Astăzi la Federaţia Română de Fotbal s-a stabilit programul campionatului 2009-2010, iar www.romaniansoccer.ro vi-l oferă în exclusivitate.
Etapa 1
Libety Oradea - CSM Rm. Vâlcea
Fortuna Covaci - Dacia Mioveni
Şimleul Silvaniei - Drobeta Turnu Severin
FC Argeş - CS Tg Mureş
Minerul Lupeni - Arieşul Turda
CS Otopeni - Mureşul Deva
Gaz Metan CFR Craiova - U Cluj
FC Baia Mare - UTA Arad
Bihor Oradea - Jiul Petroşani
Etapa 2
CSM Rm. Vâlcea - Fortuna Covaci
Dacia Mioveni - Şimleul Silvaniei
Drobeta Turnu Severin - FC Argeş
CS Tg Mureş - CS Otopeni
Arieşul Turda - Gaz Metan CFR Craiova
Mureşul Deva - Minerul Lupeni
U Cluj - FC Baia Mare
UTA Arad - Bihor Oradea
Jiul Petroşani - Libety Oradea
Etapa 3
Libety Oradea - UTA Arad
Fortuna Covaci - Jiul Petroşani
Şimleul Silvaniei - CSM Rm. Vâlcea
Minerul Lupeni - CS Tg Mureş
CS Otopeni - FC Argeş
Gaz Metan CFR Craiova - Mureşul Deva
FC Baia Mare - Arieşul Turda
Bihor Oradea - U Cluj
Dacia Mioveni - Drobeta Turnu Severin
Etapa 4
FC Argeş - Minerul Lupeni
CSM Rm. Vâlcea - Dacia Mioveni
Drobeta Turnu Severin - CS Otopeni
CS Tg Mureş - Gaz Metan CFR Craiova
Arieşul Turda - Bihor Oradea
Mureşul Deva - FC Baia Mare
U Cluj - Libety Oradea
UTA Arad - Fortuna Covaci
Jiul Petroşani - Şimleul Silvaniei
Etapa 5
Libety Oradea - Arieşul Turda
Fortuna Covaci - U Cluj
Şimleul Silvaniei - UTA Arad
Minerul Lupeni - CS Otopeni
Gaz Metan CFR Craiova - FC Argeş
FC Baia Mare - CS Tg Mureş
Bihor Oradea - Mureşul Deva
CSM Rm. Vâlcea - Drobeta Turnu Severin
Dacia Mioveni - Jiul Petroşani
Etapa 6
FC Argeş - FC Baia Mare
CS Otopeni - Gaz Metan CFR Craiova
Drobeta Turnu Severin - Minerul Lupeni
CS Tg Mureş - Bihor Oradea
Arieşul Turda - Fortuna Covaci
Mureşul Deva - Libety Oradea
U Cluj - Şimleul Silvaniei
UTA Arad - Dacia Mioveni
Jiul Petroşani - CSM Rm. Vâlcea
Etapa 7
Libety Oradea - CS Tg Mureş
Fortuna Covaci - Mureşul Deva
Şimleul Silvaniei - Arieşul Turda
Gaz Metan CFR Craiova - Minerul Lupeni
FC Baia Mare - CS Otopeni
Bihor Oradea - FC Argeş
CSM Rm. Vâlcea - UTA Arad
Dacia Mioveni - U Cluj
Jiul Petroşani - Drobeta Turnu Severin
Etapa 8
FC Argeş - Libety Oradea
Minerul Lupeni - FC Baia Mare
CS Otopeni - Bihor Oradea
Drobeta Turnu Severin - Gaz Metan CFR Craiova
CS Tg Mureş - Fortuna Covaci
Arieşul Turda - Dacia Mioveni
Mureşul Deva - Şimleul Silvaniei
U Cluj - CSM Rm. Vâlcea
UTA Arad - Jiul Petroşani
Etapa 9
Libety Oradea - CS Otopeni
Fortuna Covaci - FC Argeş
Şimleul Silvaniei - CS Tg Mureş
FC Baia Mare - Gaz Metan CFR Craiova
Bihor Oradea - Minerul Lupeni
CSM Rm. Vâlcea - Arieşul Turda
Dacia Mioveni - Mureşul Deva
UTA Arad - Drobeta Turnu Severin
Jiul Petroşani - U Cluj
Etapa 10
FC Argeş - Şimleul Silvaniei
Minerul Lupeni - Libety Oradea
CS Otopeni - Fortuna Covaci
Gaz Metan CFR Craiova - Bihor Oradea
Drobeta Turnu Severin - FC Baia Mare
CS Tg Mureş - Dacia Mioveni
Arieşul Turda - Jiul Petroşani
Mureşul Deva - CSM Rm. Vâlcea
U Cluj - UTA Arad
Etapa 11
Libety Oradea - Gaz Metan CFR Craiova
Fortuna Covaci - Minerul Lupeni
Şimleul Silvaniei - CS Otopeni
Bihor Oradea - FC Baia Mare
CSM Rm. Vâlcea - CS Tg Mureş
Dacia Mioveni - FC Argeş
U Cluj - Drobeta Turnu Severin
UTA Arad - Arieşul Turda
Jiul Petroşani - Mureşul Deva
Etapa 12
FC Argeş - CSM Rm. Vâlcea
Minerul Lupeni - Şimleul Silvaniei
CS Otopeni - Dacia Mioveni
Gaz Metan CFR Craiova - Fortuna Covaci
FC Baia Mare - Libety Oradea
Drobeta Turnu Severin - Bihor Oradea
CS Tg Mureş - Jiul Petroşani
Arieşul Turda - U Cluj
Mureşul Deva - UTA Arad
Etapa 13
Libety Oradea - Bihor Oradea
Fortuna Covaci - FC Baia Mare
Şimleul Silvaniei - Gaz Metan CFR Craiova
CSM Rm. Vâlcea - CS Otopeni
Dacia Mioveni - Minerul Lupeni
Arieşul Turda - Drobeta Turnu Severin
U Cluj - Mureşul Deva
UTA Arad - CS Tg Mureş
Jiul Petroşani - FC Argeş
Etapa 14
Libety Oradea - Drobeta Turnu Severin
FC Argeş - UTA Arad
Minerul Lupeni - CSM Rm. Vâlcea
CS Otopeni - Jiul Petroşani
Gaz Metan CFR Craiova - Dacia Mioveni
FC Baia Mare - Şimleul Silvaniei
Bihor Oradea - Fortuna Covaci
CS Tg Mureş - U Cluj
Mureşul Deva - Arieşul Turda
Etapa 15
Fortuna Covaci - Libety Oradea
Şimleul Silvaniei - Bihor Oradea
CSM Rm. Vâlcea - Gaz Metan CFR Craiova
Dacia Mioveni - FC Baia Mare
Drobeta Turnu Severin - Mureşul Deva
Arieşul Turda - CS Tg Mureş
U Cluj - FC Argeş
UTA Arad - CS Otopeni
Jiul Petroşani - Minerul Lupeni
Etapa 16
Libety Oradea - Şimleul Silvaniei
Fortuna Covaci - Drobeta Turnu Severin
FC Argeş - Arieşul Turda
Minerul Lupeni - UTA Arad
CS Otopeni - U Cluj
Gaz Metan CFR Craiova - Jiul Petroşani
FC Baia Mare - CSM Rm. Vâlcea
Bihor Oradea - Dacia Mioveni
CS Tg Mureş - Mureşul Deva
Etapa 17
Şimleul Silvaniei - Fortuna Covaci
CSM Rm. Vâlcea - Bihor Oradea
Dacia Mioveni - Libety Oradea
Drobeta Turnu Severin - CS Tg Mureş
Arieşul Turda - CS Otopeni
Mureşul Deva - FC Argeş
U Cluj - Minerul Lupeni
UTA Arad - Gaz Metan CFR Craiova
Jiul Petroşani - FC Baia Mare.