Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-



Clasament C3 2019-2020

Seria C1 | Seria C2 | Seria C3 | Seria C4 | Seria C5 |

Etapa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Romania Liga 3 - Standings  2019-2020/c3/ Romania Liga 3 - Standings 2019-2020/c3/

Clasament si etape din C3

  Clasament: General Acasa Deplasare Retur   Ultima actualizare
08 Martie 2020
Pozitie in clasament Echipa Meciuri V E I Goluri G.dif. Puncte
1 Progresul Spartac București 16 11 4 1 43-9 34 37
2 CSM Slatina 16 11 4 1 33-9 24 37
3 Flacăra Moreni 16 9 3 4 29-18 11 30
4 CSM Alexandria 16 9 1 6 28-14 14 28
5 CS Universitatea Craiova II 16 8 3 5 30-18 12 27
6 Vediţa Coloneşti 16 8 3 5 20-20 0 27
7 Unirea Bascov 16 5 7 4 32-31 1 22
8 CS Blejoi 16 6 4 6 17-18 -1 22
9 Olimpic Cetate Râşnov 16 6 3 7 24-24 0 21
10 FC Voluntari II 16 6 3 7 35-39 -4 21
11 FC Brașov 16 5 4 7 16-26 -10 19
12 FC Pucioasa 16 5 3 8 23-29 -6 18
13 Astra Giurgiu II 16 4 4 8 22-23 -1 16
14 CS Balotești 16 4 2 10 19-32 -13 14
15 Tractorul Cetate 16 3 1 12 16-53 -37 10
16 Sporting Roșiori-de-Vede 16 2 3 11 9-33 -24 9
*V = Victorii; E = Meciuri terminate la egalitate; I = Infrangeri; G.dif = Diferenta dintre golurile date si golurile primite.
*Poate exista o intarziere de pana la doua ore de la incheierea unui meci pana la actualizarea clasamentului.
Liga 3 C3 Etapa 1
23.08.2019 CSM Slatina
1 - 0
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
23.08.2019 Flacăra Moreni
1 - 1
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
23.08.2019 FC Voluntari II
3 - 3
  Unirea Bascov Comparatie
23.08.2019 CS Universitatea Craiova II
1 - 1
  CS Balotești Comparatie
24.08.2019 FC Brașov
0 - 3
Progresul Spartac București Comparatie
24.08.2019 FC Pucioasa
0 - 2
  CSM Alexandria Comparatie
24.08.2019 CS Blejoi
1 - 1
  Astra Giurgiu II Comparatie
24.08.2019 Vediţa Coloneşti
1 - 0
  Tractorul Cetate Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 2
30.08.2019 Unirea Bascov
2 - 2
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
30.08.2019 Astra Giurgiu II
0 - 1
  Vediţa Coloneşti Comparatie
30.08.2019 CSM Alexandria
0 - 0
  CS Blejoi Comparatie
31.08.2019 Progresul Spartac București
2 - 0
  CS Balotești Comparatie
31.08.2019 Olimpic Cetate Râşnov
1 - 2
  FC Voluntari II Comparatie
31.08.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
1 - 0
  Flacăra Moreni Comparatie
31.08.2019 Tractorul Cetate
0 - 8
  CSM Slatina Comparatie
31.08.2019 FC Brașov
1 - 0
  FC Pucioasa Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 3
06.09.2019 CSM Slatina
1 - 0
  Astra Giurgiu II Comparatie
06.09.2019 Flacăra Moreni
5 - 0
  Tractorul Cetate Comparatie
06.09.2019 FC Voluntari II
5 - 1
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
06.09.2019 CS Universitatea Craiova II
1 - 3
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
07.09.2019 FC Pucioasa
0 - 0
  Progresul Spartac București Comparatie
07.09.2019 CS Blejoi
1 - 1
  FC Brașov Comparatie
07.09.2019 Vediţa Coloneşti
0 - 1
  CSM Alexandria Comparatie
07.09.2019 CS Balotești
2 - 0
  Unirea Bascov Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 4
13.09.2019 Astra Giurgiu II
0 - 1
  Flacăra Moreni Comparatie
13.09.2019 CSM Alexandria
2 - 0
  CSM Slatina Comparatie
14.09.2019 Progresul Spartac București
1 - 1
  Unirea Bascov Comparatie
14.09.2019 Olimpic Cetate Râşnov
2 - 0
  CS Balotești Comparatie
14.09.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
0 - 3
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
14.09.2019 Tractorul Cetate
5 - 2
  FC Voluntari II Comparatie
14.09.2019 FC Brașov
2 - 2
  Vediţa Coloneşti Comparatie
14.09.2019 FC Pucioasa
2 - 0
  CS Blejoi Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 5
20.09.2019 CSM Slatina
3 - 0
  FC Brașov Comparatie
20.09.2019 Flacăra Moreni
2 - 1
  CSM Alexandria Comparatie
20.09.2019 FC Voluntari II
0 - 4
  Astra Giurgiu II Comparatie
20.09.2019 CS Universitatea Craiova II
3 - 2
  Tractorul Cetate Comparatie
20.09.2019 CS Balotești
4 - 0
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
20.09.2019 Unirea Bascov
4 - 4
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
21.09.2019 CS Blejoi
1 - 0
  Progresul Spartac București Comparatie
21.09.2019 Vediţa Coloneşti
2 - 1
  FC Pucioasa Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 6
27.09.2019 Astra Giurgiu II
0 - 1
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
27.09.2019 CSM Alexandria
4 - 2
  FC Voluntari II Comparatie
28.09.2019 Progresul Spartac București
4 - 1
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
28.09.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
1 - 1
  Unirea Bascov Comparatie
28.09.2019 Tractorul Cetate
3 - 1
  CS Balotești Comparatie
28.09.2019 FC Brașov
0 - 1
  Flacăra Moreni Comparatie
28.09.2019 FC Pucioasa
0 - 0
  CSM Slatina Comparatie
28.09.2019 CS Blejoi
0 - 2
  Vediţa Coloneşti Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 7
04.10.2019 CSM Slatina
2 - 0
  CS Blejoi Comparatie
04.10.2019 Flacăra Moreni
3 - 0
  FC Pucioasa Comparatie
04.10.2019 FC Voluntari II
3 - 2
  FC Brașov Comparatie
04.10.2019 CS Universitatea Craiova II
2 - 0
  CSM Alexandria Comparatie
04.10.2019 CS Balotești
2 - 1
  Astra Giurgiu II Comparatie
04.10.2019 Unirea Bascov
5 - 0
  Tractorul Cetate Comparatie
05.10.2019 Vediţa Coloneşti
0 - 2
  Progresul Spartac București Comparatie
05.10.2019 Olimpic Cetate Râşnov
3 - 0
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 8
11.10.2019 Astra Giurgiu II
3 - 3
  Unirea Bascov Comparatie
11.10.2019 CSM Alexandria
3 - 1
  CS Balotești Comparatie
12.10.2019 Progresul Spartac București
4 - 1
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
12.10.2019 Tractorul Cetate
3 - 0
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
12.10.2019 FC Brașov
1 - 1
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
12.10.2019 FC Pucioasa
2 - 3
  FC Voluntari II Comparatie
12.10.2019 CS Blejoi
4 - 0
  Flacăra Moreni Comparatie
12.10.2019 Vediţa Coloneşti
1 - 1
  CSM Slatina Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 9
18.10.2019 CSM Slatina
2 - 2
  Progresul Spartac București Comparatie
18.10.2019 Flacăra Moreni
4 - 0
  Vediţa Coloneşti Comparatie
18.10.2019 FC Voluntari II
2 - 3
  CS Blejoi Comparatie
18.10.2019 CS Universitatea Craiova II
6 - 1
  FC Pucioasa Comparatie
18.10.2019 CS Balotești
2 - 3
  FC Brașov Comparatie
18.10.2019 Unirea Bascov
2 - 1
  CSM Alexandria Comparatie
19.10.2019 Olimpic Cetate Râşnov
1 - 3
  Astra Giurgiu II Comparatie
19.10.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
1 - 0
  Tractorul Cetate Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 10
25.10.2019 Astra Giurgiu II
2 - 2
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
25.10.2019 CSM Alexandria
0 - 1
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
25.10.2019 CSM Slatina
5 - 1
  Flacăra Moreni Comparatie
26.10.2019 Progresul Spartac București
9 - 0
  Tractorul Cetate Comparatie
26.10.2019 FC Brașov
0 - 0
  Unirea Bascov Comparatie
26.10.2019 FC Pucioasa
5 - 0
  CS Balotești Comparatie
26.10.2019 CS Blejoi
2 - 0
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
26.10.2019 Vediţa Coloneşti
2 - 1
  FC Voluntari II Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 11
01.11.2019 Flacăra Moreni
2 - 2
  Progresul Spartac București Comparatie
01.11.2019 FC Voluntari II
3 - 3
  CSM Slatina Comparatie
01.11.2019 CS Universitatea Craiova II
4 - 0
  Vediţa Coloneşti Comparatie
01.11.2019 CS Balotești
1 - 1
  CS Blejoi Comparatie
01.11.2019 Unirea Bascov
4 - 2
  FC Pucioasa Comparatie
02.11.2019 Olimpic Cetate Râşnov
3 - 0
  FC Brașov Comparatie
02.11.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
0 - 3
  CSM Alexandria Comparatie
02.11.2019 Tractorul Cetate
2 - 2
  Astra Giurgiu II Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 12
08.11.2019 Progresul Spartac București
4 - 0
  Astra Giurgiu II Comparatie
08.11.2019 CSM Alexandria
3 - 0
  Tractorul Cetate Comparatie
08.11.2019 FC Brașov
2 - 0
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
08.11.2019 FC Pucioasa
0 - 0
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
08.11.2019 CS Blejoi
0 - 2
  Unirea Bascov Comparatie
08.11.2019 Vediţa Coloneşti
1 - 0
  CS Balotești Comparatie
08.11.2019 CSM Slatina
1 - 0
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
08.11.2019 Flacăra Moreni
0 - 0
  FC Voluntari II Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 13
15.11.2019 FC Voluntari II
0 - 3
  Progresul Spartac București Comparatie
15.11.2019 CS Universitatea Craiova II
2 - 0
  Flacăra Moreni Comparatie
15.11.2019 CS Balotești
0 - 2
  CSM Slatina Comparatie
15.11.2019 Unirea Bascov
3 - 2
  Vediţa Coloneşti Comparatie
15.11.2019 Astra Giurgiu II
3 - 0
  CSM Alexandria Comparatie
16.11.2019 Olimpic Cetate Râşnov
3 - 1
  CS Blejoi Comparatie
16.11.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
0 - 1
  FC Pucioasa Comparatie
16.11.2019 Tractorul Cetate
0 - 2
  FC Brașov Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 14
22.11.2019 Progresul Spartac București
1 - 0
  CSM Alexandria Comparatie
22.11.2019 FC Brașov
2 - 1
  Astra Giurgiu II Comparatie
22.11.2019 FC Pucioasa
7 - 1
  Tractorul Cetate Comparatie
22.11.2019 CS Blejoi
2 - 1
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
22.11.2019 Vediţa Coloneşti
2 - 0
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
22.11.2019 CSM Slatina
2 - 0
  Unirea Bascov Comparatie
22.11.2019 Flacăra Moreni
3 - 0
  CS Balotești Comparatie
22.11.2019 FC Voluntari II
1 - 2
  CS Universitatea Craiova II Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 15
29.11.2019 CS Universitatea Craiova II
1 - 2
  Progresul Spartac București Comparatie
29.11.2019 CS Balotești
3 - 4
  FC Voluntari II Comparatie
29.11.2019 Unirea Bascov
1 - 4
  Flacăra Moreni Comparatie
29.11.2019 Astra Giurgiu II
1 - 2
  FC Pucioasa Comparatie
29.11.2019 CSM Alexandria
2 - 0
  FC Brașov Comparatie
30.11.2019 Olimpic Cetate Râşnov
0 - 1
  CSM Slatina Comparatie
30.11.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
1 - 1
  Vediţa Coloneşti Comparatie
30.11.2019 Tractorul Cetate
0 - 1
  CS Blejoi Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 16
06.03.2020 CSM Alexandria
6 - 0
  FC Pucioasa Comparatie
06.03.2020 Astra Giurgiu II
1 - 0
  CS Blejoi Comparatie
06.03.2020 Tractorul Cetate
0 - 3
  Vediţa Coloneşti Comparatie
06.03.2020 Unirea Bascov
1 - 4
  FC Voluntari II Comparatie
06.03.2020 CS Balotești
2 - 1
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
07.03.2020 Progresul Spartac București
4 - 0
  FC Brașov Comparatie
07.03.2020 Sporting Roșiori-de-Vede
0 - 1
  CSM Slatina Comparatie
07.03.2020 Olimpic Cetate Râşnov
1 - 2
  Flacăra Moreni Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 17
14.03.2020 CS Balotești
15:00
  Progresul Spartac București Comparatie
14.03.2020 CS Universitatea Craiova II
15:00
  Unirea Bascov Comparatie
14.03.2020 FC Voluntari II
15:00
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
14.03.2020 Flacăra Moreni
15:00
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
14.03.2020 CSM Slatina
15:00
  Tractorul Cetate Comparatie
14.03.2020 Vediţa Coloneşti
15:00
  Astra Giurgiu II Comparatie
14.03.2020 CS Blejoi
15:00
  CSM Alexandria Comparatie
14.03.2020 FC Pucioasa
15:00
  FC Brașov Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 18
21.03.2020 Progresul Spartac București
15:00
  FC Pucioasa Comparatie
21.03.2020 FC Brașov
15:00
  CS Blejoi Comparatie
21.03.2020 CSM Alexandria
15:00
  Vediţa Coloneşti Comparatie
21.03.2020 Astra Giurgiu II
15:00
  CSM Slatina Comparatie
21.03.2020 Tractorul Cetate
15:00
  Flacăra Moreni Comparatie
21.03.2020 Sporting Roșiori-de-Vede
15:00
  FC Voluntari II Comparatie
21.03.2020 Olimpic Cetate Râşnov
15:00
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
21.03.2020 Unirea Bascov
15:00
  CS Balotești Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 19
28.03.2020 Unirea Bascov
15:00
  Progresul Spartac București Comparatie
28.03.2020 CS Balotești
15:00
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
28.03.2020 CS Universitatea Craiova II
15:00
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
28.03.2020 FC Voluntari II
15:00
  Tractorul Cetate Comparatie
28.03.2020 Flacăra Moreni
15:00
  Astra Giurgiu II Comparatie
28.03.2020 CSM Slatina
15:00
  CSM Alexandria Comparatie
28.03.2020 Vediţa Coloneşti
15:00
  FC Brașov Comparatie
28.03.2020 CS Blejoi
15:00
  FC Pucioasa Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 20
04.04.2020 Progresul Spartac București
17:00
  CS Blejoi Comparatie
04.04.2020 FC Pucioasa
17:00
  Vediţa Coloneşti Comparatie
04.04.2020 FC Brașov
17:00
  CSM Slatina Comparatie
04.04.2020 CSM Alexandria
17:00
  Flacăra Moreni Comparatie
04.04.2020 Astra Giurgiu II
17:00
  FC Voluntari II Comparatie
04.04.2020 Tractorul Cetate
17:00
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
04.04.2020 Sporting Roșiori-de-Vede
17:00
  CS Balotești Comparatie
04.04.2020 Olimpic Cetate Râşnov
17:00
  Unirea Bascov Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 21
08.04.2020 Olimpic Cetate Râşnov
17:00
  Progresul Spartac București Comparatie
08.04.2020 Unirea Bascov
17:00
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
08.04.2020 CS Balotești
17:00
  Tractorul Cetate Comparatie
08.04.2020 CS Universitatea Craiova II
17:00
  Astra Giurgiu II Comparatie
08.04.2020 FC Voluntari II
17:00
  CSM Alexandria Comparatie
08.04.2020 Flacăra Moreni
17:00
  FC Brașov Comparatie
08.04.2020 CSM Slatina
17:00
  FC Pucioasa Comparatie
08.04.2020 Vediţa Coloneşti
17:00
  CS Blejoi Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 22
11.04.2020 Progresul Spartac București
17:00
  Vediţa Coloneşti Comparatie
11.04.2020 CS Blejoi
17:00
  CSM Slatina Comparatie
11.04.2020 FC Pucioasa
17:00
  Flacăra Moreni Comparatie
11.04.2020 FC Brașov
17:00
  FC Voluntari II Comparatie
11.04.2020 CSM Alexandria
17:00
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
11.04.2020 Astra Giurgiu II
17:00
  CS Balotești Comparatie
11.04.2020 Tractorul Cetate
17:00
  Unirea Bascov Comparatie
11.04.2020 Sporting Roșiori-de-Vede
17:00
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 23
17.04.2020 Sporting Roșiori-de-Vede
17:00
  Progresul Spartac București Comparatie
17.04.2020 Olimpic Cetate Râşnov
17:00
  Tractorul Cetate Comparatie
17.04.2020 Unirea Bascov
17:00
  Astra Giurgiu II Comparatie
17.04.2020 CS Balotești
17:00
  CSM Alexandria Comparatie
17.04.2020 CS Universitatea Craiova II
17:00
  FC Brașov Comparatie
17.04.2020 FC Voluntari II
17:00
  FC Pucioasa Comparatie
17.04.2020 Flacăra Moreni
17:00
  CS Blejoi Comparatie
17.04.2020 CSM Slatina
17:00
  Vediţa Coloneşti Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 24
25.04.2020 Progresul Spartac București
17:00
  CSM Slatina Comparatie
25.04.2020 Vediţa Coloneşti
17:00
  Flacăra Moreni Comparatie
25.04.2020 CS Blejoi
17:00
  FC Voluntari II Comparatie
25.04.2020 FC Pucioasa
17:00
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
25.04.2020 FC Brașov
17:00
  CS Balotești Comparatie
25.04.2020 CSM Alexandria
17:00
  Unirea Bascov Comparatie
25.04.2020 Astra Giurgiu II
17:00
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
25.04.2020 Tractorul Cetate
17:00
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 25
02.05.2020 Tractorul Cetate
18:00
  Progresul Spartac București Comparatie
02.05.2020 Sporting Roșiori-de-Vede
18:00
  Astra Giurgiu II Comparatie
02.05.2020 Olimpic Cetate Râşnov
18:00
  CSM Alexandria Comparatie
02.05.2020 Unirea Bascov
18:00
  FC Brașov Comparatie
02.05.2020 CS Balotești
18:00
  FC Pucioasa Comparatie
02.05.2020 CS Universitatea Craiova II
18:00
  CS Blejoi Comparatie
02.05.2020 FC Voluntari II
18:00
  Vediţa Coloneşti Comparatie
02.05.2020 Flacăra Moreni
18:00
  CSM Slatina Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 26
06.05.2020 Progresul Spartac București
18:00
  Flacăra Moreni Comparatie
06.05.2020 CSM Slatina
18:00
  FC Voluntari II Comparatie
06.05.2020 Vediţa Coloneşti
18:00
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
06.05.2020 CS Blejoi
18:00
  CS Balotești Comparatie
06.05.2020 FC Pucioasa
18:00
  Unirea Bascov Comparatie
06.05.2020 FC Brașov
18:00
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
06.05.2020 CSM Alexandria
18:00
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
06.05.2020 Astra Giurgiu II
18:00
  Tractorul Cetate Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 27
09.05.2020 Astra Giurgiu II
18:00
  Progresul Spartac București Comparatie
09.05.2020 Tractorul Cetate
18:00
  CSM Alexandria Comparatie
09.05.2020 Sporting Roșiori-de-Vede
18:00
  FC Brașov Comparatie
09.05.2020 Olimpic Cetate Râşnov
18:00
  FC Pucioasa Comparatie
09.05.2020 Unirea Bascov
18:00
  CS Blejoi Comparatie
09.05.2020 CS Balotești
18:00
  Vediţa Coloneşti Comparatie
09.05.2020 CS Universitatea Craiova II
18:00
  CSM Slatina Comparatie
09.05.2020 FC Voluntari II
18:00
  Flacăra Moreni Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 28
16.05.2020 Progresul Spartac București
18:00
  FC Voluntari II Comparatie
16.05.2020 Flacăra Moreni
18:00
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
16.05.2020 CSM Slatina
18:00
  CS Balotești Comparatie
16.05.2020 Vediţa Coloneşti
18:00
  Unirea Bascov Comparatie
16.05.2020 CS Blejoi
18:00
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
16.05.2020 FC Pucioasa
18:00
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
16.05.2020 FC Brașov
18:00
  Tractorul Cetate Comparatie
16.05.2020 CSM Alexandria
18:00
  Astra Giurgiu II Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 29
23.05.2020 CSM Alexandria
18:00
  Progresul Spartac București Comparatie
23.05.2020 Astra Giurgiu II
18:00
  FC Brașov Comparatie
23.05.2020 Tractorul Cetate
18:00
  FC Pucioasa Comparatie
23.05.2020 Sporting Roșiori-de-Vede
18:00
  CS Blejoi Comparatie
23.05.2020 Olimpic Cetate Râşnov
18:00
  Vediţa Coloneşti Comparatie
23.05.2020 Unirea Bascov
18:00
  CSM Slatina Comparatie
23.05.2020 CS Balotești
18:00
  Flacăra Moreni Comparatie
23.05.2020 CS Universitatea Craiova II
18:00
  FC Voluntari II Comparatie

Liga 3 C3 Etapa 30
30.05.2020 Progresul Spartac București
18:00
  CS Universitatea Craiova II Comparatie
30.05.2020 FC Voluntari II
18:00
  CS Balotești Comparatie
30.05.2020 Flacăra Moreni
18:00
  Unirea Bascov Comparatie
30.05.2020 CSM Slatina
18:00
  Olimpic Cetate Râşnov Comparatie
30.05.2020 Vediţa Coloneşti
18:00
  Sporting Roșiori-de-Vede Comparatie
30.05.2020 CS Blejoi
18:00
  Tractorul Cetate Comparatie
30.05.2020 FC Pucioasa
18:00
  Astra Giurgiu II Comparatie
30.05.2020 FC Brașov
18:00
  CSM Alexandria Comparatie





Decizie ONJN nr.1046/19.06.2017