS Hunedoara Comparatie
09.11.2019 Progresul Pecica
14:00
  Flacăra Horezu Comparatie
09.11.2019 Comunal Dumbrăviţa
14:00
  Universitatea Craiova Comparatie
09.11.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
14:00
  ACSO Filiaşi Comparatie
09.11.2019 Viitorul Dăeşti
14:00
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie
09.11.2019 CS Național Sebiș
14:00
  Șoimii Lipova Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 13
16.11.2019 Șoimii Lipova
14:00
  ACS Poli Timișoara Comparatie
16.11.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
14:00
  CS Național Sebiș Comparatie
16.11.2019 ACSO Filiaşi
14:00
  Viitorul Dăeşti Comparatie
16.11.2019 Universitatea Craiova
14:00
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
16.11.2019 Flacăra Horezu
14:00
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie
16.11.2019 CS Hunedoara
14:00
  Progresul Pecica Comparatie
16.11.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
14:00
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie
16.11.2019 Cetate Deva
14:00
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 14
23.11.2019 ACS Poli Timișoara
14:00
  Crișul Chișineu-Criș Comparatie
23.11.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
14:00
  Cetate Deva Comparatie
23.11.2019 Progresul Pecica
14:00
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
23.11.2019 Comunal Dumbrăviţa
14:00
  CS Hunedoara Comparatie
23.11.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
14:00
  Flacăra Horezu Comparatie
23.11.2019 Viitorul Dăeşti
14:00
  Universitatea Craiova Comparatie
23.11.2019 CS Național Sebiș
14:00
  ACSO Filiaşi Comparatie
23.11.2019 Șoimii Lipova
14:00
  Gilortul Târgu-Cărbuneşti Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 15
30.11.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
14:00
  ACS Poli Timișoara Comparatie
30.11.2019 ACSO Filiaşi
14:00
  Șoimii Lipova Comparatie
30.11.2019 Universitatea Craiova
14:00
  CS Național Sebiș Comparatie
30.11.2019 Flacăra Horezu
14:00
  Viitorul Dăeşti Comparatie
30.11.2019 CS Hunedoara
14:00
  CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Comparatie
30.11.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
14:00
  Comunal Dumbrăviţa Comparatie
30.11.2019 Cetate Deva
14:00
  Progresul Pecica Comparatie
30.11.2019 Crișul Chișineu-Criș
14:00
  Fortuna Becicherecu-Mic Comparatie





Decizie ONJN nr.1046/19.06.2017