Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-


Golgheteri Liga 1 13.07.2015 - 19:13

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2015-16

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2015-16
19 - Ioan Hora - Pandurii Târgu-Jiu (3p)

16 - Denis Alibec - Astra Giurgiu (3p)

15 - Florin Tănase - FC Viitorul (4p)

12 - Harlem-Eddy Gnohéré - Dinamo Bucureşti (1p)
12 - Bojan Golubović - CSMS Iaşi (2p)
12 - Cristian López - CFR 1907 Cluj (1p)
12 - Nicuşor Stanciu - Steaua Bucureşti (3p)

11 - Adrian Bălan - FC Voluntari (2p)
11 - Gonzalo Cabrera - FC Botoşani

9 - Nuno Rocha - CS Universitatea Craiova

8 - C-tin Budescu - Astra Giurgiu (2p) - s-a transferat la Dalian Yifang
8 - Florin Cernat - FC Viitorul (3p)
8 - Dorin Rotariu - Dinamo Bucureşti (1p)

7 - Adnan Aganović - FC Viitorul - s-a transferat la AEL Limassol
7 - Alexandru Chipciu - Steaua Bucureşti
7 - Andrei Cristea - CSMS Iaşi (1p)
7 - Dorin Goga - ACS Poli Timişoara (4p)
7 - Jugurtha Hamroun - Steaua Bucureşti (1p)
7 - Andrei Ivan - CS Universitatea Craiova

6 - Marcel Essombé - Dinamo Bucureşti
6 - Valerică Găman - Astra Giurgiu (3p)
6 - Vasile Gheorghe - CSMS Iaşi
6 - Attila Hadnagy - FC Botoşani
6 - Petre Ivanovici - FC Botoşani
6 - Juan Carlos Ruiz - CFR 1907 Cluj
6 - Gabriel Vaşvari - FC Botoşani (5p)

5 - Fernando Boldrin - Astra Giurgiu
5 - Cristi Bud - CFR 1907 Cluj (1p)
5 - Marian Cristescu - Concordia Chiajna
5 - William De Amorim - Astra Giurgiu
5 - István Fülöp - FC Botoşani (1p)
5 - Javi Hernández - ACS Poli Timişoara (1p)
5 - Filip Jazvić - ASA Târgu-Mureş
5 - Hamed Koné - FC Voluntari
5 - Artem Milevskiy - Concordia Chiajna (3p)
5 - Michael Ngadeu - FC Botoşani
5 - Daniel Pancu - FC Voluntari (3p)
5 - Marius Pena - Concordia Chiajna
5 - Cristian Săpunaru - Pandurii Târgu-Jiu (2p)
5 - Grégory Tadé - 1g CFR  Cluj, 1g Steaua (1p)
5 - Bogdan Vătăjelu - CS Universitatea Craiova (3p)
5 - Abdellah Zoubir - Petrolul Ploieşti (1p)

4 - Vlad Achim - 2g FC Viitorul, 2g FC Voluntari
4 - Victoraş Astafei - Petrolul Ploieşti (1p)
4 - Ionuţ Balaur - ASA Târgu-Mureş
4 - Tha'er Bawab - 1g CSUC, 1g Steaua
4 - Alexandru Băluţă - CS Universitatea Craiova
4 - Steve Leo Beleck - CFR 1907 Cluj
4 - Aurelian Chiţu - FC Viitorul
4 - Ramiro Costa - ASA Târgu-Mureş
4 - Róbert Elek - ACS Poli Timişoara
4 - Nicolás Gorobsov - ASA Târgu-Mureş (1p)
4 - Andrei Herghelegiu - CS Universitatea Craiova
4 - Antonio Jakoliš - CFR 1907 Cluj
4 - Valentin Lazăr - 2g Concordia, 2g Dinamo
4 - Quenten Martinus - FC Botoşani - s-a transferat la Yokohama F Marinos
4 - Deivydas Matulevičius - FC Botoşani
4 - Bănel Nicoliţă - FC Viitorul
4 - Bryan Nouvier - CFR 1907 Cluj
4 - Christian Obodo - Concordia Chiajna (2p)
4 - Antun Palić - Dinamo Bucureşti
4 - Adrian Popa - Steaua Bucureşti
4 - Mihai Răduţ - Pandurii Târgu-Jiu
4 - Mihai Roman - Pandurii Târgu-Jiu  - s-a transferat la NEC Nijmegen
4 - Tiberiu Serediuc - Concordia Chiajna
4 - Filipe Teixeira - Astra Giurgiu
4 - Mihai Voduţ - FC Voluntari
4 - Ianis Zicu - ACS Poli Timişoara (1p)

3 - Liviu Antal - Pandurii Târgu-Jiu
3 - Mircea Axente - ASA Târgu-Mureş
3 - Nicușor Bancu - CS Universitatea Craiova
3 - Pablo Brandán - ASA Târgu-Mureş (2p)
3 - Daniel Florea - Astra Giurgiu
3 - Cristian Ganea - FC Viitorul
2 - Ezequiel Filipetto - Pandurii Târgu-Jiu
3 - Gabriel Giurgiu - Concordia Chiajna (2p)
3 - Ianis Hagi - FC Viitorul
3 - Alexandru Ioniţă II - Astra Giurgiu
3 - Srdjan Luchin - ACS Poli Timişoara - s-a transferat la Levski Sofia
3 - Răzvan Marin - FC Viitorul
3 - Sofien Moussa - Petrolul Ploieşti - s-a transferat la Tromsø IL

3 - Alex Nimely - ACS Poli Timişoara
3 - Alexandru Păun - CFR 1907 Cluj (1p)
3 - Gianmarco Piccioni - CSMS Iaşi
3 - Florin Purece - Concordia Chiajna
3 - Davide Petrucci - CFR 1907 Cluj
3 - Adrian Ropotan - 2g Petrolul (1p), 1g Pandurii
3 - Dan Roman - FC Botoşani
3 - Alexandru Tudorie - 1g Steaua, 2g FC Voluntari
3 - Fernando Varela - Steaua Bucureşti

2 - Romário Benzar - FC Viitorul
2 - Damien Boudjemaa - Astra Giurgiu
2 - Lukács Bőle - CSMS Iaşi
2 - Vítor Bruno - CFR 1907 Cluj
2 - Mădălin Ciucă - CSMS Iaşi
2 - Marius Croitoru - 2g FC Botoşani, 0g ACS Poli Timişoara
2 - Alexandru Dandea - Astra Giurgiu
2 - Pablo de Lucas - FC Viitorul
2 - Steliano Filip - Dinamo Bucureşti
2 - Gabriel Enache - 1g Astra (1p), 1g Steaua
2 - Andrei Marc - Dinamo Bucureşti
2 - Laurenţiu Marinescu - Petrolul Ploieşti
2 - Cosmin Matei - Dinamo Bucureşti (1p)
2 - Bogdan Mitrea - FC Viitorul - s-a transferat la Ascoli Picchio
2 - Marko Momčilović - 1g Pandurii, 1g Steaua
2 - Gabriel Mureşan - ASA Târgu-Mureş
2 - Viorel Nicoară - Pandurii Târgu-Jiu
2 - Daniel Niculae - Astra Giurgiu
2 - Ousmane N'Doye - ASA Târgu-Mureş
2 - Michael Odibe - Concordia Chiajna
2 - Dan Popescu - ACS Poli Timişoara
2 - Ovidiu Popescu - ACS Poli Timişoara
2 - Sergiu Popovici - FC Botoşani
2 - Laurenţiu Rus - FC Voluntari
2 - Vlad Rusu - 1g Petrolul, 1g FC Viitorul
2 - Rufino Segovia del Burgo - ACS Poli Timişoara
2 - Hrvoje Spahija - FC Voluntari
2 - George Ţucudean - ASA Târgu-Mureş
2 - Nuno Viveiros - CSMS Iaşi
2 - Claudiu Voiculeţ - CFR 1907 Cluj
2 - Hristo Zlatinski - CS Universitatea Craiova

1 - Stephane Acka - CS Universitatea Craiova
1 - Paul Anton - Dinamo Bucureşti
1 - Cristi Bărbuţ - ACS Poli Timişoara
1 - Alexandru Benga - Petrolul Ploieşti
1 - Fabrice Begeorgi - Petrolul Ploieşti
1 - Erik Bicfalvi - Dinamo Bucureşti
1 - Kevin Boli - FC Viitorul
1 - Mihai Bordeianu - FC Botoşani
1 - Nicandro Breeveld - Steaua Bucureşti
1 - Mário Camora - CFR 1907 Cluj
1 - Carlo Casap - FC Viitorul
1 - Andrei Ciobanu - FC Viitorul
1 - Dani Coelho - CFR 1907 Cluj
1 - Marian Constantinescu - Concordia Chiajna
1 - Valentin Costache - Dinamo Bucureşti
1 - Stelian Cucu - FC Botoşani
1 - Alexandru Curtean - ACS Poli Timişoara - s-a transferat la FK Atyrau
1 - Alexandru Dedov - ASA Târgu-Mureş
1 - Radoslav Dimitrov - FC Botoşani
1 - Cătălin Doman - ACS Poli Timişoara
1 - Andrei Dumitraş - CS Universitatea Craiova
1 - Andrei Enescu - CSMS Iaşi
1 - Ioan Filip - FC Viitorul
1 - Lucian Filip - Steaua Bucureşti
1 - Cosmin Frăsinescu - CSMS Iaşi
1 - Bogdan Gavrilă - Petrolul Ploieşti
1 - Iván González - ASA Târgu-Mureş
1 - John Goossens - FC Voluntari (1p)
1 - Ştefan Grigorie - CSMS Iaşi
1 - Guima - CFR 1907 Cluj
1 - Gabriel Iancu - Steaua Bucureşti - s-a transferat la Kardemir Karabükspor
1 - Valentin Iliev - CS Universitatea Craiova
1 - Kay - CS Universitatea Craiova
1 - Ross Jenkins - ACS Poli Timişoara
1 - Romario Kortzorg - Dinamo Bucureşti
1 - Ionuț Larie - CFR 1907 Cluj (1p)
1 - Valentin Lemnaru - Petrolul Ploieşti - s-a transferat la East Riffa Club
1 - Fernando Llorente - ACS Poli Timişoara
1 - Tiago Lopes - CFR 1907 Cluj
1 - Bruno Madeira - Concordia Chiajna - s-a transferat la FC Braşov
1 - Vasile Maftei - FC Voluntari
1 - Sebastian Mailat - ACS Poli Timişoara
1 - Miroslav Manolov - ASA Târgu-Mureş - a plecat în pauza de iarnă
1 - Alexandru Mateiu - CS Universitatea Craiova
1 - Alexandru Mățan - FC Viitorul (1p)
1 - Simon Măzarache - CS Universitatea Craiova
1 - Júnior Morais - Astra Giurgiu
1 - Filip Mrzljak - Pandurii Târgu-Jiu
1 - Sulley Muniru - Steaua Bucureşti
1 - Valentin Munteanu - Pandurii Târgu-Jiu
1 - Nicolae Muşat - FC Botoşani
1 - Filipe Nascimento - CFR 1907 Cluj
1 - Dragoş Nedelcu - FC Viitorul
1 - Daniel Novac - FC Voluntari
1 - Saša Novaković - FC Voluntari
1 - Cristian Onțel - Steaua București
1 - Cristian Oros - Astra Giurgiu
1 - Janko Pacar - Petrolul Ploieşti
1 - Michele Paolucci - Petrolul Ploieşti (1p)
1 - Paul Papp - Steaua Bucureşti
1 - Paul Pârvulescu - 1g FC Voluntari (1p), 0g Steaua
1 - Luís Pedro - ASA Târgu-Mureş
1 - Patrick Petre - Dinamo Bucureşti
1 - Doru Popadiuc - Steaua București
1 - Apostol Popov - CS Universitatea Craiova
1 - Ante Puljić - Dinamo Bucureşti
1 - Robert Raducanu - Concordia Chiajna
1 - Cornel Râpă - Steaua Bucureşti
1 - Iulian Roşu - Astra Giurgiu
1 - Neluț Roșu - Concordia Chiajna
1 - Alexandru Stan - Astra Giurgiu
1 - Cătălin Ștefănescu - FC Voluntari
1 - Aymen Tahar - Steaua Bucureşti - s-a transferat la Boavista Porto
1 - Dinu Todoran - FC Voluntari
1 - Bogdan Ţâru - 0g FC Voluntari, 1g FC Voluntari
1 - Alexandru Țigănașu - CSMS Iaşi
1 - Dacian Varga - Petrolul Ploieşti
1 - Nikola Vasiljević - Pandurii Târgu-Jiu
1 - Robert Vâlceanu - FC Voluntari
1 - Fernando Velasco - Petrolul Ploieşti
1 - Carlos Wellington - Pandurii Târgu-Jiu

AUTOGOLURI
1 - Vlad Achim (FC Viitorul) - pentru Pandurii Târgu-Jiu
1 - Geraldo Alves (Astra Giurgiu) - pentru Dinamo Bucureşti
1 - Ionuţ Balaur (ASA Târgu-Mureş) - pentru Dinamo Bucureşti
1 - Ionuţ Balaur (ASA Târgu-Mureş) - pentru FC Viitorul
1 - Daniel Barna (FC Voluntari) - pentru CSMS Iaşi
1 - Alexandru Benga (Petrolul Ploieşti) - pentru Concordia Chiajna
1 - Virgil Bocșan (ACS Poli Timişoara) - pentru Steaua Bucureşti
1 - Ramiro Costa (ASA Târgu-Mureş) - pentru CS Universitatea Craiova
1 - Steliano Filip (Dinamo Bucureşti) - pentru Steaua Bucureşti
1 - Ezequiel Filipetto (Pandurii Târgu-Jiu) - pentru Dinamo Bucureşti
1 - Iván González (ASA Târgu-Mureş) - pentru Steaua Bucureşti
1 - Valentin Iliev (CS Universitatea Craiova) - pentru Concordia Chiajna
1 - Vasile Maftei (FC Voluntari) - pentru Petrolul Ploieşti
1 - Iulian Mamele (Concordia Chiajna) - pentru ASA Târgu-Mureş
1 - Cristian Oros (Astra Giurgiu) - pentru Concordia Chiajna
1 - Fernando Varela (Steaua Bucureşti) - pentru Dinamo Bucureşti
1 - Javier Velayos (ASA Târgu-Mureş) - pentru Astra Giurgiu
1 - Alexandru Tudose (Petrolul Ploieşti) - pentru Dinamo Bucureşti






Taguri: golgheteri    Liga 1    sezonul 2015-2016   

Comenteaza

Ultimele stiri - Golgheteri Liga 1

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2016-17

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2016-2017 - Clasamentul golgheterilor după etapa 9 (play-off şi play-out) 16 - Azdren Llullaku - Gaz Metan Mediaş (3p) (s-a transferat la FC Astana) 11 -...

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2014-15

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2014-2015 - Clasamentul golgheterilor după etapa 34

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2013-14

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2013-14 - Clasamentul golgheterilor după etapa 34

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2012-13

Clasamentul golgheterilor după etapa 34

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2011-12

Clasamentul golgheterilor după etapa 34 Liga 1, sezonul 2011-12

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2010-11

Liga 1: Clasamentul golgheterilor după etapa 34

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2009-10

Liga 1: Clasamentul golgheterilor după etapa 34

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2008-09

Liga 1: Clasamentul golgheterilor după etapa 34

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2007-08

Liga 1: Clasamentul golgheterilor după etapa 34




Top News

-Liga 1 - Etapa 9: Rezultate şi marcatori

-Italia:Seria A - Etapa 3

-Spania: Primera Division - Etapa 4

-Germania: Bundesliga - Etapa 3

-Franta: Ligue 1 - Etapa 5

-Anglia:Premier League - Etapa 5

-Preliminariile Campionatului de tineret 2021: Danemarca - România 2-1




S-au nascut azi

Alexandru Ene I
România
91 ani

Alexandru Forminte
România
37 ani

Aristide Bancé
Burkina Faso
35 ani

Attila Vajda
România
38 ani

Carlos Mozer
Brazilia
59 ani

Chico
Portugalia
38 ani

Chris Kullmann
Germania
33 ani

Constantin Rontea
România
47 ani

Costel Ilie
România
45 ani

Daniel Predoi
România
44 ani

David Seaman
Anglia
56 ani

Dionisiu Bumb
România
46 ani

Eduardo Carvalho
Portugalia
37 ani

FK BODØ/GLIMT
Norvegia
103 ani

Franck Signorino
Franța
38 ani

Ion Neacșu
România
89 ani

IRLANDA
Irlanda
98 ani

Jorge López
Spania
41 ani

Kazimierz Kmiecik
Polonia
68 ani

Kieran Trippier
Anglia
29 ani

Laurențiu Reghecampf
România
44 ani

Ognjen Koroman
Serbia
41 ani

Savvas Gentsoglou
Grecia
29 ani

Sergey Ryzhikov
Rusia
39 ani

Sorin Bucă
România
33 ani

Ștefan Filotti
România
97 ani

Stelian Isac
România
38 ani

Tommaso Rocchi
Italia
42 ani

Ulrich Ramé
Franța
47 ani

Vasile Miriuță
România
51 ani

Vjekoslav Lokica
Croaţia
54 ani


Liga 1
Steaua Bucuresti ASA CFR Cluj
CS Universitatea Gaz Metan Mediaș
Dinamo FC Botosani Pandurii
CSM Iasi Viitorul Constanta
Concordia Chiajna
-

Arhiva Stiri Romanian Soccer
L M M J V S D
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


2019-2020


Liga 1 2019-2020
13.09.2019 Academica Clinceni Astra Giurgiu C
13.09.2019 CFR 1907 Cluj FC Voluntari C
14.09.2019 Chindia Târgoviște Sepsi Sfântu Gheorghe C
14.09.2019 Dinamo București FC Botoșani C
15.09.2019 CSM Politehnica Iaşi FC Hermannstadt C
15.09.2019 Universitatea Craiova Fotbal Club FCSB C
16.09.2019 FC Viitorul Gaz Metan Mediaş C


1. CFR 1907 Cluj 20
2. FC Viitorul 18
3. Gaz Metan Mediaş 18
4. CSM Politehnica Iaşi 16
5. Universitatea Craiova 16
6. FC Botoșani 12
7. Astra Giurgiu 12
8. Sepsi Sfântu Gheorghe 10
9. Dinamo București 10
10. FC Hermannstadt 10
11. Fotbal Club FCSB 10
12. Academica Clinceni 6
13. Chindia Târgoviște 6
14. FC Voluntari 5
Clasament 2019-2020

Liga 2


Liga 2
14.09.2019 Metaloglobus București Pandurii Târgu-Jiu C
14.09.2019 CSM Reșița Turris Oltul Turnu-Măgurele C
14.09.2019 AFK Csíkszereda Ripensia Timișoara C
14.09.2019 Gloria Buzău Daco-Getica București C
14.09.2019 Viitorul Târgu-Jiu Concordia Chiajna C
14.09.2019 Dunărea Călărași Universitatea Cluj C
14.09.2019 ASU Poli Timişoara SSC Farul Constanţa C
15.09.2019 UTA Arad CS Mioveni C
15.09.2019 FC Argeș Pitești Rapid București C
16.09.2019 Petrolul Ploiești Sportul Snagov C


1. Turris Oltul Turnu-Măgurele 19
2. Gloria Buzău 16
3. CS Mioveni 15
4. UTA Arad 13
5. Rapid București 13
6. FC Argeș Pitești 12
7. Petrolul Ploiești 11
8. Viitorul Târgu-Jiu 11
9. Concordia Chiajna 11
10. Metaloglobus București 10
11. SSC Farul Constanţa 9
12. CSM Reșița 8
13. Ripensia Timișoara 8
14. Dunărea Călărași 8
15. Daco-Getica București 6
16. ASU Poli Timişoara 5
17. AFK Csíkszereda 5
18. Pandurii Târgu-Jiu 5
19. Universitatea Cluj 3
20. Sportul Snagov 1
Clasament Liga 2

C1


Liga 3 C1
13.09.2019 Aerostar Bacău Bucovina Rădăuți C
13.09.2019 FC Botoşani II CSM Pașcani C
13.09.2019 FC Ozana Târgu-Neamţ CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ C
14.09.2019 Sporting Liești Şomuz Fălticeni C
14.09.2019 KSE Târgu-Secuiesc CSM Bacău C
14.09.2019 Știința Miroslava Foresta Suceava C
14.09.2019 CSM Foșcani CSU Galați C
14.09.2019 Oțelul Galați Huşana Huşi C


1. Aerostar Bacău 12
2. Foresta Suceava 10
3. Bucovina Rădăuți 9
4. CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ 9
5. CSM Foșcani 9
6. Oțelul Galați 9
7. KSE Târgu-Secuiesc 4
8. Știința Miroslava 4
9. FC Ozana Târgu-Neamţ 4
10. CSM Bacău 4
11. Sporting Liești 4
12. FC Botoşani II 4
13. Şomuz Fălticeni 4
14. CSU Galați 2
15. Huşana Huşi 1
16. CSM Pașcani 0
Clasament C1

C2


Liga 3 C2
13.09.2019 Dacia Unirea Brăila Mostiştea Ulmu C
14.09.2019 CS Tunari Axiopolis Sport Cernavodă C
14.09.2019 Unirea Slobozia CS Făurei C
14.09.2019 CS Afumați SC Popeşti Leordeni C
14.09.2019 Agricola Borcea Înainte Modelu C
14.09.2019 CSM Medgidia Poseidon Limanu 2 Mai C
14.09.2019 Viitorul Ianca Fotbal Club FCSB II C
14.09.2019 Metalul Buzău Recolta Gheorghe Doja C


1. Unirea Slobozia 10
2. CS Afumați 10
3. Metalul Buzău 9
4. CS Tunari 9
5. Viitorul Ianca 9
6. SC Popeşti Leordeni 7
7. Mostiştea Ulmu 7
8. CSM Medgidia 5
9. Fotbal Club FCSB II 5
10. Înainte Modelu 5
11. CS Făurei 3
12. Dacia Unirea Brăila 3
13. Agricola Borcea 2
14. Poseidon Limanu 2 Mai 1
15. Axiopolis Sport Cernavodă 1
16. Recolta Gheorghe Doja 0
Clasament C2

C3


Liga 3 C3
13.09.2019 Astra Giurgiu II Flacăra Moreni C
13.09.2019 CSM Alexandria CSM Slatina C
14.09.2019 Progresul Spartac București Unirea Bascov C
14.09.2019 Olimpic Cetate Râşnov CS Balotești C
14.09.2019 Sporting Roșiori-de-Vede CS Universitatea Craiova II C
14.09.2019 Tractorul Cetate FC Voluntari II C
14.09.2019 FC Brașov Vediţa Coloneşti C
14.09.2019 FC Pucioasa CS Blejoi C


1. CSM Alexandria 10
2. CSM Slatina 9
3. Progresul Spartac București 8
4. Flacăra Moreni 7
5. Olimpic Cetate Râşnov 7
6. FC Voluntari II 7
7. Vediţa Coloneşti 7
8. CS Universitatea Craiova II 5
9. FC Brașov 5
10. FC Pucioasa 4
11. CS Balotești 4
12. Unirea Bascov 3
13. CS Blejoi 3
14. Sporting Roșiori-de-Vede 3
15. Tractorul Cetate 3
16. Astra Giurgiu II 1
Clasament C3

C4


Liga 3 C4
13.09.2019 Cetate Deva CS Național Sebiș C
14.09.2019 ACS Poli Timișoara Universitatea Craiova C
14.09.2019 Flacăra Horezu ACSO Filiaşi C
14.09.2019 CS Hunedoara Gilortul Târgu-Cărbuneşti C
14.09.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei Șoimii Lipova C
14.09.2019 Crișul Chișineu-Criș Viitorul Dăeşti C
14.09.2019 Fortuna Becicherecu-Mic CSC Ghiroda şi Giarmata Vii C
14.09.2019 Progresul Pecica Comunal Dumbrăviţa C


1. Universitatea Craiova 12
2. Flacăra Horezu 10
3. CSC Ghiroda şi Giarmata Vii 9
4. Fortuna Becicherecu-Mic 8
5. Viitorul Dăeşti 7
6. CS Hunedoara 6
7. ACSO Filiaşi 6
8. Crișul Chișineu-Criș 5
9. Progresul Pecica 5
10. CS Național Sebiș 4
11. Șoimii Lipova 4
12. Cetate Deva 4
13. Comunal Dumbrăviţa 3
14. Gloria Lunca Teuz Cernei 2
15. Gilortul Târgu-Cărbuneşti 1
16. ACS Poli Timișoara 1
Clasament C4

C5


Liga 3 C5
13.09.2019 Unirea Dej Minaur Baia-Mare C
13.09.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc Arieșul Turda C
13.09.2019 Sănătatea Cluj CFR 1907 Cluj II C
13.09.2019 Viitorul Şelimbăr Gloria Bistrița C
14.09.2019 Industria Galda de Jos Metalurgistul Cugir C
14.09.2019 Luceafărul Oradea ACS Comuna Recea C
14.09.2019 Unirea Alba-Iulia CS Sânmartin C
14.09.2019 SCM Zalău Avântul Reghin C


1. ACS Comuna Recea 10
2. Luceafărul Oradea 9
3. Viitorul Şelimbăr 8
4. CFR 1907 Cluj II 7
5. Arieșul Turda 7
6. Unirea Alba-Iulia 6
7. Minaur Baia-Mare 5
8. Metalurgistul Cugir 5
9. Avântul Reghin 5
10. AFC Odorheiu-Secuiesc 4
11. SCM Zalău 4
12. Unirea Dej 4
13. Sănătatea Cluj 4
14. CS Sânmartin 4
15. Gloria Bistrița 4
16. Industria Galda de Jos 0
Clasament C5

Decizie ONJN nr.1046/19.06.2017