Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-


Stiri: play-out



02.06.2019 - 23:29
Liga 1 - Etapa 14 (play-out): Rezultate şi marcatori
Cel mai important meci al ultimei etape din acest sezon va fi la Sibiu, între FC Hermannstadt şi Dunărea Călărași. Pentru ardeleni totul este clar, dacă nu vor câştiga, vor retrograda în...

02.06.2019 - 23:29
Liga 1 - Etapa 14 (play-out): Rezultate şi marcatori
Cel mai important meci al ultimei etape din acest sezon va fi la Sibiu, între FC Hermannstadt şi Dunărea Călărași. Pentru ardeleni totul este clar, dacă nu vor câştiga, vor retrograda în...


27.05.2019 - 23:04
Liga 1 - Etapa 13 (play-out): Rezultate şi marcatori
Dunărea Călărași a pierdut 3p imense acasă cu Gaz Metan Mediaș, însă a avut noroc că şi FC Hermannstadt a pierdut la Voluntari. În ultima etapă de play-out, va fi...

27.05.2019 - 23:04
Liga 1 - Etapa 13 (play-out): Rezultate şi marcatori
Dunărea Călărași a pierdut 3p imense acasă cu Gaz Metan Mediaș, însă a avut noroc că şi FC Hermannstadt a pierdut la Voluntari. În ultima etapă de play-out, va fi...


23.05.2019 - 23:05
Liga 1 - Etapa 12 (play-out): Rezultate şi marcatori
FC Hermannstadt are nevoie de 3p în meciul de acasă cu FC Botoșani, pentru a nu da posibilitatea Dunării Călăraşi, care va juca tot acasă cu ultima clasată Concordia Chiajna, să o...

23.05.2019 - 23:05
Liga 1 - Etapa 12 (play-out): Rezultate şi marcatori
FC Hermannstadt are nevoie de 3p în meciul de acasă cu FC Botoșani, pentru a nu da posibilitatea Dunării Călăraşi, care va juca tot acasă cu ultima clasată Concordia Chiajna, să o...


21.05.2019 - 00:04
Liga 1 - Etapa 10 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori
Cel mai atractiv meci este de departe cel din Bănie dintre Universitatea Craiova şi FC Viitorul, pentru că se va decide echipa care va termina pe locul 3 în clasament şi va juca în Europa...

21.05.2019 - 00:04
Liga 1 - Etapa 10 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori
Cel mai atractiv meci este de departe cel din Bănie dintre Universitatea Craiova şi FC Viitorul, pentru că se va decide echipa care va termina pe locul 3 în clasament şi va juca în Europa...


20.05.2019 - 00:04
Liga 1 - Etapa 11 (play-out): Rezultate şi marcatori
Gaz Metan Mediaș şi Dinamo Bucureşti continuă lupta pentru locul 1 în play-out. Concordia Chiajna mai are şanse minime de a evita retrogradarea. FC Hermannstadt vrea să câştige punct sau...

20.05.2019 - 00:04
Liga 1 - Etapa 11 (play-out): Rezultate şi marcatori
Gaz Metan Mediaș şi Dinamo Bucureşti continuă lupta pentru locul 1 în play-out. Concordia Chiajna mai are şanse minime de a evita retrogradarea. FC Hermannstadt vrea să câştige punct sau...


14.05.2019 - 00:05
Liga 1 - Etapa 9 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 10 mai 2019   10.05.2019, Botoșani, Stadion: "Municipal", ora: 18:00, live Telekom Sport, Digi Sport şi Look Sport PLAY-OUT: FC Botoșani – FC Voluntari 2 - 0 (2-0) Au...

14.05.2019 - 00:05
Liga 1 - Etapa 9 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 10 mai 2019   10.05.2019, Botoșani, Stadion: "Municipal", ora: 18:00, live Telekom Sport, Digi Sport şi Look Sport PLAY-OUT: FC Botoșani – FC Voluntari 2 - 0 (2-0) Au...


06.05.2019 - 00:05
Liga 1 - Etapa 8 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 3 mai 2019   03.05.2019, Chiajna, Stadion: "Concordia", ora: 18:00, live Telekom Sport, Digi Sport şi Look Sport PLAY-OUT: Concordia Chiajna - FC Botoşani 2 - 2 (1-0) Au...

06.05.2019 - 00:05
Liga 1 - Etapa 8 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 3 mai 2019   03.05.2019, Chiajna, Stadion: "Concordia", ora: 18:00, live Telekom Sport, Digi Sport şi Look Sport PLAY-OUT: Concordia Chiajna - FC Botoşani 2 - 2 (1-0) Au...


30.04.2019 - 00:03
Liga 1 - Etapa 7 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 26 aprilie 2019   26.04.2019, Chiajna, Stadion: "Concordia", ora: 21:00, live Telekom Sport, Digi Sport şi Look Sport PLAY-OUT: Concordia Chiajna - Gaz Metan Mediaș 0 - 2 (0-0)...

30.04.2019 - 00:03
Liga 1 - Etapa 7 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 26 aprilie 2019   26.04.2019, Chiajna, Stadion: "Concordia", ora: 21:00, live Telekom Sport, Digi Sport şi Look Sport PLAY-OUT: Concordia Chiajna - Gaz Metan Mediaș 0 - 2 (0-0)...


23.04.2019 - 00:04
Liga 1 - Etapa 6 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 19 aprilie 2019   19.04.2019, Piteşti, Stadion: "Nicolae Dobrin", ora: 18:00, live Telekom Sport, Digi Sport şi Look Sport PLAY-OUT: FC Hermannstadt - FC Voluntari 1 - 1 (1-1)...

23.04.2019 - 00:04
Liga 1 - Etapa 6 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 19 aprilie 2019   19.04.2019, Piteşti, Stadion: "Nicolae Dobrin", ora: 18:00, live Telekom Sport, Digi Sport şi Look Sport PLAY-OUT: FC Hermannstadt - FC Voluntari 1 - 1 (1-1)...


16.04.2019 - 00:04
Liga 1 - Etapa 5 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 12 aprilie 2019   12.04.2019, Chiajna, Stadion: "Concordia", ora: 18:00, live Telekom Sport, Digi Sport şi Look Sport PLAY-OUT: Concordia Chiajna - Dunărea Călăraşi 3 - 0...

16.04.2019 - 00:04
Liga 1 - Etapa 5 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 12 aprilie 2019   12.04.2019, Chiajna, Stadion: "Concordia", ora: 18:00, live Telekom Sport, Digi Sport şi Look Sport PLAY-OUT: Concordia Chiajna - Dunărea Călăraşi 3 - 0...


09.04.2019 - 00:05
Liga 1 - Etapa 4 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 5 aprilie 2019   05.04.2019, Bucureşti, Stadion: "Dinamo", ora: 21:00, live Telekom Sport, Digi Sport şi Look Sport PLAY-OUT: Dinamo Bucureşti - Concordia Chiajna 3 - 2 (1-0)...

09.04.2019 - 00:05
Liga 1 - Etapa 4 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 5 aprilie 2019   05.04.2019, Bucureşti, Stadion: "Dinamo", ora: 21:00, live Telekom Sport, Digi Sport şi Look Sport PLAY-OUT: Dinamo Bucureşti - Concordia Chiajna 3 - 2 (1-0)...


02.04.2019 - 00:08
Liga 1 - Etapa 3 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 29 martie 2019   29.03.2019, Bucureşti, Stadion: "Dinamo", ora: 20:30, live Telekom Sport, Digi Sport şi Look Sport PLAY-OUT: Dinamo Bucureşti - FC Hermannstadt 2 - 0 (2-0)...

02.04.2019 - 00:08
Liga 1 - Etapa 3 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 29 martie 2019   29.03.2019, Bucureşti, Stadion: "Dinamo", ora: 20:30, live Telekom Sport, Digi Sport şi Look Sport PLAY-OUT: Dinamo Bucureşti - FC Hermannstadt 2 - 0 (2-0)...


18.03.2019 - 00:02
Liga 1 - Etapa 2 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 15 martie 2019   15.03.2019, Sfântu Gheorghe, Stadion: "Municipal", ora: 20:30, live Telekom Sport, Digi Sport şi Look Sport PLAY-OFF: Sepsi Sfântu Gheorghe - Universitatea...

18.03.2019 - 00:02
Liga 1 - Etapa 2 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 15 martie 2019   15.03.2019, Sfântu Gheorghe, Stadion: "Municipal", ora: 20:30, live Telekom Sport, Digi Sport şi Look Sport PLAY-OFF: Sepsi Sfântu Gheorghe - Universitatea...


11.03.2019 - 00:05
Liga 1 - Etapa 1 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 8 martie 2019   08.03.2019, București, Stadion: "Dinamo", ora: 20:30, live Telekom Sport, Digi Sport şi Look Sport PLAY-OUT: Dinamo București - Dunărea Călărași 2 - 0...

11.03.2019 - 00:05
Liga 1 - Etapa 1 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 8 martie 2019   08.03.2019, București, Stadion: "Dinamo", ora: 20:30, live Telekom Sport, Digi Sport şi Look Sport PLAY-OUT: Dinamo București - Dunărea Călărași 2 - 0...


04.03.2019 - 14:56
CFR Cluj - Sepsi şi U Craiova - Astra, în prima etapă din play-off-ul Ligii 1
Prima etapă din faza play-off a Ligii 1 de fotbal programează meciurile CFR Cluj - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe şi Universitatea Craiova - Astra Giurgiu, potrivit site-ului Ligii Profesioniste de...

04.03.2019 - 14:56
CFR Cluj - Sepsi şi U Craiova - Astra, în prima etapă din play-off-ul Ligii 1
Prima etapă din faza play-off a Ligii 1 de fotbal programează meciurile CFR Cluj - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe şi Universitatea Craiova - Astra Giurgiu, potrivit site-ului Ligii Profesioniste de...


14.06.2018 - 13:59
Mario Rondon a marcat 9 goluri
Odată cu plecarea albanezului Azdren Llulaku, golgheterul capionatului ediția 2016-17 (deși jucase doar în toamnă), se părea că echipa nu va reuși să redreseze situația financiară,...

14.06.2018 - 13:59
Mario Rondon a marcat 9 goluri
Odată cu plecarea albanezului Azdren Llulaku, golgheterul capionatului ediția 2016-17 (deși jucase doar în toamnă), se părea că echipa nu va reuși să redreseze situația financiară,...


09.06.2018 - 08:44
Botoșanii pe locul 8
FC Botoșani a început bine turul, a ocupat locul 1 timp de 3 etape, dar a ratat play-offul din cauza înfrîngerii de la Iași (12 februarie), sau a egalului surprinzător cu Juventus (4...

09.06.2018 - 08:44
Botoșanii pe locul 8
FC Botoșani a început bine turul, a ocupat locul 1 timp de 3 etape, dar a ratat play-offul din cauza înfrîngerii de la Iași (12 februarie), sau a egalului surprinzător cu Juventus (4...


05.06.2018 - 16:27
Campionii play-outului
Dacă unul din motivele trecerii la sistemul cu play-off, respectiv play-out a fost disputarea a patru meciuri între Steaua (acum FCSB) și Dinamo, la care ar fi venit mult mai mulți...

05.06.2018 - 16:27
Campionii play-outului
Dacă unul din motivele trecerii la sistemul cu play-off, respectiv play-out a fost disputarea a patru meciuri între Steaua (acum FCSB) și Dinamo, la care ar fi venit mult mai mulți...


02.06.2018 - 23:36
Liga 1 - Etapa 14 (play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 1 iunie 2018   01.06.2018, București, Stadion: "Dinamo", ora: 20:45, live Telekom Sport, Digi Sport, Look TV PLAY-OUT: Dinamo București - Sepsi Sfântu Gheorghe 0 - 0 (0-0)  ...

02.06.2018 - 23:36
Liga 1 - Etapa 14 (play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 1 iunie 2018   01.06.2018, București, Stadion: "Dinamo", ora: 20:45, live Telekom Sport, Digi Sport, Look TV PLAY-OUT: Dinamo București - Sepsi Sfântu Gheorghe 0 - 0 (0-0)  ...


28.05.2018 - 23:30
Liga 1 - Etapa 13 (play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Sâmbătă, 26 mai 2018   26.05.2018, Voluntari, Stadion: "Anghel Iordănescu", ora: 17:30, live Telekom Sport, Digi Sport, Look TV PLAY-OUT: FC Voluntari - Concordia...

28.05.2018 - 23:30
Liga 1 - Etapa 13 (play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Sâmbătă, 26 mai 2018   26.05.2018, Voluntari, Stadion: "Anghel Iordănescu", ora: 17:30, live Telekom Sport, Digi Sport, Look TV PLAY-OUT: FC Voluntari - Concordia...


24.05.2018 - 23:03
Liga 1 - Etapa 12 (play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Marți, 22 mai 2018   22.05.2018, Voluntari, Stadion: "Anghel Iordănescu", ora: 20:45, live Telekom Sport, Digi Sport, Look TV PLAY-OUT: Juventus București - Concordia Chiajna 1 - 3...

24.05.2018 - 23:03
Liga 1 - Etapa 12 (play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Marți, 22 mai 2018   22.05.2018, Voluntari, Stadion: "Anghel Iordănescu", ora: 20:45, live Telekom Sport, Digi Sport, Look TV PLAY-OUT: Juventus București - Concordia Chiajna 1 - 3...


21.05.2018 - 22:00
Liga 1 - Etapa 10 (play-off) & Etapa 11 (play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 18 mai 2018   18.05.2018, Sfântu Gheorghe, Stadion: "Municipal", ora: 18:00, live Telekom Sport, Digi Sport, Look TV PLAY-OUT: Sepsi Sfântu Gheorghe - Juventus București 2 - 1...

21.05.2018 - 22:00
Liga 1 - Etapa 10 (play-off) & Etapa 11 (play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 18 mai 2018   18.05.2018, Sfântu Gheorghe, Stadion: "Municipal", ora: 18:00, live Telekom Sport, Digi Sport, Look TV PLAY-OUT: Sepsi Sfântu Gheorghe - Juventus București 2 - 1...


17.05.2018 - 22:43
Liga 1 - Etapa 10 (play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Marți, 15 mai 2018   15.05.2018, Sfântu Gheorghe, Stadion: "Municipal", ora: 18:30, live Telekom Sport, Digi Sport, Look TV PLAY-OUT: Sepsi Sfântu Gheorghe - ACS Poli Timișoara 3 - 0...

17.05.2018 - 22:43
Liga 1 - Etapa 10 (play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Marți, 15 mai 2018   15.05.2018, Sfântu Gheorghe, Stadion: "Municipal", ora: 18:30, live Telekom Sport, Digi Sport, Look TV PLAY-OUT: Sepsi Sfântu Gheorghe - ACS Poli Timișoara 3 - 0...


15.05.2018 - 01:30
Liga 1 - Etapa 9 (play-off & play-out): Rezultate şi marcatori
Poli Timișoara - Juventus 2-0, FC Viitorul - CSM Politehnica Iași 1-0, FC Voluntari - Sepsi Sfântu Gheorghe 1-2

15.05.2018 - 01:30
Liga 1 - Etapa 9 (play-off & play-out): Rezultate şi marcatori
Poli Timișoara - Juventus 2-0, FC Viitorul - CSM Politehnica Iași 1-0, FC Voluntari - Sepsi Sfântu Gheorghe 1-2


07.05.2018 - 00:01
Liga 1 - Etapa 8 (play-off & play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 4 mai 2018   04.05.2018, Timișoara, Stadion: "Dan Păltinişanu", ora: 18:00, live Telekom Sport, Digi Sport, Look TV PLAY-OUT: ACS Poli Timișoara - FC Voluntari 2 - 3 (0-2)...

07.05.2018 - 00:01
Liga 1 - Etapa 8 (play-off & play-out): Rezultate şi marcatori
⚽️ Vineri, 4 mai 2018   04.05.2018, Timișoara, Stadion: "Dan Păltinişanu", ora: 18:00, live Telekom Sport, Digi Sport, Look TV PLAY-OUT: ACS Poli Timișoara - FC Voluntari 2 - 3 (0-2)...




Top News

-Liga Campionilor, play-off, tur: CFR Cluj - Slavia Praga 0-1

-Liga 1 - Etapa 6: Rezultate şi marcatori

-Germania: Bundesliga - Etapa 1

-Spania: Primera Division - Etapa 1

-Anglia: Premier League - Etapa 2

-Franta: Ligue 1 - Etapa 2

-Europa League: AEK Atena - Universitatea Craiova 1-1




Arhiva Stiri Romanian Soccer
L M M J V S D
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

S-au nascut azi

Aleksandr Mostovoi
Rusia
51 ani

Alin Chița
România
41 ani

André Galiassi
Brazilia
39 ani

Artem Dzyuba
Rusia
31 ani

Bojan Golubović
Bosnia
36 ani

Cătălin Abălașei
România
46 ani

Ciprian Sumanariu
România
29 ani

Claudiu Bătrânu
România
39 ani

Cristian Neamțu
România
39 ani

Diego López
Uruguay
45 ani

Eugen Neagoe
România
52 ani

Federico Macheda
Italia
28 ani

Gilmar
Brazilia
89 ani

Glen de Boeck
Belgia
48 ani

Janos Vajda
România
36 ani

Lolo
Spania
35 ani

Marco Wölfli
Elveția
37 ani

Nicolae Ciochină
România
39 ani

Rob Witschge
Olanda
53 ani

Salvador Carmona
Mexic
44 ani

Serkan Balcı
Turcia
36 ani

Stephen Ireland
Irlanda
33 ani

UD LAS PALMAS
Spania
70 ani


Liga 1
Steaua Bucuresti ASA CFR Cluj
CS Universitatea Gaz Metan Mediaș
Dinamo FC Botosani Pandurii
CSM Iasi Viitorul Constanta
Concordia Chiajna
-


2019-2020


Liga 1 2019-2020
16.08.2019 FC Hermannstadt Academica Clinceni C
16.08.2019 Chindia Târgoviște Dinamo București C
17.08.2019 Sepsi Sfântu Gheorghe CFR 1907 Cluj C
18.08.2019 FC Botoșani Universitatea Craiova C
18.08.2019 Fotbal Club FCSB CSM Politehnica Iaşi C
19.08.2019 FC Voluntari Gaz Metan Mediaş C
19.08.2019 Astra Giurgiu FC Viitorul C


1. CFR 1907 Cluj 14
2. CSM Politehnica Iaşi 14
3. FC Viitorul 12
4. Gaz Metan Mediaş 12
5. FC Botoșani 10
6. Universitatea Craiova 10
7. Sepsi Sfântu Gheorghe 8
8. Astra Giurgiu 8
9. FC Hermannstadt 6
10. FC Voluntari 5
11. Fotbal Club FCSB 4
12. Chindia Târgoviște 4
13. Academica Clinceni 3
14. Dinamo București 3
Clasament 2019-2020

Liga 2


Liga 2
17.08.2019 Metaloglobus București Ripensia Timișoara C
17.08.2019 CSM Reșița Pandurii Târgu-Jiu C
17.08.2019 Gloria Buzău Sportul Snagov C
17.08.2019 UTA Arad AFK Csíkszereda C
17.08.2019 Viitorul Târgu-Jiu CS Mioveni C
17.08.2019 FC Argeș Pitești Universitatea Cluj C
17.08.2019 ASU Poli Timişoara Daco-Getica București C
18.08.2019 Concordia Chiajna SSC Farul Constanţa C
18.08.2019 Dunărea Călărași Petrolul Ploiești C
20.08.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele Rapid București C


1. Gloria Buzău 9
2. UTA Arad 9
3. Turris Oltul Turnu-Măgurele 9
4. CSM Reșița 7
5. CS Mioveni 7
6. FC Argeș Pitești 6
7. Petrolul Ploiești 6
8. Concordia Chiajna 6
9. Rapid București 4
10. SSC Farul Constanţa 4
11. ASU Poli Timişoara 3
12. Universitatea Cluj 3
13. Metaloglobus București 3
14. AFK Csíkszereda 3
15. Ripensia Timișoara 3
16. Viitorul Târgu-Jiu 3
17. Daco-Getica București 3
18. Dunărea Călărași 0
19. Pandurii Târgu-Jiu 0
20. Sportul Snagov 0
Clasament Liga 2

C1


Liga 3 C1
24.08.2019 FC Botoşani II
18:00
Aerostar Bacău   C
24.08.2019 FC Ozana Târgu-Neamţ
18:00
CSM Foșcani   C
24.08.2019 CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
18:00
Știința Miroslava   C
24.08.2019 CSM Pașcani
18:00
Oțelul Galați   C
24.08.2019 CSU Galați
18:00
KSE Târgu-Secuiesc   C
24.08.2019 Foresta Suceava
18:00
Sporting Liești   C
24.08.2019 Huşana Huşi
18:00
Bucovina Rădăuți   C
24.08.2019 CSM Bacău
18:00
Şomuz Fălticeni   C


1. Aerostar Bacău 0
2. Bucovina Rădăuți 0
3. CSM Bacău 0
4. CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ 0
5. CSM Foșcani 0
6. CSM Pașcani 0
7. CSU Galați 0
8. FC Botoşani II 0
9. FC Ozana Târgu-Neamţ 0
10. Foresta Suceava 0
11. Huşana Huşi 0
12. KSE Târgu-Secuiesc 0
13. Oțelul Galați 0
14. Şomuz Fălticeni 0
15. Sporting Liești 0
16. Știința Miroslava 0
Clasament C1

C2


Liga 3 C2
24.08.2019 Viitorul Ianca
18:00
CS Tunari   C
24.08.2019 Metalul Buzău
18:00
Dacia Unirea Brăila   C
24.08.2019 Recolta Gheorghe Doja
18:00
CSM Medgidia   C
24.08.2019 Fotbal Club FCSB II
18:00
Agricola Borcea   C
24.08.2019 Mostiştea Ulmu
18:00
CS Afumați   C
24.08.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
18:00
Unirea Slobozia   C
24.08.2019 Înainte Modelu
18:00
Axiopolis Sport Cernavodă   C
24.08.2019 SC Popeşti Leordeni
18:00
CS Făurei   C


1. Agricola Borcea 0
2. Axiopolis Sport Cernavodă 0
3. CS Afumați 0
4. CS Făurei 0
5. CS Tunari 0
6. CSM Medgidia 0
7. Dacia Unirea Brăila 0
8. Fotbal Club FCSB II 0
9. Înainte Modelu 0
10. Metalul Buzău 0
11. Mostiştea Ulmu 0
12. Poseidon Limanu 2 Mai 0
13. Recolta Gheorghe Doja 0
14. SC Popeşti Leordeni 0
15. Unirea Slobozia 0
16. Viitorul Ianca 0
Clasament C2

C3


Liga 3 C3
24.08.2019 FC Brașov
18:00
Progresul Spartac București   C
24.08.2019 FC Pucioasa
18:00
CSM Alexandria   C
24.08.2019 CS Blejoi
18:00
Astra Giurgiu II   C
24.08.2019 Vediţa Coloneşti
18:00
Tractorul Cetate   C
24.08.2019 CSM Slatina
18:00
Sporting Roșiori-de-Vede   C
24.08.2019 Flacăra Moreni
18:00
Olimpic Cetate Râşnov   C
24.08.2019 FC Voluntari II
18:00
Unirea Bascov   C
24.08.2019 CS Universitatea Craiova II
18:00
CS Balotești   C


1. Astra Giurgiu II 0
2. CS Balotești 0
3. CS Blejoi 0
4. CS Universitatea Craiova II 0
5. CSM Alexandria 0
6. CSM Slatina 0
7. FC Brașov 0
8. FC Pucioasa 0
9. FC Voluntari II 0
10. Flacăra Moreni 0
11. Olimpic Cetate Râşnov 0
12. Progresul Spartac București 0
13. Sporting Roșiori-de-Vede 0
14. Tractorul Cetate 0
15. Unirea Bascov 0
16. Vediţa Coloneşti 0
Clasament C3

C4


Liga 3 C4
24.08.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
18:00
ACS Poli Timișoara   C
24.08.2019 Progresul Pecica
18:00
Crișul Chișineu-Criș   C
24.08.2019 Comunal Dumbrăviţa
18:00
Cetate Deva   C
24.08.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
18:00
Gloria Lunca Teuz Cernei   C
24.08.2019 Viitorul Dăeşti
18:00
CS Hunedoara   C
24.08.2019 CS Național Sebiș
18:00
Flacăra Horezu   C
24.08.2019 Șoimii Lipova
18:00
Universitatea Craiova   C
24.08.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
18:00
ACSO Filiaşi   C


1. ACS Poli Timișoara 0
2. ACSO Filiaşi 0
3. Cetate Deva 0
4. Comunal Dumbrăviţa 0
5. Crișul Chișineu-Criș 0
6. CS Hunedoara 0
7. CS Național Sebiș 0
8. CSC Ghiroda şi Giarmata Vii 0
9. Flacăra Horezu 0
10. Fortuna Becicherecu-Mic 0
11. Gilortul Târgu-Cărbuneşti 0
12. Gloria Lunca Teuz Cernei 0
13. Progresul Pecica 0
14. Șoimii Lipova 0
15. Universitatea Craiova 0
16. Viitorul Dăeşti 0
Clasament C4

C5


Liga 3 C5
24.08.2019 SCM Zalău
18:00
Unirea Dej   C
24.08.2019 Viitorul Şelimbăr
18:00
Unirea Alba-Iulia   C
24.08.2019 Gloria Bistrița
18:00
Sănătatea Cluj   C
24.08.2019 Avântul Reghin
18:00
AFC Odorheiu-Secuiesc   C
24.08.2019 CS Sânmartin
18:00
Luceafărul Oradea   C
24.08.2019 CFR 1907 Cluj II
18:00
Industria Galda de Jos   C
24.08.2019 Arieșul Turda
18:00
Minaur Baia-Mare   C
24.08.2019 ACS Comuna Recea
18:00
Metalurgistul Cugir   C


1. ACS Comuna Recea 0
2. AFC Odorheiu-Secuiesc 0
3. Arieșul Turda 0
4. Avântul Reghin 0
5. CFR 1907 Cluj II 0
6. CS Sânmartin 0
7. Gloria Bistrița 0
8. Industria Galda de Jos 0
9. Luceafărul Oradea 0
10. Metalurgistul Cugir 0
11. Minaur Baia-Mare 0
12. Sănătatea Cluj 0
13. SCM Zalău 0
14. Unirea Alba-Iulia 0
15. Unirea Dej 0
16. Viitorul Şelimbăr 0
Clasament C5

Decizie ONJN nr.1046/19.06.2017