Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-



Clasament C5 2019-2020

Seria C1 | Seria C2 | Seria C3 | Seria C4 | Seria C5 |

Etapa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Romania Liga 3 - Standings  2019-2020/c5/ Romania Liga 3 - Standings 2019-2020/c5/

Clasament si etape din C5

  Clasament: General Acasa Deplasare Retur   Ultima actualizare
01 Decembrie 2019
Pozitie in clasament Echipa Meciuri V E I Goluri G.dif. Puncte
1 ACS Comuna Recea 15 10 4 1 40-16 24 34
2 Minaur Baia-Mare 15 9 3 3 19-8 11 30
3 Luceafărul Oradea 15 8 2 5 36-27 9 26
4 Metalurgistul Cugir 15 7 5 3 21-16 5 26
5 Viitorul Şelimbăr 15 6 7 2 23-19 4 25
6 Gloria Bistrița 15 7 3 5 15-17 -2 24
7 Arieșul Turda 15 5 7 3 19-16 3 22
8 CS Sânmartin 15 7 1 7 29-29 0 22
9 Avântul Reghin 15 4 7 4 24-21 3 19
10 Sănătatea Cluj 15 5 4 6 20-19 1 19
11 Unirea Dej 15 5 3 7 16-23 -7 18
12 Unirea Alba-Iulia 15 4 4 7 21-19 2 16
13 SCM Zalău 15 4 3 8 20-29 -9 15
14 CFR 1907 Cluj II 15 4 3 8 21-32 -11 15
15 AFC Odorheiu-Secuiesc 15 2 4 9 11-25 -14 10
16 Industria Galda de Jos 15 2 2 11 16-35 -19 8
*V = Victorii; E = Meciuri terminate la egalitate; I = Infrangeri; G.dif = Diferenta dintre golurile date si golurile primite.
*Poate exista o intarziere de pana la doua ore de la incheierea unui meci pana la actualizarea clasamentului.
Liga 3 C5 Etapa 1
23.08.2019 Viitorul Şelimbăr
2 - 1
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
23.08.2019 Avântul Reghin
1 - 1
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie
23.08.2019 CS Sânmartin
3 - 6
  Luceafărul Oradea Comparatie
23.08.2019 CFR 1907 Cluj II
2 - 0
  Industria Galda de Jos Comparatie
23.08.2019 Arieșul Turda
2 - 1
  Minaur Baia-Mare Comparatie
24.08.2019 SCM Zalău
0 - 2
  Unirea Dej Comparatie
24.08.2019 Gloria Bistrița
0 - 2
  Sănătatea Cluj Comparatie
24.08.2019 ACS Comuna Recea
2 - 1
  Metalurgistul Cugir Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 2
30.08.2019 Unirea Dej
0 - 0
  Metalurgistul Cugir Comparatie
30.08.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc
3 - 3
  CS Sânmartin Comparatie
30.08.2019 Sănătatea Cluj
1 - 1
  Avântul Reghin Comparatie
31.08.2019 Minaur Baia-Mare
1 - 1
  ACS Comuna Recea Comparatie
31.08.2019 Industria Galda de Jos
0 - 1
  Arieșul Turda Comparatie
31.08.2019 Luceafărul Oradea
2 - 1
  CFR 1907 Cluj II Comparatie
31.08.2019 Unirea Alba-Iulia
4 - 0
  Gloria Bistrița Comparatie
31.08.2019 SCM Zalău
2 - 2
  Viitorul Şelimbăr Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 3
06.09.2019 Viitorul Şelimbăr
2 - 0
  Unirea Dej Comparatie
06.09.2019 Avântul Reghin
1 - 0
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
06.09.2019 CS Sânmartin
3 - 0
  Sănătatea Cluj Comparatie
06.09.2019 CFR 1907 Cluj II
1 - 1
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie
06.09.2019 Arieșul Turda
0 - 1
  Luceafărul Oradea Comparatie
07.09.2019 Gloria Bistrița
1 - 0
  SCM Zalău Comparatie
07.09.2019 ACS Comuna Recea
8 - 2
  Industria Galda de Jos Comparatie
07.09.2019 Metalurgistul Cugir
1 - 1
  Minaur Baia-Mare Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 4
13.09.2019 Unirea Dej
0 - 1
  Minaur Baia-Mare Comparatie
13.09.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc
1 - 1
  Arieșul Turda Comparatie
13.09.2019 Sănătatea Cluj
2 - 3
  CFR 1907 Cluj II Comparatie
13.09.2019 Viitorul Şelimbăr
0 - 0
  Gloria Bistrița Comparatie
14.09.2019 Industria Galda de Jos
0 - 1
  Metalurgistul Cugir Comparatie
14.09.2019 Luceafărul Oradea
3 - 4
  ACS Comuna Recea Comparatie
14.09.2019 Unirea Alba-Iulia
3 - 0
  CS Sânmartin Comparatie
14.09.2019 SCM Zalău
3 - 1
  Avântul Reghin Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 5
20.09.2019 Avântul Reghin
1 - 1
  Viitorul Şelimbăr Comparatie
20.09.2019 CS Sânmartin
3 - 2
  SCM Zalău Comparatie
20.09.2019 CFR 1907 Cluj II
2 - 1
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
20.09.2019 Arieșul Turda
0 - 1
  Sănătatea Cluj Comparatie
20.09.2019 ACS Comuna Recea
2 - 0
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie
20.09.2019 Metalurgistul Cugir
0 - 3
  Luceafărul Oradea Comparatie
21.09.2019 Gloria Bistrița
1 - 0
  Unirea Dej Comparatie
21.09.2019 Minaur Baia-Mare
2 - 0
  Industria Galda de Jos Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 6
27.09.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc
2 - 0
  Metalurgistul Cugir Comparatie
27.09.2019 Viitorul Şelimbăr
3 - 1
  CS Sânmartin Comparatie
28.09.2019 Unirea Dej
3 - 1
  Industria Galda de Jos Comparatie
28.09.2019 Luceafărul Oradea
1 - 0
  Minaur Baia-Mare Comparatie
28.09.2019 Unirea Alba-Iulia
1 - 1
  Arieșul Turda Comparatie
28.09.2019 SCM Zalău
3 - 2
  CFR 1907 Cluj II Comparatie
28.09.2019 Gloria Bistrița
1 - 1
  Avântul Reghin Comparatie
30.09.2019 Sănătatea Cluj
0 - 1
  ACS Comuna Recea Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 7
04.10.2019 Avântul Reghin
3 - 0
  Unirea Dej Comparatie
04.10.2019 CS Sânmartin
3 - 2
  Gloria Bistrița Comparatie
04.10.2019 CFR 1907 Cluj II
1 - 1
  Viitorul Şelimbăr Comparatie
04.10.2019 Arieșul Turda
2 - 1
  SCM Zalău Comparatie
05.10.2019 ACS Comuna Recea
2 - 2
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
05.10.2019 Metalurgistul Cugir
0 - 0
  Sănătatea Cluj Comparatie
05.10.2019 Minaur Baia-Mare
2 - 0
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie
05.10.2019 Industria Galda de Jos
2 - 6
  Luceafărul Oradea Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 8
11.10.2019 Unirea Dej
2 - 1
  Luceafărul Oradea Comparatie
11.10.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc
1 - 3
  Industria Galda de Jos Comparatie
11.10.2019 Sănătatea Cluj
2 - 0
  Minaur Baia-Mare Comparatie
11.10.2019 Viitorul Şelimbăr
1 - 1
  Arieșul Turda Comparatie
11.10.2019 Avântul Reghin
0 - 1
  CS Sânmartin Comparatie
12.10.2019 Unirea Alba-Iulia
1 - 1
  Metalurgistul Cugir Comparatie
12.10.2019 SCM Zalău
0 - 0
  ACS Comuna Recea Comparatie
12.10.2019 Gloria Bistrița
3 - 2
  CFR 1907 Cluj II Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 9
18.10.2019 CS Sânmartin
5 - 1
  Unirea Dej Comparatie
18.10.2019 CFR 1907 Cluj II
3 - 3
  Avântul Reghin Comparatie
18.10.2019 Arieșul Turda
1 - 1
  Gloria Bistrița Comparatie
19.10.2019 ACS Comuna Recea
2 - 0
  Viitorul Şelimbăr Comparatie
19.10.2019 Metalurgistul Cugir
3 - 1
  SCM Zalău Comparatie
19.10.2019 Minaur Baia-Mare
1 - 0
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
19.10.2019 Industria Galda de Jos
0 - 0
  Sănătatea Cluj Comparatie
19.10.2019 Luceafărul Oradea
3 - 0
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 10
25.10.2019 Unirea Dej
1 - 0
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie
25.10.2019 Sănătatea Cluj
2 - 2
  Luceafărul Oradea Comparatie
25.10.2019 Viitorul Şelimbăr
2 - 2
  Metalurgistul Cugir Comparatie
25.10.2019 Avântul Reghin
1 - 1
  Arieșul Turda Comparatie
25.10.2019 CS Sânmartin
2 - 0
  CFR 1907 Cluj II Comparatie
26.10.2019 Unirea Alba-Iulia
2 - 0
  Industria Galda de Jos Comparatie
26.10.2019 SCM Zalău
0 - 1
  Minaur Baia-Mare Comparatie
26.10.2019 Gloria Bistrița
1 - 0
  ACS Comuna Recea Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 11
01.11.2019 CFR 1907 Cluj II
2 - 1
  Unirea Dej Comparatie
01.11.2019 Arieșul Turda
2 - 1
  CS Sânmartin Comparatie
02.11.2019 ACS Comuna Recea
4 - 2
  Avântul Reghin Comparatie
02.11.2019 Metalurgistul Cugir
3 - 2
  Gloria Bistrița Comparatie
02.11.2019 Minaur Baia-Mare
5 - 0
  Viitorul Şelimbăr Comparatie
02.11.2019 Industria Galda de Jos
5 - 2
  SCM Zalău Comparatie
02.11.2019 Luceafărul Oradea
3 - 2
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
02.11.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc
0 - 2
  Sănătatea Cluj Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 12
08.11.2019 Unirea Dej
4 - 2
  Sănătatea Cluj Comparatie
08.11.2019 Unirea Alba-Iulia
0 - 2
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie
08.11.2019 SCM Zalău
3 - 3
  Luceafărul Oradea Comparatie
08.11.2019 Viitorul Şelimbăr
2 - 2
  Industria Galda de Jos Comparatie
08.11.2019 Gloria Bistrița
0 - 1
  Minaur Baia-Mare Comparatie
08.11.2019 Avântul Reghin
1 - 2
  Metalurgistul Cugir Comparatie
08.11.2019 CS Sânmartin
1 - 3
  ACS Comuna Recea Comparatie
08.11.2019 CFR 1907 Cluj II
1 - 4
  Arieșul Turda Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 13
15.11.2019 Arieșul Turda
1 - 1
  Unirea Dej Comparatie
15.11.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc
0 - 1
  SCM Zalău Comparatie
15.11.2019 Sănătatea Cluj
4 - 1
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
16.11.2019 ACS Comuna Recea
6 - 1
  CFR 1907 Cluj II Comparatie
16.11.2019 Metalurgistul Cugir
2 - 0
  CS Sânmartin Comparatie
16.11.2019 Minaur Baia-Mare
0 - 0
  Avântul Reghin Comparatie
16.11.2019 Industria Galda de Jos
0 - 1
  Gloria Bistrița Comparatie
16.11.2019 Luceafărul Oradea
0 - 1
  Viitorul Şelimbăr Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 14
22.11.2019 Unirea Dej
0 - 0
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
22.11.2019 SCM Zalău
2 - 1
  Sănătatea Cluj Comparatie
22.11.2019 Viitorul Şelimbăr
4 - 0
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie
22.11.2019 Gloria Bistrița
1 - 0
  Luceafărul Oradea Comparatie
22.11.2019 Avântul Reghin
2 - 1
  Industria Galda de Jos Comparatie
22.11.2019 CS Sânmartin
1 - 2
  Minaur Baia-Mare Comparatie
22.11.2019 CFR 1907 Cluj II
0 - 2
  Metalurgistul Cugir Comparatie
22.11.2019 Arieșul Turda
1 - 1
  ACS Comuna Recea Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 15
29.11.2019 Metalurgistul Cugir
3 - 1
  Arieșul Turda Comparatie
29.11.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc
0 - 1
  Gloria Bistrița Comparatie
29.11.2019 Sănătatea Cluj
1 - 2
  Viitorul Şelimbăr Comparatie
30.11.2019 ACS Comuna Recea
4 - 1
  Unirea Dej Comparatie
30.11.2019 Minaur Baia-Mare
1 - 0
  CFR 1907 Cluj II Comparatie
30.11.2019 Industria Galda de Jos
0 - 2
  CS Sânmartin Comparatie
30.11.2019 Luceafărul Oradea
2 - 6
  Avântul Reghin Comparatie
30.11.2019 Unirea Alba-Iulia
3 - 0
  SCM Zalău Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 16
07.03.2020 Unirea Dej
15:00
  SCM Zalău Comparatie
07.03.2020 Unirea Alba-Iulia
15:00
  Viitorul Şelimbăr Comparatie
07.03.2020 Sănătatea Cluj
15:00
  Gloria Bistrița Comparatie
07.03.2020 AFC Odorheiu-Secuiesc
15:00
  Avântul Reghin Comparatie
07.03.2020 Luceafărul Oradea
15:00
  CS Sânmartin Comparatie
07.03.2020 Industria Galda de Jos
15:00
  CFR 1907 Cluj II Comparatie
07.03.2020 Minaur Baia-Mare
15:00
  Arieșul Turda Comparatie
07.03.2020 Metalurgistul Cugir
15:00
  ACS Comuna Recea Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 17
14.03.2020 Metalurgistul Cugir
15:00
  Unirea Dej Comparatie
14.03.2020 ACS Comuna Recea
15:00
  Minaur Baia-Mare Comparatie
14.03.2020 Arieșul Turda
15:00
  Industria Galda de Jos Comparatie
14.03.2020 CFR 1907 Cluj II
15:00
  Luceafărul Oradea Comparatie
14.03.2020 CS Sânmartin
15:00
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie
14.03.2020 Avântul Reghin
15:00
  Sănătatea Cluj Comparatie
14.03.2020 Gloria Bistrița
15:00
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
14.03.2020 Viitorul Şelimbăr
15:00
  SCM Zalău Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 18
21.03.2020 Unirea Dej
15:00
  Viitorul Şelimbăr Comparatie
21.03.2020 SCM Zalău
15:00
  Gloria Bistrița Comparatie
21.03.2020 Unirea Alba-Iulia
15:00
  Avântul Reghin Comparatie
21.03.2020 Sănătatea Cluj
15:00
  CS Sânmartin Comparatie
21.03.2020 AFC Odorheiu-Secuiesc
15:00
  CFR 1907 Cluj II Comparatie
21.03.2020 Luceafărul Oradea
15:00
  Arieșul Turda Comparatie
21.03.2020 Industria Galda de Jos
15:00
  ACS Comuna Recea Comparatie
21.03.2020 Minaur Baia-Mare
15:00
  Metalurgistul Cugir Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 19
28.03.2020 Minaur Baia-Mare
15:00
  Unirea Dej Comparatie
28.03.2020 Metalurgistul Cugir
15:00
  Industria Galda de Jos Comparatie
28.03.2020 ACS Comuna Recea
15:00
  Luceafărul Oradea Comparatie
28.03.2020 Arieșul Turda
15:00
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie
28.03.2020 CFR 1907 Cluj II
15:00
  Sănătatea Cluj Comparatie
28.03.2020 CS Sânmartin
15:00
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
28.03.2020 Avântul Reghin
15:00
  SCM Zalău Comparatie
28.03.2020 Gloria Bistrița
15:00
  Viitorul Şelimbăr Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 20
04.04.2020 Unirea Dej
17:00
  Gloria Bistrița Comparatie
04.04.2020 Viitorul Şelimbăr
17:00
  Avântul Reghin Comparatie
04.04.2020 SCM Zalău
17:00
  CS Sânmartin Comparatie
04.04.2020 Unirea Alba-Iulia
17:00
  CFR 1907 Cluj II Comparatie
04.04.2020 Sănătatea Cluj
17:00
  Arieșul Turda Comparatie
04.04.2020 AFC Odorheiu-Secuiesc
17:00
  ACS Comuna Recea Comparatie
04.04.2020 Luceafărul Oradea
17:00
  Metalurgistul Cugir Comparatie
04.04.2020 Industria Galda de Jos
17:00
  Minaur Baia-Mare Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 21
08.04.2020 Industria Galda de Jos
17:00
  Unirea Dej Comparatie
08.04.2020 Minaur Baia-Mare
17:00
  Luceafărul Oradea Comparatie
08.04.2020 Metalurgistul Cugir
17:00
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie
08.04.2020 ACS Comuna Recea
17:00
  Sănătatea Cluj Comparatie
08.04.2020 Arieșul Turda
17:00
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
08.04.2020 CFR 1907 Cluj II
17:00
  SCM Zalău Comparatie
08.04.2020 CS Sânmartin
17:00
  Viitorul Şelimbăr Comparatie
08.04.2020 Avântul Reghin
17:00
  Gloria Bistrița Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 22
11.04.2020 Unirea Dej
17:00
  Avântul Reghin Comparatie
11.04.2020 Gloria Bistrița
17:00
  CS Sânmartin Comparatie
11.04.2020 Viitorul Şelimbăr
17:00
  CFR 1907 Cluj II Comparatie
11.04.2020 SCM Zalău
17:00
  Arieșul Turda Comparatie
11.04.2020 Unirea Alba-Iulia
17:00
  ACS Comuna Recea Comparatie
11.04.2020 Sănătatea Cluj
17:00
  Metalurgistul Cugir Comparatie
11.04.2020 AFC Odorheiu-Secuiesc
17:00
  Minaur Baia-Mare Comparatie
11.04.2020 Luceafărul Oradea
17:00
  Industria Galda de Jos Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 23
17.04.2020 Luceafărul Oradea
17:00
  Unirea Dej Comparatie
17.04.2020 Industria Galda de Jos
17:00
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie
17.04.2020 Minaur Baia-Mare
17:00
  Sănătatea Cluj Comparatie
17.04.2020 Metalurgistul Cugir
17:00
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
17.04.2020 ACS Comuna Recea
17:00
  SCM Zalău Comparatie
17.04.2020 Arieșul Turda
17:00
  Viitorul Şelimbăr Comparatie
17.04.2020 CFR 1907 Cluj II
17:00
  Gloria Bistrița Comparatie
17.04.2020 CS Sânmartin
17:00
  Avântul Reghin Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 24
25.04.2020 Unirea Dej
17:00
  CS Sânmartin Comparatie
25.04.2020 Avântul Reghin
17:00
  CFR 1907 Cluj II Comparatie
25.04.2020 Gloria Bistrița
17:00
  Arieșul Turda Comparatie
25.04.2020 Viitorul Şelimbăr
17:00
  ACS Comuna Recea Comparatie
25.04.2020 SCM Zalău
17:00
  Metalurgistul Cugir Comparatie
25.04.2020 Unirea Alba-Iulia
17:00
  Minaur Baia-Mare Comparatie
25.04.2020 Sănătatea Cluj
17:00
  Industria Galda de Jos Comparatie
25.04.2020 AFC Odorheiu-Secuiesc
17:00
  Luceafărul Oradea Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 25
02.05.2020 AFC Odorheiu-Secuiesc
18:00
  Unirea Dej Comparatie
02.05.2020 Luceafărul Oradea
18:00
  Sănătatea Cluj Comparatie
02.05.2020 Industria Galda de Jos
18:00
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
02.05.2020 Minaur Baia-Mare
18:00
  SCM Zalău Comparatie
02.05.2020 Metalurgistul Cugir
18:00
  Viitorul Şelimbăr Comparatie
02.05.2020 ACS Comuna Recea
18:00
  Gloria Bistrița Comparatie
02.05.2020 Arieșul Turda
18:00
  Avântul Reghin Comparatie
02.05.2020 CFR 1907 Cluj II
18:00
  CS Sânmartin Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 26
06.05.2020 Unirea Dej
18:00
  CFR 1907 Cluj II Comparatie
06.05.2020 CS Sânmartin
18:00
  Arieșul Turda Comparatie
06.05.2020 Avântul Reghin
18:00
  ACS Comuna Recea Comparatie
06.05.2020 Gloria Bistrița
18:00
  Metalurgistul Cugir Comparatie
06.05.2020 Viitorul Şelimbăr
18:00
  Minaur Baia-Mare Comparatie
06.05.2020 SCM Zalău
18:00
  Industria Galda de Jos Comparatie
06.05.2020 Unirea Alba-Iulia
18:00
  Luceafărul Oradea Comparatie
06.05.2020 Sănătatea Cluj
18:00
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 27
09.05.2020 Sănătatea Cluj
18:00
  Unirea Dej Comparatie
09.05.2020 AFC Odorheiu-Secuiesc
18:00
  Unirea Alba-Iulia Comparatie
09.05.2020 Luceafărul Oradea
18:00
  SCM Zalău Comparatie
09.05.2020 Industria Galda de Jos
18:00
  Viitorul Şelimbăr Comparatie
09.05.2020 Minaur Baia-Mare
18:00
  Gloria Bistrița Comparatie
09.05.2020 Metalurgistul Cugir
18:00
  Avântul Reghin Comparatie
09.05.2020 ACS Comuna Recea
18:00
  CS Sânmartin Comparatie
09.05.2020 Arieșul Turda
18:00
  CFR 1907 Cluj II Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 28
16.05.2020 Unirea Dej
18:00
  Arieșul Turda Comparatie
16.05.2020 CFR 1907 Cluj II
18:00
  ACS Comuna Recea Comparatie
16.05.2020 CS Sânmartin
18:00
  Metalurgistul Cugir Comparatie
16.05.2020 Avântul Reghin
18:00
  Minaur Baia-Mare Comparatie
16.05.2020 Gloria Bistrița
18:00
  Industria Galda de Jos Comparatie
16.05.2020 Viitorul Şelimbăr
18:00
  Luceafărul Oradea Comparatie
16.05.2020 SCM Zalău
18:00
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie
16.05.2020 Unirea Alba-Iulia
18:00
  Sănătatea Cluj Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 29
23.05.2020 Unirea Alba-Iulia
18:00
  Unirea Dej Comparatie
23.05.2020 Sănătatea Cluj
18:00
  SCM Zalău Comparatie
23.05.2020 AFC Odorheiu-Secuiesc
18:00
  Viitorul Şelimbăr Comparatie
23.05.2020 Luceafărul Oradea
18:00
  Gloria Bistrița Comparatie
23.05.2020 Industria Galda de Jos
18:00
  Avântul Reghin Comparatie
23.05.2020 Minaur Baia-Mare
18:00
  CS Sânmartin Comparatie
23.05.2020 Metalurgistul Cugir
18:00
  CFR 1907 Cluj II Comparatie
23.05.2020 ACS Comuna Recea
18:00
  Arieșul Turda Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 30
30.05.2020 Unirea Dej
18:00
  ACS Comuna Recea Comparatie
30.05.2020 Arieșul Turda
18:00
  Metalurgistul Cugir Comparatie
30.05.2020 CFR 1907 Cluj II
18:00
  Minaur Baia-Mare Comparatie
30.05.2020 CS Sânmartin
18:00
  Industria Galda de Jos Comparatie
30.05.2020 Avântul Reghin
18:00
  Luceafărul Oradea Comparatie
30.05.2020 Gloria Bistrița
18:00
  AFC Odorheiu-Secuiesc Comparatie
30.05.2020 Viitorul Şelimbăr
18:00
  Sănătatea Cluj Comparatie
30.05.2020 SCM Zalău
18:00
  Unirea Alba-Iulia Comparatie





Decizie ONJN nr.1046/19.06.2017