Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-


Golgheteri Liga 1

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2009-10

Liga 1: Clasamentul golgheterilor după etapa 34

16 - Andrei Cristea - Dinamo Bucureşti (3p)

15 - Pantelis Kapetanos - Steaua Bucureşti (3p)

12 - Marius Bilaşco - Unirea Urziceni (2p)
12 - Dorin Goga - FC Timişoara (1p)
12 - Wesley Lopes Da Silva - FC Vaslui (1p)

11 - Liviu Ganea - Astra Ploieşti

10 - Cristian Bud - 3g Gaz Metan Mediaş, 7g CFR 1907 Cluj
10 - Alexandru Ioniţă - Rapid Bucureşti
10  - Júnior Moraes - Gloria Bistriţa

9 - Florin Costea - Universitatea Craiova (1p)
9 - Lukáš Magera - FC Timişoara

8 - Gheorghe Bucur - FC Timişoara (1p) - (s-a transferat la Kuban Krasnodar)
8 - Eric de Oliveira Pereira - Gaz Metan Mediaş (1p)
8 - Ovidiu Herea - Rapid Bucureşti (2p)
8 - Marius Onofraş - Unirea Urziceni
8 - Raul Rusescu - Unirea Urziceni
8 - Bogdan Stancu - Steaua Bucureşti

7 - Marius Alexe - 2g Astra Ploieşti, 5g Dinamo
7 - Mihai Costea - Universitatea Craiova
7 - Florin Dan - Unirea Alba-Iulia (2p)
7 - Arman Karamian - 2g FC Timişoara, 5g Steaua Bucureşti

6 - Mugurel Buga - Rapid Bucureşti (s-a transferat la Skoda Xanthi)
6 - Eugeniu Cebotaru - Ceahlăul Piatra-Neamţ
6 - Yssouf Koné - CFR 1907 Cluj
6 - Georgian Păun - 2g Astra Ploieşti, 4g Politehnica Iaşi
6 - Lacina Traoré - CFR 1907 Cluj

5 - Liviu Antal - Oţelul Galaţi (1p)
5 - Bogdan Apostu - Internaţional Curtea-de-Argeş (1p)
5 - Mircea Axente - Oţelul Galaţi
5 - Cosmin Băcilă - Internaţional Curtea-de-Argeş
5 - Cadú Ricardo Manuel Sousa - CFR 1907 Cluj (2p)
5 - Mihai Dina - Universitatea Craiova
5 - Gabriel Giurgiu - Oţelul Galaţi
5 - Robert Ilyeş - FC Braşov (3p)
5 - Nemanja Jovanović - FC Vaslui, 2g Unirea Alba-Iulia
5 - Claudinei Alexandre Aparecido "Nei" - CFR 1907 Cluj
5 - Gabriel Paraschiv - Oţelul Galaţi
5 - Alexandru Păcurar - Pandurii Târgu-Jiu (2p)
5 - Lucian Răduţă - Rapid Bucureşti
5 - Sabrin Sburlea - FC Braşov
5 - Romeo Surdu - Steaua Bucureşti
5 - Janos Szekely - Steaua Bucureşti (1p)
5 - Mike Temwanjera - FC Vaslui
5 - Rade Veljović - Unirea Alba-Iulia

4 - Ionuţ Bădescu - Ceahlăul Piatra-Neamţ
4 - Vlad Bujor - Politehnica Iaşi
4 - Hristu Chiacu - FC Timişoara
4 - Cristian Coroian - Gloria Bistriţa
4 - Carlos Yaír Costly - FC Vaslui
4 - Călin Cristea - Unirea Alba-Iulia
4 - Sorin Frunză - Unirea Urziceni
4 - Gerlem Willian de Jesus Almeida - FC Vaslui
4 - Attila Hadnagy - FC Braşov
4 - Ioan Hora - Gloria Bistriţa
4 - Souleymane Keita - Gloria Bistriţa
4 - Emmanuel Koné - Internaţional Curtea-de-Argeş
4 - Romulus Miclea - Politehnica Iaşi (1p)
4 - Marius Niculae - Dinamo Bucureşti
4 - Claudiu Niculescu - Dinamo Bucureşti
4 - Mihai Răduţ - Internaţional Curtea-de-Argeş
4 - António Semedo - Unirea Urziceni
4 - Dorel Zaharia - FC Braşov

3 - Octavian Abrudan - FC Braşov
3 - Hugo da Silva Alcantara - CFR 1907 Cluj
3 - Valentin Badea - 2g Universitatea Craiova, 1g Politehnica Iaşi (1p)
3 - Pablo Brandán - Unirea Urziceni (1p)
3 - Răzvan Cociş - FC Timişoara
3 - Cosmin Contra - FC Timişoara (1p)
3 - Adrian Cristea - Dinamo Bucureşti
3 - Adrian Dâlbea - Unirea Alba-Iulia
3 - Sebastián Dubarbier - CFR 1907 Cluj (s-a transferat la FC Lorient)
3 - Doru Dudiţă - Gaz Metan Mediaş
3 - Dušan Đokić - Astra Ploieşti (s-a transferat la Incheon United)
3 - George Galamaz - Unirea Urziceni
3 - Ştefan Grigorie - Rapid Bucureşti
3 - Ovidiu Hoban - Gaz Metan Mediaş
3 - Ike Ibeh - Oţelul Galaţi
3 - Valentin Iliev - Universitatea Craiova
3 - Michal Kubala - Gaz Metan Mediaş
3 - Alin Liţu - Gaz Metan Mediaş
3 - Lucian Munteanu - Politehnica Iaşi
3 - Valentin Negru - Politehnica Iaşi
3 - Marius Pena - Oţelul Galaţi
3 - Sixto Raimundo Peralta - CFR 1907 Cluj
3 - Andrei Prepeliţă - Universitatea Craiova
3 - Mihai Roman - FC Braşov
3 - Cristian Săpunaru - Rapid Bucureşti (1p)
3 - Takayuki Seto - Astra Ploieşti
3 - Cristian Silvăşan - Gaz Metan Mediaş
3 - Juliano Gonçalves Spadacio - Rapid Bucureşti
3 - Jaka Štromajer - Pandurii Târgu-Jiu
3 - Gabriel Torje - Dinamo Bucureşti
3 - Ciprian Vasilache - Ceahlăul Piatra-Neamţ
3 - Claudiu Voiculeţ - Internaţional Curtea-de-Argeş

2 - Serge Akakpo - FC Vaslui
2 - Dan Alexa - FC Timişoara
2 - Iulian Apostol - Unirea Urziceni
2 - Michael Baird - Universitatea Craiova (a plecat din retur)
2 - Csaba Borbely - Gloria Bistriţa (a plecat din retur)
2 - Gabriel Boştină - Dinamo Bucureşti
2 - Vladimir Božović - Rapid Bucureşti
2 - Lucian Burdujan - FC Vaslui
2 - Carlos Alexandre Cardoso - Pandurii Târgu-Jiu
2 - Carlos Césinha - Rapid Bucureşti
2 - Raul Costin - FC Vaslui
2 - Sergiu Costin - Oţelul Galaţi
2 - Marian Cristescu - FC Braşov
2 - Dayro Mauricio Moreno - Steaua Bucureşti (s-a transferat la Once Caldas)
2 - Ionel Dănciulescu - Dinamo Bucureşti (s-a transferat la Hércules, etapa 5)
2 - Ciprian Deac - CFR 1907 Cluj
2 - Roberto Delgado - FC Vaslui
2 - Radu Doicaru - Ceahlăul Piatra-Neamţ (s-a transferat la Farul Constanţa)
2 - Vinicius de Oliveira Fabbron - Ceahlăul (s-a transferat la EC Londrina)
2 - Cosmin Gângioveanu - Universitatea Craiova
2 - Stanislav Genchev - FC Vaslui
2 - Gheorghe Grozav - Unirea Alba-Iulia (s-a transferat la Standard Liege)
2 - Helder Maurilio da Silva Ferreira  - Rapid Bucureşti
2 - Florin Hidişan - Pandurii Târgu-Jiu (2p)
2 - Abdullah Ibrahim - Ceahlăul Piatra-Neamţ
2 - Adrian Iencsi - Rapid Bucureşti
2 - Adrian Iordache - Rapid Bucureşti
2 - Laurenţiu Iorga - Oţelul Galaţi
2 - Costin Lazăr - Rapid Bucureşti
2 - Gueye Mansour - FC Timişoara
2 - Laurenţiu Marinescu - Unirea Urziceni
2 - Ioan Mera - FC Timişoara
2 - Osvaldo Noé Miranda - Astra Ploieşti (s-a transferat la CA Belgrano)
2 - Jimmy Mulisa - Ceahlăul Piatra-Neamţ
2 - Cătălin Munteanu - FC Braşov
2  - Andrei Mureşan - Gloria Bistriţa
2 - Gabriel Mureşan - CFR 1907 Cluj
2 - Ousmane N'Doye - Dinamo Bucureşti (1p)
2 - Bănel Nicoliţă - Steaua Bucureşti
2 - Nuno Miguel Pereira Diogo - FC Braşov
2 - Răzvan Ochiroşii - Oţelul Galaţi
2 - Marius Onciu - Ceahlăul Piatra-Neamţ
2 - Paul Papp - FC Vaslui
2 - Paulinho Gouveja Pestana - Astra Ploieşti
2 - Răzvan Pădureţu - Unirea Urziceni
2 - Paul Pârvulescu - Gaz Metan Mediaş
2 - Alexandru Piţurcă - Universitatea Craiova
2 - Dušan Savić - FC Braşov
2 - Ciprian Selagea - Unirea Alba-Iulia (1p)
2 - Diego Emilio Silva - Astra Ploieşti
2 - Daniel Stan - Internaţional Curtea-de-Argeş
2 - Dorel Stoica - Universitatea Craiova (s-a transferat la Al-Ettifaq)
2 - Gabriel Tamaş - Dinamo Bucureşti (1p) (s-a transferat la WBA)
2 - Eugen Trică - Universitatea Craiova
2 - Daniel Vădrariu - Astra Ploieşti
2 - Bobi Gheorghiţă Verdeş - Unirea Alba-Iulia (a plecat din retur)
2 - Ovidiu Vezan - Internaţional Curtea-de-Argeş
2 - Ionuţ Voicu - FC Braşov
2 - Julius Wobay - Universitatea Craiova (s-a transferat la Aris Limassol)

1 - Adrian Anca - Gloria Bistriţa (s-a transferat la Luceafărul Oradea)
1 - Ibraima Balde - Politehnica Iaşi (a plecat din retur)
1 - Radu Barbu - Universitatea Craiova
1 - Liviu Băjenaru - Gloria Bistriţa
1 - Ionuţ Bălan - Unirea Alba-Iulia
1 - Ştefan Bărboianu - Universitatea Craiova
1 - Ionuţ Bâlbă - Politehnica Iaşi (1p)
1 - Dominik Bersnjak - Politehnica Iaşi (a plecat din retur)
1 - Alexandru Bourceanu - FC Timişoara
1 - Florin Bratu - Dinamo Bucureşti (1p)
1 - Bogdan Bucurică - Unirea Alba-Iulia
1 - Danilo Carando - Astra Ploieşti
1 - Alexandru Chipciu - FC Braşov
1 - Cristian Constantin - Politehnica Iaşi
1 - Marius Constantin - Rapid Bucureşti (1p)
1 - Emanuel Culio - CFR 1907 Cluj
1 - Darío Antonio  Flores Bistolfi - CFR 1907 Cluj (s-a transferat la RC Montevideo)
1 - Cristian Dănălache - Unirea Urziceni (s-a transferat la Al-Ettifaq)
1 - Lamine Diarrasouba - Politehnica Iaşi
1 - Emil Dică - CFR 1907 Cluj
1 - Ezequias Roosevelt Tavares De Melo - FC Braşov
1 - Constantin Ferariu - Ceahlăul Piatra-Neamţ
1 - Alexandru Forminte - Ceahlăul Piatra-Neamţ
1 - Cosmin Frăsinescu - Gloria Bistriţa
1 - Ramses Gado - Internaţional Curtea-de-Argeş (a plecat din retur)
1 - Cristinel Gafiţa - Ceahlăul Piatra-Neamţ (a plecat din retur)
1 - André Galiassi De Souza - Unirea Alba-Iulia
1 - Valerică Găman - Universitatea Craiova
1 - Paweł Golański - Steaua Bucureşti
1 - Nicolae Grigore - FC Braşov (1p)
1 - Hugo Duarte de Sousa Luz - FC Vaslui
1 - Stoian Ignatov - Politehnica Iaşi
1 - Silviu Ilie - Oţelul Galaţi
1 - Claudiu Ionescu - FC Timişoara
1 - Lucian Itu - Internaţional Curtea-de-Argeş  (s-a transferat la Minerul Lupeni)
1 - Joao Paulo Pinto - Rapid Bucureşti (s-a transferat la Leixões Sport Club)
1 - Akaki Khubutia - Gaz Metan Mediaş
1 - Ján  Kozák - FC Timişoara
1 - Cătălin Lazăr - Internaţional Curtea-de-Argeş
1 - Florin Lazăr - Gaz Metan Mediaş
1 - Srdjan Luchin - FC Timişoara
1 - Vasile Maftei - Unirea Urziceni
1 - Petre Marin - Steaua Bucureşti (1p)
1 - Bogdan Mara - CFR 1907 Cluj (s-a transferat la Iraklis Thessaloniki)
1 - Marko Marković - Gaz Metan Mediaş
1 - Novak Martinović - Pandurii Târgu-Jiu
1 - Darijan Matič - Rapid Bucureşti
1 - Marius Mălădărşanu - FC Braşov
1 - Ciprian Milea - Politehnica Iaşi
1 - Nemanja Milisavljević - FC Vaslui
1 - Cosmin Moţi - Dinamo Bucureşti
1 - Alexandru Munteanu - Gaz Metan Mediaş
1 - Adrian Nalaţi - Pandurii Târgu-Jiu
1 - Valentin Năstase - Gloria Bistriţa
1 - Ionuţ Neagu - Oţelul Galaţi
1 - Alexandru Neagu - Internaţional Curtea-de-Argeş
1 - Nuno Viveiros - Politehnica Iaşi
1 - Adrian Olah - Unirea Alba-Iulia
1 - Winston Parks Tifet - FC Timişoara
1 - Miloš Pavlović - FC Vaslui
1 - Ciprian Petre - Gloria Bistriţa
1 - Ovidiu Petre - Steaua Bucureşti
1 - Mihăiţă Pleşan - Steaua Bucureşti
1 - Florin Popa - Internaţional Curtea-de-Argeş
1 - Milanko Rašković - Pandurii Târgu-Jiu
1 - Adrian Rusu - Pandurii Târgu-Jiu
1 - Robert Săceanu - Gloria Bistriţa
1 - Adrian Sălagean - Oţelul Galaţi
1 - Lucian Sânmărtean - 1g Gloria Bistriţa, 0g FC Vaslui
1 - Cristian Sârghi - Oţelul Galaţi
1 - Adrian Scarlatache - Dinamo Bucureşti
1 - Daniel Sofroni - Ceahlăul Piatra-Neamţ
1 - Alexandru Stan - Astra Ploieşti
1 - Florin Stângă - Pandurii Târgu-Jiu (s-a transferat la Skoda Xanthi)
1 - Ovidiu Stoianof - Internaţional Curtea-de-Argeş
1 - Bogdan Straton - Politehnica Iaşi
1 - Cristian Tănase - Steaua Bucureşti
1 - Cosmin Tilincă - Pandurii Târgu-Jiu
1 - Cristian Todea - Gaz Metan Mediaş
1 - Juan Carlos Toja - Steaua Bucureşti
1 - Dacian Varga - 1g Unirea Urziceni, 0g Rapid Bucureşti
1 - Alejandro Viglianti - Oţelul Galaţi
1 - Andrei Viţelaru - Ceahlăul Piatra-Neamţ
1 - Stojan Vranješ - Pandurii Târgu-Jiu
1 - Andrei Zăgrean - Internaţional Curtea-de-Argeş
1 - Zhivko Zhelev - Steaua Bucureşti
1 - Stéphane Zubar - FC Vaslui

Autogoluri:
1 - Hugo da Silva Alcantara - (CFR 1907 Cluj, pentru FC Braşov)
1 - Vlad Chiricheş - (Internaţional Curtea-de-Argeş, pentru Unirea Alba-Iulia)
1 - Bruno Fernandes - (Unirea Urziceni, pentru Dinamo Bucureşti)
1 - Djakaridja Koné - (Dinamo Bucureşti, pentru Rapid Bucureşti)
1 - Ovidiu Mihalache - (Steaua Bucureşti, pentru Gloria Bistriţa)
1 - Josh Mitchell - (Astra Ploieşti, pentru Astra Ploieşti)
1 - Cosmin Moţi - (Dinamo Bucureşti, pentru Astra Ploieşti)
1 - Gabriel Mureşan - (CFR 1907 Cluj, pentru Unirea Alba-Iulia)
1 - Valentin Năstase - (Gloria Bistriţa, pentru FC Braşov)
1 - Paul Papp - (FC Vaslui, pentru Oţelul Galaţi)
1 - Adrian Rusu - (Pandurii Târgu-Jiu, pentru Unirea Urziceni)
1 - Juan Carlos Toja Vega (Steaua Bucureşti, pentru Gloria Bistriţa)
1 - Andrei Viţelaru - (Ceahlăul Piatra-Neamţ, pentru Dinamo Bucureşti)

ultima actualizare 22 mai 2010, ora 22:57)

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2007-08
Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2008-09
Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2009-10
Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2010-11








Comenteaza

Ultimele stiri - Golgheteri Liga 1

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2016-17

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2016-2017 - Clasamentul golgheterilor după etapa 9 (play-off şi play-out) 16 - Azdren Llullaku - Gaz Metan Mediaş (3p) (s-a transferat la FC Astana) 11 -...

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2015-16

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2015-2016 - Clasamentul golgheterilor după etapa 14 (play-off & play-out)

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2014-15

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2014-2015 - Clasamentul golgheterilor după etapa 34

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2013-14

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2013-14 - Clasamentul golgheterilor după etapa 34

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2012-13

Clasamentul golgheterilor după etapa 34

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2011-12

Clasamentul golgheterilor după etapa 34 Liga 1, sezonul 2011-12

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2010-11

Liga 1: Clasamentul golgheterilor după etapa 34

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2008-09

Liga 1: Clasamentul golgheterilor după etapa 34

Golgheteri Liga 1 - Sezonul 2007-08

Liga 1: Clasamentul golgheterilor după etapa 34




Top News

-Biletul zilei la pariuri - 20.01.2019

-Cel mai în vârstă suporter al lui Liverpool, invitat să asiste la meciul cu Crystal Palace

-Portarul irlandez Sean McDermott va juca la Dinamo Bucureşti

-Dinamo a mai transferat un jucător, Mamoutou N'Diaye

-Astra Giurgiu i-a achiziţionat pe Constantin Dima şi Romário Pires

-Biletul zilei la pariuri - 19.01.2019

-Biletul zilei la pariuri - 18.01.2019




S-au nascut azi

Acácio
Brazilia
60 ani

Alejandro Kruchowski
Argentina
36 ani

Alexandru Păcurar
România
37 ani

Alexis Ngambi
Camerun
37 ani

Anton Weissenbacher
România
54 ani

Aurel Țicleanu
România
60 ani

Cătălin Lichioiu
România
38 ani

Colin Calderwood
Scoția
54 ani

Cristian Pușcaș
România
25 ani

Darío Rojas
Bolivia
59 ani

David González
Spania
29 ani

Dumitru Muscă
România
30 ani

Dušan Brković
Serbia
30 ani

Elderson
Nigeria
31 ani

Federico Peluso
Italia
35 ani

Felipe Menezes
Brazilia
31 ani

Jeffrén Suárez
Spania
31 ani

Johannes Focher
Germania
29 ani

John Robertson
Scoția
66 ani

Karim Haggui
Tunisia
35 ani

Laurențiu Florea
România
38 ani

Lorenzo Crisetig
Italia
26 ani

Luboš Kubík
Cehia
55 ani

Luciano Zauri
Italia
41 ani

Marian Chiric
România
48 ani

Michał Miśkiewicz
Polonia
30 ani

Owen Hargreaves
Anglia
38 ani

Papa Waigo N'Diaye
Senegal
35 ani

Patricio Yáñez
Chile
58 ani

Pierre Webó
Camerun
37 ani

Rodolfo Rodríguez
Uruguay
63 ani

Rubén Corbo
Uruguay
67 ani

Salvatore Aronica
Italia
41 ani

Steven Lennon
Scoția
31 ani

Thomas Kessler
Germania
33 ani

Tjendo De Cuyper
Belgia
27 ani

Tom Cairney
Scoția
28 ani

Uwa Elderson
Nigeria
31 ani

Víctor Vázquez
Spania
32 ani


Liga 1
Steaua Bucuresti ASA CFR Cluj
CS Universitatea Gaz Metan Mediaș
Dinamo FC Botosani Pandurii
CSM Iasi Viitorul Constanta
Concordia Chiajna
-

Arhiva Stiri Romanian Soccer
L M M J V S D
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


2018-2019


Liga 1 2018-2019
19.12.2018 CS Universitatea Craiova Gaz Metan Mediaș C
20.12.2018 FC Botoșani Dunărea Călărași C
20.12.2018 Astra Giurgiu Dinamo București C
21.12.2018 CSM Politehnica Iaşi FC Voluntari C
21.12.2018 Sepsi Sfântu Gheorghe Concordia Chiajna C
22.12.2018 FC Hermannstadt FC Viitorul C
22.12.2018 Fotbal Club FCSB CFR 1907 Cluj C


1. CFR 1907 Cluj 46
2. Fotbal Club FCSB 40
3. CS Universitatea Craiova 38
4. Sepsi Sfântu Gheorghe 33
5. FC Viitorul 33
6. Astra Giurgiu 31
7. FC Hermannstadt 28
8. Gaz Metan Mediaș 28
9. CSM Politehnica Iaşi 28
10. FC Botoșani 26
11. Dinamo București 22
12. Dunărea Călărași 17
13. Concordia Chiajna 17
14. FC Voluntari 13
Clasament 2018-2019

Liga 2


Liga 2
07.12.2018 FC Argeș Pitești Pandurii Târgu-Jiu C
07.12.2018 Universitatea Cluj Chindia Târgoviște C
08.12.2018 Ripensia Timișoara Luceafărul Oradea C
08.12.2018 Dacia Unirea Brăila ACS Poli Timișoara C
08.12.2018 ASC Daco-Getica Bucureşti Academica Clinceni C
08.12.2018 CS Mioveni FC Snagov C
08.12.2018 Aerostar Bacău Metaloglobus București C
08.12.2018 SSC Farul Constanţa UTA Arad C
08.12.2018 ASU Politehnica Timişoara ACS Energeticianul Petroșani C
09.12.2018 Petrolul Ploiești CS Balotești C


1. Academica Clinceni 45
2. Petrolul Ploiești 45
3. Universitatea Cluj 44
4. Chindia Târgoviște 44
5. FC Snagov 43
6. FC Argeș Pitești 41
7. CS Mioveni 32
8. ACS Energeticianul Petroșani 29
9. UTA Arad 29
10. Pandurii Târgu-Jiu 28
11. ASU Politehnica Timişoara 26
12. ASC Daco-Getica Bucureşti 24
13. Ripensia Timișoara 23
14. Luceafărul Oradea 23
15. Aerostar Bacău 22
16. SSC Farul Constanţa 21
17. Metaloglobus București 21
18. CS Balotești 19
19. Dacia Unirea Brăila 12
20. ACS Poli Timișoara 10
Clasament Liga 2

C1


Liga 3 C1
26.05.2017 Olimpic Cetate Râşnov Aerostar Bacău C
26.05.2017 Sporting Liești Olimpia Râmnicu-Sărat C
26.05.2017 Metalosport Galaţi SC Bacău C
26.05.2017 Avântul Valea Mărului CSM Roman C
26.05.2017 AFC Odorheiu-Secuiesc Atletico Vaslui C
26.05.2017 AFK Csíkszereda Știința Miroslava C
26.05.2017 AFC Hărman CSM Pașcani C


1. Știința Miroslava 64
2. AFC Hărman 63
3. AFK Csíkszereda 63
4. Aerostar Bacău 48
5. Avântul Valea Mărului 43
6. CSM Roman 40
7. Olimpic Cetate Râşnov 38
8. Sporting Liești 38
9. Olimpia Râmnicu-Sărat 34
10. Metalosport Galaţi 30
11. Atletico Vaslui 29
12. AFC Odorheiu-Secuiesc 28
13. CSM Pașcani 23
14. Sportul Chişcani 16
15. SC Bacău -19
Clasament C1

C2


Liga 3 C2
26.05.2017 Astra Giurgiu II Metaloglobus București C
26.05.2017 FC Viitorul II CS Tunari C
26.05.2017 Arsenal Malu Petrolistul Boldești C
26.05.2017 Unirea Slobozia Viitorul Domnești C
26.05.2017 CSM Olteniţa Dinamo II București C
26.05.2017 Axiopolis Sport Cernavodă Delta Dobrogea Tulcea C
26.05.2017 SC Popeşti Leordeni Înainte Modelu C


1. Metaloglobus București 60
2. Viitorul Domnești 49
3. CS Tunari 46
4. FC Viitorul II 44
5. Unirea Slobozia 41
6. Delta Dobrogea Tulcea 39
7. SC Popeşti Leordeni 39
8. Dinamo II București 38
9. CSM Olteniţa 35
10. Astra Giurgiu II 35
11. Axiopolis Sport Cernavodă 34
12. Înainte Modelu 29
13. Petrolistul Boldești 22
14. Arsenal Malu 0
Clasament C2

C3


Liga 3 C3
26.05.2017 Steaua București II FC Aninoasa C
26.05.2017 FCM Alexandria SCM Argeș Pitești 2012 C
26.05.2017 CS Podari Concordia Chiajna II C
26.05.2017 ACSO Filiaşi ACS URBAN Titu C
26.05.2017 Sporting Roșiori-de-Vede Atletic Bradu C
26.05.2017 Flacăra Moreni CS Mioveni II C
26.05.2017 FC Voluntari II ACS Şirineasa C


1. SCM Argeș Pitești 2012 72
2. Atletic Bradu 47
3. FC Voluntari II 44
4. FCM Alexandria 44
5. Flacăra Moreni 43
6. Concordia Chiajna II 40
7. Sporting Roșiori-de-Vede 40
8. CS Universitatea Craiova II 38
9. CS Mioveni II 38
10. ACSO Filiaşi 37
11. FC Aninoasa 37
12. Steaua București II 35
13. ACS Şirineasa 27
14. ACS URBAN Titu 23
15. CS Podari 13
Clasament C3

C4


Liga 3 C4
26.05.2017 Performanţa Ighiu Millenium Giarmata C
26.05.2017 CSM Lugoj CS Național Sebiș C
26.05.2017 Ripensia Timișoara Pandurii Târgu-Jiu II C
26.05.2017 CSM Şcolar Reşiţa ACS Poli Timişoara II C
26.05.2017 UTA Bătrâna Doamnă II Industria Galda de Jos C
26.05.2017 Cetate Deva Nuova Mama Mia Bechicerecul-Mic C
26.05.2017 Gloria Lunca Teuz Cermei Unirea 1924 Alba-Iulia C


1. Ripensia Timișoara 55
2. CSM Şcolar Reşiţa 54
3. CSM Lugoj 51
4. Cetate Deva 49
5. CS Național Sebiș 47
6. Industria Galda de Jos 46
7. Performanţa Ighiu 42
8. Gloria Lunca Teuz Cermei 28
9. ACS Poli Timişoara II 27
10. Pandurii Târgu-Jiu II 27
11. Unirea 1924 Alba-Iulia 26
12. Millenium Giarmata 24
13. UTA Bătrâna Doamnă II 19
14. Nuova Mama Mia Bechicerecul-Mic 18
Clasament C4

C5


Liga 3 C5
26.05.2017 FC Zalău ASA Târgu-Mureş II C
26.05.2017 FC Hermannstadt Sănătatea Cluj C
26.05.2017 Gaz Metan Mediaș II ASF Comuna Recea C
26.05.2017 Recolta Dorolţ Unirea Jucu C
26.05.2017 Unirea Dej CS Oşorhei C
26.05.2017 Viitorul Ulmeni Metalurgistul Cugir C
26.05.2017 Avântul Reghin CS Iernut C


1. FC Hermannstadt 67
2. Metalurgistul Cugir 55
3. Unirea Jucu 53
4. Sănătatea Cluj 53
5. ASF Comuna Recea 50
6. FC Zalău 49
7. Avântul Reghin 46
8. Gaz Metan Mediaș II 46
9. Unirea Dej 38
10. Viitorul Ulmeni 33
11. CS Iernut 29
12. ASA Târgu-Mureş II 27
13. CS Oşorhei 23
14. Recolta Dorolţ 17
15. FC Bistriţa 8
Clasament C5

Decizie ONJN nr.1046/19.06.2017
Gazduit de HostX.ro