Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-


Golgheteri Liga 1 13.07.2015 - 19:13

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2015-16

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2015-16
19 - Ioan Hora - Pandurii Târgu-Jiu (3p)

16 - Denis Alibec - Astra Giurgiu (3p)

15 - Florin Tănase - FC Viitorul (4p)

12 - Harlem-Eddy Gnohéré - Dinamo Bucureşti (1p)
12 - Bojan Golubović - CSMS Iaşi (2p)
12 - Cristian López - CFR 1907 Cluj (1p)
12 - Nicuşor Stanciu - Steaua Bucureşti (3p)

11 - Adrian Bălan - FC Voluntari (2p)
11 - Gonzalo Cabrera - FC Botoşani

9 - Nuno Rocha - CS Universitatea Craiova

8 - C-tin Budescu - Astra Giurgiu (2p) - s-a transferat la Dalian Yifang
8 - Florin Cernat - FC Viitorul (3p)
8 - Dorin Rotariu - Dinamo Bucureşti (1p)

7 - Adnan Aganović - FC Viitorul - s-a transferat la AEL Limassol
7 - Alexandru Chipciu - Steaua Bucureşti
7 - Andrei Cristea - CSMS Iaşi (1p)
7 - Dorin Goga - ACS Poli Timişoara (4p)
7 - Jugurtha Hamroun - Steaua Bucureşti (1p)
7 - Andrei Ivan - CS Universitatea Craiova

6 - Marcel Essombé - Dinamo Bucureşti
6 - Valerică Găman - Astra Giurgiu (3p)
6 - Vasile Gheorghe - CSMS Iaşi
6 - Attila Hadnagy - FC Botoşani
6 - Petre Ivanovici - FC Botoşani
6 - Juan Carlos Ruiz - CFR 1907 Cluj
6 - Gabriel Vaşvari - FC Botoşani (5p)

5 - Fernando Boldrin - Astra Giurgiu
5 - Cristi Bud - CFR 1907 Cluj (1p)
5 - Marian Cristescu - Concordia Chiajna
5 - William De Amorim - Astra Giurgiu
5 - István Fülöp - FC Botoşani (1p)
5 - Javi Hernández - ACS Poli Timişoara (1p)
5 - Filip Jazvić - ASA Târgu-Mureş
5 - Hamed Koné - FC Voluntari
5 - Artem Milevskiy - Concordia Chiajna (3p)
5 - Michael Ngadeu - FC Botoşani
5 - Daniel Pancu - FC Voluntari (3p)
5 - Marius Pena - Concordia Chiajna
5 - Cristian Săpunaru - Pandurii Târgu-Jiu (2p)
5 - Grégory Tadé - 1g CFR  Cluj, 1g Steaua (1p)
5 - Bogdan Vătăjelu - CS Universitatea Craiova (3p)
5 - Abdellah Zoubir - Petrolul Ploieşti (1p)

4 - Vlad Achim - 2g FC Viitorul, 2g FC Voluntari
4 - Victoraş Astafei - Petrolul Ploieşti (1p)
4 - Ionuţ Balaur - ASA Târgu-Mureş
4 - Tha'er Bawab - 1g CSUC, 1g Steaua
4 - Alexandru Băluţă - CS Universitatea Craiova
4 - Steve Leo Beleck - CFR 1907 Cluj
4 - Aurelian Chiţu - FC Viitorul
4 - Ramiro Costa - ASA Târgu-Mureş
4 - Róbert Elek - ACS Poli Timişoara
4 - Nicolás Gorobsov - ASA Târgu-Mureş (1p)
4 - Andrei Herghelegiu - CS Universitatea Craiova
4 - Antonio Jakoliš - CFR 1907 Cluj
4 - Valentin Lazăr - 2g Concordia, 2g Dinamo
4 - Quenten Martinus - FC Botoşani - s-a transferat la Yokohama F Marinos
4 - Deivydas Matulevičius - FC Botoşani
4 - Bănel Nicoliţă - FC Viitorul
4 - Bryan Nouvier - CFR 1907 Cluj
4 - Christian Obodo - Concordia Chiajna (2p)
4 - Antun Palić - Dinamo Bucureşti
4 - Adrian Popa - Steaua Bucureşti
4 - Mihai Răduţ - Pandurii Târgu-Jiu
4 - Mihai Roman - Pandurii Târgu-Jiu  - s-a transferat la NEC Nijmegen
4 - Tiberiu Serediuc - Concordia Chiajna
4 - Filipe Teixeira - Astra Giurgiu
4 - Mihai Voduţ - FC Voluntari
4 - Ianis Zicu - ACS Poli Timişoara (1p)

3 - Liviu Antal - Pandurii Târgu-Jiu
3 - Mircea Axente - ASA Târgu-Mureş
3 - Nicușor Bancu - CS Universitatea Craiova
3 - Pablo Brandán - ASA Târgu-Mureş (2p)
3 - Daniel Florea - Astra Giurgiu
3 - Cristian Ganea - FC Viitorul
2 - Ezequiel Filipetto - Pandurii Târgu-Jiu
3 - Gabriel Giurgiu - Concordia Chiajna (2p)
3 - Ianis Hagi - FC Viitorul
3 - Alexandru Ioniţă II - Astra Giurgiu
3 - Srdjan Luchin - ACS Poli Timişoara - s-a transferat la Levski Sofia
3 - Răzvan Marin - FC Viitorul
3 - Sofien Moussa - Petrolul Ploieşti - s-a transferat la Tromsø IL

3 - Alex Nimely - ACS Poli Timişoara
3 - Alexandru Păun - CFR 1907 Cluj (1p)
3 - Gianmarco Piccioni - CSMS Iaşi
3 - Florin Purece - Concordia Chiajna
3 - Davide Petrucci - CFR 1907 Cluj
3 - Adrian Ropotan - 2g Petrolul (1p), 1g Pandurii
3 - Dan Roman - FC Botoşani
3 - Alexandru Tudorie - 1g Steaua, 2g FC Voluntari
3 - Fernando Varela - Steaua Bucureşti

2 - Romário Benzar - FC Viitorul
2 - Damien Boudjemaa - Astra Giurgiu
2 - Lukács Bőle - CSMS Iaşi
2 - Vítor Bruno - CFR 1907 Cluj
2 - Mădălin Ciucă - CSMS Iaşi
2 - Marius Croitoru - 2g FC Botoşani, 0g ACS Poli Timişoara
2 - Alexandru Dandea - Astra Giurgiu
2 - Pablo de Lucas - FC Viitorul
2 - Steliano Filip - Dinamo Bucureşti
2 - Gabriel Enache - 1g Astra (1p), 1g Steaua
2 - Andrei Marc - Dinamo Bucureşti
2 - Laurenţiu Marinescu - Petrolul Ploieşti
2 - Cosmin Matei - Dinamo Bucureşti (1p)
2 - Bogdan Mitrea - FC Viitorul - s-a transferat la Ascoli Picchio
2 - Marko Momčilović - 1g Pandurii, 1g Steaua
2 - Gabriel Mureşan - ASA Târgu-Mureş
2 - Viorel Nicoară - Pandurii Târgu-Jiu
2 - Daniel Niculae - Astra Giurgiu
2 - Ousmane N'Doye - ASA Târgu-Mureş
2 - Michael Odibe - Concordia Chiajna
2 - Dan Popescu - ACS Poli Timişoara
2 - Ovidiu Popescu - ACS Poli Timişoara
2 - Sergiu Popovici - FC Botoşani
2 - Laurenţiu Rus - FC Voluntari
2 - Vlad Rusu - 1g Petrolul, 1g FC Viitorul
2 - Rufino Segovia del Burgo - ACS Poli Timişoara
2 - Hrvoje Spahija - FC Voluntari
2 - George Ţucudean - ASA Târgu-Mureş
2 - Nuno Viveiros - CSMS Iaşi
2 - Claudiu Voiculeţ - CFR 1907 Cluj
2 - Hristo Zlatinski - CS Universitatea Craiova

1 - Stephane Acka - CS Universitatea Craiova
1 - Paul Anton - Dinamo Bucureşti
1 - Cristi Bărbuţ - ACS Poli Timişoara
1 - Alexandru Benga - Petrolul Ploieşti
1 - Fabrice Begeorgi - Petrolul Ploieşti
1 - Erik Bicfalvi - Dinamo Bucureşti
1 - Kevin Boli - FC Viitorul
1 - Mihai Bordeianu - FC Botoşani
1 - Nicandro Breeveld - Steaua Bucureşti
1 - Mário Camora - CFR 1907 Cluj
1 - Carlo Casap - FC Viitorul
1 - Andrei Ciobanu - FC Viitorul
1 - Dani Coelho - CFR 1907 Cluj
1 - Marian Constantinescu - Concordia Chiajna
1 - Valentin Costache - Dinamo Bucureşti
1 - Stelian Cucu - FC Botoşani
1 - Alexandru Curtean - ACS Poli Timişoara - s-a transferat la FK Atyrau
1 - Alexandru Dedov - ASA Târgu-Mureş
1 - Radoslav Dimitrov - FC Botoşani
1 - Cătălin Doman - ACS Poli Timişoara
1 - Andrei Dumitraş - CS Universitatea Craiova
1 - Andrei Enescu - CSMS Iaşi
1 - Ioan Filip - FC Viitorul
1 - Lucian Filip - Steaua Bucureşti
1 - Cosmin Frăsinescu - CSMS Iaşi
1 - Bogdan Gavrilă - Petrolul Ploieşti
1 - Iván González - ASA Târgu-Mureş
1 - John Goossens - FC Voluntari (1p)
1 - Ştefan Grigorie - CSMS Iaşi
1 - Guima - CFR 1907 Cluj
1 - Gabriel Iancu - Steaua Bucureşti - s-a transferat la Kardemir Karabükspor
1 - Valentin Iliev - CS Universitatea Craiova
1 - Kay - CS Universitatea Craiova
1 - Ross Jenkins - ACS Poli Timişoara
1 - Romario Kortzorg - Dinamo Bucureşti
1 - Ionuț Larie - CFR 1907 Cluj (1p)
1 - Valentin Lemnaru - Petrolul Ploieşti - s-a transferat la East Riffa Club
1 - Fernando Llorente - ACS Poli Timişoara
1 - Tiago Lopes - CFR 1907 Cluj
1 - Bruno Madeira - Concordia Chiajna - s-a transferat la FC Braşov
1 - Vasile Maftei - FC Voluntari
1 - Sebastian Mailat - ACS Poli Timişoara
1 - Miroslav Manolov - ASA Târgu-Mureş - a plecat în pauza de iarnă
1 - Alexandru Mateiu - CS Universitatea Craiova
1 - Alexandru Mățan - FC Viitorul (1p)
1 - Simon Măzarache - CS Universitatea Craiova
1 - Júnior Morais - Astra Giurgiu
1 - Filip Mrzljak - Pandurii Târgu-Jiu
1 - Sulley Muniru - Steaua Bucureşti
1 - Valentin Munteanu - Pandurii Târgu-Jiu
1 - Nicolae Muşat - FC Botoşani
1 - Filipe Nascimento - CFR 1907 Cluj
1 - Dragoş Nedelcu - FC Viitorul
1 - Daniel Novac - FC Voluntari
1 - Saša Novaković - FC Voluntari
1 - Cristian Onțel - Steaua București
1 - Cristian Oros - Astra Giurgiu
1 - Janko Pacar - Petrolul Ploieşti
1 - Michele Paolucci - Petrolul Ploieşti (1p)
1 - Paul Papp - Steaua Bucureşti
1 - Paul Pârvulescu - 1g FC Voluntari (1p), 0g Steaua
1 - Luís Pedro - ASA Târgu-Mureş
1 - Patrick Petre - Dinamo Bucureşti
1 - Doru Popadiuc - Steaua București
1 - Apostol Popov - CS Universitatea Craiova
1 - Ante Puljić - Dinamo Bucureşti
1 - Robert Raducanu - Concordia Chiajna
1 - Cornel Râpă - Steaua Bucureşti
1 - Iulian Roşu - Astra Giurgiu
1 - Neluț Roșu - Concordia Chiajna
1 - Alexandru Stan - Astra Giurgiu
1 - Cătălin Ștefănescu - FC Voluntari
1 - Aymen Tahar - Steaua Bucureşti - s-a transferat la Boavista Porto
1 - Dinu Todoran - FC Voluntari
1 - Bogdan Ţâru - 0g FC Voluntari, 1g FC Voluntari
1 - Alexandru Țigănașu - CSMS Iaşi
1 - Dacian Varga - Petrolul Ploieşti
1 - Nikola Vasiljević - Pandurii Târgu-Jiu
1 - Robert Vâlceanu - FC Voluntari
1 - Fernando Velasco - Petrolul Ploieşti
1 - Carlos Wellington - Pandurii Târgu-Jiu

AUTOGOLURI
1 - Vlad Achim (FC Viitorul) - pentru Pandurii Târgu-Jiu
1 - Geraldo Alves (Astra Giurgiu) - pentru Dinamo Bucureşti
1 - Ionuţ Balaur (ASA Târgu-Mureş) - pentru Dinamo Bucureşti
1 - Ionuţ Balaur (ASA Târgu-Mureş) - pentru FC Viitorul
1 - Daniel Barna (FC Voluntari) - pentru CSMS Iaşi
1 - Alexandru Benga (Petrolul Ploieşti) - pentru Concordia Chiajna
1 - Virgil Bocșan (ACS Poli Timişoara) - pentru Steaua Bucureşti
1 - Ramiro Costa (ASA Târgu-Mureş) - pentru CS Universitatea Craiova
1 - Steliano Filip (Dinamo Bucureşti) - pentru Steaua Bucureşti
1 - Ezequiel Filipetto (Pandurii Târgu-Jiu) - pentru Dinamo Bucureşti
1 - Iván González (ASA Târgu-Mureş) - pentru Steaua Bucureşti
1 - Valentin Iliev (CS Universitatea Craiova) - pentru Concordia Chiajna
1 - Vasile Maftei (FC Voluntari) - pentru Petrolul Ploieşti
1 - Iulian Mamele (Concordia Chiajna) - pentru ASA Târgu-Mureş
1 - Cristian Oros (Astra Giurgiu) - pentru Concordia Chiajna
1 - Fernando Varela (Steaua Bucureşti) - pentru Dinamo Bucureşti
1 - Javier Velayos (ASA Târgu-Mureş) - pentru Astra Giurgiu
1 - Alexandru Tudose (Petrolul Ploieşti) - pentru Dinamo Bucureşti






Taguri: golgheteri    Liga 1    sezonul 2015-2016   

Comenteaza

Ultimele stiri - Golgheteri Liga 1

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2016-17

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2016-2017 - Clasamentul golgheterilor după etapa 9 (play-off şi play-out) 16 - Azdren Llullaku - Gaz Metan Mediaş (3p) (s-a transferat la FC Astana) 11 -...

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2014-15

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2014-2015 - Clasamentul golgheterilor după etapa 34

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2013-14

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2013-14 - Clasamentul golgheterilor după etapa 34

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2012-13

Clasamentul golgheterilor după etapa 34

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2011-12

Clasamentul golgheterilor după etapa 34 Liga 1, sezonul 2011-12

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2010-11

Liga 1: Clasamentul golgheterilor după etapa 34

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2009-10

Liga 1: Clasamentul golgheterilor după etapa 34

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2008-09

Liga 1: Clasamentul golgheterilor după etapa 34

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2007-08

Liga 1: Clasamentul golgheterilor după etapa 34




Top News

-Biletul zilei la pariuri - 20.04.2019

-Eugen Neagoe: Cei de la CFR Cluj nu au pierdut niciun joc în acest play-off

-Chelsea, Arsenal, Eintracht Frankfurt şi Valencia, calificate în semifinalele Europa League

-Cristiano Bergodi: Hermannstadt luptă pentru salvarea de la retrogradare

-Biletul zilei la pariuri - 19.04.2019

-Biletul zilei la pariuri - 18.04.2019

-Liga Campionilor, sferturi, retur: Manchester City - Tottenham Hotspur 4-3




S-au nascut azi

Aleksandar Dyulgerov
Bulgaria
29 ani

Alessio Scarpi
Italia
46 ani

Alexandru Pândaru
România
35 ani

Constantin Dinulescu
România
88 ani

Damien Le Tallec
Franța
29 ani

Éder Luís
Brazilia
34 ani

Ferid Chouchane
Turcia
46 ani

Gabriel Heinze
Argentina
41 ani

Gustavo Colman
Argentina
34 ani

Jan Zimmermann
Germania
34 ani

Javier Fragoso
Mexic
77 ani

Joe Hart
Anglia
32 ani

Juan Pablo Garat
Argentina
36 ani

Jussi Jăăskelăinen
Finlanda
44 ani

Leonard Manole
România
26 ani

Lucien Mettomo
Camerun
42 ani

Marius Măldărășanu
România
44 ani

Marko Arnautović
Austria
30 ani

Niki Zimling
Danemarca
34 ani

Paul-José M'Poku
Belgia
27 ani

R i v a l d o
Brazilia
47 ani

Roberto Ufarte
Spania
61 ani

Tom Mickel
Germania
30 ani

Trevor Francis
Anglia
65 ani

Valon Behrami
Elveția
34 ani

Zhao Junzhe
China
40 ani


Liga 1
Steaua Bucuresti ASA CFR Cluj
CS Universitatea Gaz Metan Mediaș
Dinamo FC Botosani Pandurii
CSM Iasi Viitorul Constanta
Concordia Chiajna
-

Arhiva Stiri Romanian Soccer
L M M J V S D
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          


2018-2019


Liga 1 2018-2019
01.03.2019 Dinamo București Concordia Chiajna C
02.03.2019 Gaz Metan Mediaș Dunărea Călărași C
02.03.2019 FC Voluntari Fotbal Club FCSB C
03.03.2019 FC Hermannstadt CSM Politehnica Iaşi C
03.03.2019 FC Viitorul FC Botoșani C
03.03.2019 CFR 1907 Cluj Sepsi Sfântu Gheorghe C
04.03.2019 CS Universitatea Craiova Astra Giurgiu C


1. CFR 1907 Cluj 54
2. Fotbal Club FCSB 49
3. CS Universitatea Craiova 45
4. Astra Giurgiu 42
5. FC Viitorul 38
6. Sepsi Sfântu Gheorghe 37
7. FC Botoșani 36
8. CSM Politehnica Iaşi 34
9. Dinamo București 32
10. FC Hermannstadt 32
11. Gaz Metan Mediaș 31
12. Dunărea Călărași 24
13. FC Voluntari 21
14. Concordia Chiajna 18
Clasament 2018-2019

Play-Off


Liga 1 Play-Off
13.04.2019 FC Viitorul Universitatea Craiova C
14.04.2019 CFR 1907 Cluj Fotbal Club FCSB C
15.04.2019 Sepsi Sfântu Gheorghe Astra Giurgiu C


1. CFR 1907 Cluj 38
2. Fotbal Club FCSB 35
3. Universitatea Craiova 30
4. FC Viitorul 29
5. Astra Giurgiu 25
6. Sepsi Sfântu Gheorghe 20
Clasament Play-Off

Play-Out


Liga 1 Play-Out
19.04.2019 FC Hermannstadt FC Voluntari C
21.04.2019 Gaz Metan Mediaș
18:00
Dunărea Călărași Telekom Sport 1 C
22.04.2019 CSM Politehnica Iași
18:00
Concordia Chiajna Telekom Sport 1 C
22.04.2019 Dinamo București
21:00
FC Botoșani Telekom Sport 1 C


1. Gaz Metan Mediaș 31
2. Dinamo București 28
3. CSM Politehnica Iași 23
4. FC Voluntari 22
5. FC Botoșani 22
6. FC Hermannstadt 18
7. Dunărea Călărași 16
8. Concordia Chiajna 14
Clasament Play-Out

Liga 2


Liga 2
13.04.2019 Aerostar Bacău ASC Daco-Getica Bucureşti C
13.04.2019 Pandurii Târgu-Jiu Academica Clinceni C
13.04.2019 CS Balotești FC Snagov C
13.04.2019 Universitatea Cluj SSC Farul Constanţa C
14.04.2019 Energeticianul Petroşani Ripensia Timișoara C
14.04.2019 Metaloglobus București UTA Arad C
14.04.2019 Chindia Târgoviște ACS Poli Timișoara C
14.04.2019 Luceafărul Oradea Petrolul Ploiești C
14.04.2019 ASU Politehnica Timişoara Dacia Unirea Brăila C
15.04.2019 FC Argeș Pitești CS Mioveni C


1. Academica Clinceni 70
2. Chindia Târgoviște 66
3. Universitatea Cluj 63
4. FC Snagov 60
5. Petrolul Ploiești 59
6. FC Argeș Pitești 56
7. CS Mioveni 46
8. UTA Arad 42
9. Ripensia Timișoara 37
10. Luceafărul Oradea 37
11. Metaloglobus București 37
12. ASU Politehnica Timişoara 36
13. Pandurii Târgu-Jiu 34
14. SSC Farul Constanţa 34
15. Energeticianul Petroşani 33
16. ASC Daco-Getica Bucureşti 30
17. Aerostar Bacău 29
18. CS Balotești 23
19. ACS Poli Timișoara 22
20. Dacia Unirea Brăila 19
Clasament Liga 2

C1


Liga 3 C1
26.05.2017 Olimpic Cetate Râşnov Aerostar Bacău C
26.05.2017 Sporting Liești Olimpia Râmnicu-Sărat C
26.05.2017 Metalosport Galaţi SC Bacău C
26.05.2017 Avântul Valea Mărului CSM Roman C
26.05.2017 AFC Odorheiu-Secuiesc Atletico Vaslui C
26.05.2017 AFK Csíkszereda Știința Miroslava C
26.05.2017 AFC Hărman CSM Pașcani C


1. Știința Miroslava 64
2. AFC Hărman 63
3. AFK Csíkszereda 63
4. Aerostar Bacău 48
5. Avântul Valea Mărului 43
6. CSM Roman 40
7. Olimpic Cetate Râşnov 38
8. Sporting Liești 38
9. Olimpia Râmnicu-Sărat 34
10. Metalosport Galaţi 30
11. Atletico Vaslui 29
12. AFC Odorheiu-Secuiesc 28
13. CSM Pașcani 23
14. Sportul Chişcani 16
15. SC Bacău -19
Clasament C1

C2


Liga 3 C2
26.05.2017 Astra Giurgiu II Metaloglobus București C
26.05.2017 FC Viitorul II CS Tunari C
26.05.2017 Arsenal Malu Petrolistul Boldești C
26.05.2017 Unirea Slobozia Viitorul Domnești C
26.05.2017 CSM Olteniţa Dinamo II București C
26.05.2017 Axiopolis Sport Cernavodă Delta Dobrogea Tulcea C
26.05.2017 SC Popeşti Leordeni Înainte Modelu C


1. Metaloglobus București 60
2. Viitorul Domnești 49
3. CS Tunari 46
4. FC Viitorul II 44
5. Unirea Slobozia 41
6. Delta Dobrogea Tulcea 39
7. SC Popeşti Leordeni 39
8. Dinamo II București 38
9. CSM Olteniţa 35
10. Astra Giurgiu II 35
11. Axiopolis Sport Cernavodă 34
12. Înainte Modelu 29
13. Petrolistul Boldești 22
14. Arsenal Malu 0
Clasament C2

C3


Liga 3 C3
26.05.2017 Steaua București II FC Aninoasa C
26.05.2017 FCM Alexandria SCM Argeș Pitești 2012 C
26.05.2017 CS Podari Concordia Chiajna II C
26.05.2017 ACSO Filiaşi ACS URBAN Titu C
26.05.2017 Sporting Roșiori-de-Vede Atletic Bradu C
26.05.2017 Flacăra Moreni CS Mioveni II C
26.05.2017 FC Voluntari II ACS Şirineasa C


1. SCM Argeș Pitești 2012 72
2. Atletic Bradu 47
3. FC Voluntari II 44
4. FCM Alexandria 44
5. Flacăra Moreni 43
6. Concordia Chiajna II 40
7. Sporting Roșiori-de-Vede 40
8. CS Universitatea Craiova II 38
9. CS Mioveni II 38
10. ACSO Filiaşi 37
11. FC Aninoasa 37
12. Steaua București II 35
13. ACS Şirineasa 27
14. ACS URBAN Titu 23
15. CS Podari 13
Clasament C3

C4


Liga 3 C4
26.05.2017 Performanţa Ighiu Millenium Giarmata C
26.05.2017 CSM Lugoj CS Național Sebiș C
26.05.2017 Ripensia Timișoara Pandurii Târgu-Jiu II C
26.05.2017 CSM Şcolar Reşiţa ACS Poli Timişoara II C
26.05.2017 UTA Bătrâna Doamnă II Industria Galda de Jos C
26.05.2017 Cetate Deva Nuova Mama Mia Bechicerecul-Mic C
26.05.2017 Gloria Lunca Teuz Cermei Unirea 1924 Alba-Iulia C


1. Ripensia Timișoara 55
2. CSM Şcolar Reşiţa 54
3. CSM Lugoj 51
4. Cetate Deva 49
5. CS Național Sebiș 47
6. Industria Galda de Jos 46
7. Performanţa Ighiu 42
8. Gloria Lunca Teuz Cermei 28
9. ACS Poli Timişoara II 27
10. Pandurii Târgu-Jiu II 27
11. Unirea 1924 Alba-Iulia 26
12. Millenium Giarmata 24
13. UTA Bătrâna Doamnă II 19
14. Nuova Mama Mia Bechicerecul-Mic 18
Clasament C4

C5


Liga 3 C5
26.05.2017 FC Zalău ASA Târgu-Mureş II C
26.05.2017 FC Hermannstadt Sănătatea Cluj C
26.05.2017 Gaz Metan Mediaș II ASF Comuna Recea C
26.05.2017 Recolta Dorolţ Unirea Jucu C
26.05.2017 Unirea Dej CS Oşorhei C
26.05.2017 Viitorul Ulmeni Metalurgistul Cugir C
26.05.2017 Avântul Reghin CS Iernut C


1. FC Hermannstadt 67
2. Metalurgistul Cugir 55
3. Unirea Jucu 53
4. Sănătatea Cluj 53
5. ASF Comuna Recea 50
6. FC Zalău 49
7. Avântul Reghin 46
8. Gaz Metan Mediaș II 46
9. Unirea Dej 38
10. Viitorul Ulmeni 33
11. CS Iernut 29
12. ASA Târgu-Mureş II 27
13. CS Oşorhei 23
14. Recolta Dorolţ 17
15. FC Bistriţa 8
Clasament C5

Decizie ONJN nr.1046/19.06.2017
Gazduit de HostX.ro