Joi se dispută mai multe partide din prima mansă a turului întai preliminar.
Iată programul partidelor:
Vikingur (Insulele Feroe) - Rosenborg Trondheim (Norvegia),
SJK Seinajoki (Finlanda) - FH Hafnarfjordur (Islanda),
NSI Runavik (Insulele Feroe) - Linfield FC (Irlanda de Nord),
Brondby IF (Danemarca) - AC Juvenes/Dogana (San Marino),
MTK Budapesta (Ungaria) - FK Vojvodina (Serbia),
Skonto Riga (Letonia) - Saint Patrick's Athletic FC (Irlanda),
FC Lahti (Finlanda) - IF Elfsborg (Suedia),
Atlantas Klaipeda (Lituania) - Beroe Stara Zagora (Bulgaria),
Debreceni VSC (Ungaria) - FK Sutjeska (Muntenegru),
Ordabasi Şimkent (Kazahstan) - Beitar Ierusalim (Israel),
JK Sillamae Kalev (Estonia) - Hajduk Split (Croaţia),
Spartaks Jurmala (Letonia) - Buducnost Podgorica (Muntenegru),
Şerif Tiraspol (Moldova) - Odds BK (Norvegia),
Dinamo Tbilisi (Georgia) - Qabala FK (Azerbaidjan),
FC Differdange 03 (Luxemburg) - Bala Town FC (Ţara Galilor),
Steaua Roşie Belgrad (Serbia) - Kairat Alma Ata (Kazahstan),
FC Aktobe (Kazahstan) - Nomme Kalju (Estonia),
Go Ahead Eagles (Olanda) - Ferencvaros Budapesta (Ungaria),
NK Domzale (Slovenia) - FK Cukaricki (Serbia),
FK Kukesi (Albania) - Torpedo Jodino (Belarus),
KF Shkendija (Macedonia) - Aberdeen FC (Scoţia),
Flora Tallinn (Estonia) - FK Rabotnicki (Macedonia),
Dinamo Batumi (Georgia) - Omonia Nicosia (Cipru),
FK Trakai (Lituania) - HB Torshavn (Insulele Feroe),
Glentoran Belfast (Irlanda de Nord) - MSK Zilina (Slovacia),
Alaşkert FC (Armenia) - Saint Johnstone FC (Scoţia),
Olimpic Sarajevo (Bosnia-Herţegovina) - Spartak Trnava (Slovacia),
UE Sant Julia (Andorra) - Randers FC (Danemarca),
Kruoja Pakruojis (Lituania) - Jagiellonia Bialystok (Polonia),
KF Laci (Albania) - Inter Baku (Azerbaidjan),
FK Partizani (Albania) - Stromsgodset IF (Norvegia),
FK Jelgava (Letonia) - Litex Loveci (Bulgaria),
FC Lusitans (Andorra) - West Ham United (Anglia),
FC Saxan (Moldova) - Apollon Limassol (Cipru),
FC Şirak (Armenia) - HSK Zrinjski (Croaţia),
VPS Vaasa (Finlanda) - AIK Solna (Suedia),
Mladost Podgorica (Muntenegru) - Neftci Baku (Azerbaidjan),
University College Dublin AFC (Irlanda) - F91 Dudelange (Luxemburg),
NK Celje (Slovenia) - Slask Wroclaw (Polonia),
Birkirkara FC (Malta) - Ulisses FC (Armenia),
AUK Broughton FC (Ţara Galilor) - Lokomotiva Zagreb (Croaţia),
FC Botoşani (România) - Ţhinvali (Georgia),
Europa FC (Gibraltar) - Slovan Bratislava (Slovacia),
SP La Fiorita (San Marino) - FC Vaduz (Liechtenstein),
Vikingur Reykjavik (Islanda) - NK Koper (Slovenia),
Newtown AFC (Ţara Galilor) - Valletta FC (Malta),
Glenavon FC (Irlanda de Nord) - Şahtior Soligorsk (Belarus)
Cork City (Irlanda) - KR Reykjavik (Islanda)
RomanianSoccer